Минуло більше трьох місяців з тих пір, як Apple «вбила» джейлбрейк для iOS 9. Що вийшли з тих пір поновлення iOS 9.1, 9.2 і 9.2.1 до сих пір не сумісні з існуючими утилітами для злому. Кожен день користувачі запитують про перспективи побачити заповітний значок неофіційного магазину додатків на екранах своїх iГаджетів, і ось сьогодні з’явилася конкретна інформація про терміни релізу джейлбрейка iOS 9.2.1.

За повідомленням ресурсу Inquisitr, китайські розробники з хакерських груп TaiG і Pangu очікують виходу фінальної версії iOS 9.3 з тим, щоб одночасно поширити джейлбрейк для iOS 9.2.1. На етапі тестування прошивки Apple прагне ефективно захистити iOS 9.3, тому шукає і усуває будь-які виявлені проломи безпеки, які потенційно можуть бути використані хакерами.

Фінальна версія iOS 9 вийшла 16 вересня минулого року. Однак через наявність критичних багів вже до кінця місяця ОС була оновлена до iOS 9.0.1 і 9.0.2. На початку жовтня розробники Pangu представили експлоїт, який був сумісний з усіма актуальними на той момент версіями iOS 9. Через три тижні Apple випустила iOS 9.1, в якій заблокувала уразливості Pangu. Таким чином, iOS 9.0.2 – останній варіант прошивки, сумісний з джейлбрейком. На жаль, Apple припинила видавати сертифікати для цієї ОС, тому відкотитися до попередніх версій iOS не представляється можливим.

Офіційних заяв від хакерів з приводу термінів релізу джейлбрейка для iOS 9.2.1 не надходило, але видання, посилаючись на джерело, знайоме з ходом розробки експлоїта, стверджує, що джейлбрейк вийде в наступному місяці, слідом за новою версією iOS. Pangu і TaiG відкладають реліз з тим, щоб не дати Apple внести зміни в iOS 9.3, залатавши необхідні для злому уразливості. Як би не хотілося користувачам побачити джейлбрейк iOS 9.2.1 якомога швидше, доведеться дочекатися поновлення.

Для рядових користувачів це означає, що джейлбрейк стане доступним відразу після появи iOS 9.3. Якщо інформація джерел підтвердиться, то апдейт дебютує 21 березня – в день презентації iPhone 5se і iPad Air 3.

Відзначимо, що на початку лютого програміст Люка Тодескі, який раніше допомагав Apple в пошуку вразливостей в попередніх версія iOS, підтвердив існування експлоїта для злому останньої прошивки, виклавши відеоролик з демонстрацією зламаного iPhone. Раніше творець утиліти розмістив у своєму мікроблозі повідомлення про успішний злом iOS 9.2.1, однак зазначив, що не має наміру випускати експлоїт для загальнодоступного використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPad 5 и iPad mini скоро получат 8Мп камеру

     На данный момент на рынке такие модели как iPad Mini и iPad 4 обладают камерами в пять мегапикселей. На моделях нового образца будет встроена матрица, у которой будет разрешение в восемь мегапикселей, от компании производителя Sony. Все эти преимущества даст больше возможностей продукции Apple выгодно выделяться на фоне планшетов Андроид, с которыми так трудно становится […]

Apple повідомила про вихід нової OS X 10.11.3 beta

Водночас із iOS 9.2.1 beta 1 вийшло також оновлення і OS X El Capitan 10.11.3, а саме його перший тестовий випуск. Дане оновлення, як і у випадку з мобільною платформою, зараз є  доступним тільки розробникам через Apple Developer Center. Реліз має бути третім у низці програмних оновлень для актуальної десктопної платформи Apple. Нагадаємо, що друге […]

Якісна фотографія iPhone 7 з’явилася в мережі

Були часи, коли смартфони Apple залишалися загадкою до самого початку щорічної вересневої презентації. Але останні покоління iPhone викликають настільки великий інтерес у публіки, що приховати новинку від фанатів стає все складніше. Так сталося і з сьомим поколінням: фотографії і рендери активно з'являються в мережі в останні місяці. І ось на китайському ресурсі Weibo була злита […]