Компанія Apple отримала ексклюзивні права на продаж дронів нового покоління DJI Phantom 4. Apple Store стануть єдиними магазинами, де можна буде придбати пристрій, крім офіційних торгових точок компанії DJI.

Phantom 4 – нова версія популярного дрона, представлена 1 березня 2016 року. Оснащений відеокамерою безпілотник здатний розвивати швидкість до 72 кілометрів на годину і слідувати за зазначеними людьми, уникаючи при цьому зіткнень з перешкодами завдяки системі фронтальних сенсорів. Понад 70% американських компаній, що використовують дрони у своїй комерційній діяльності, зробили вибір на користь DJI.

«Упевнене управління Phantom 4 під силу навіть тим, хто ніколи не мав справи з квадрокоптером, – стверджує головний виконавчий директор компанії DJI Френк Ванг. – Ми мріяли, що коли-небудь зможемо більш творчо підійти до взаємодії з квадрокоптерами. І ось цей день настав ».

Система розпізнавання перешкод Phantom 4 включає два звернених вперед оптичних датчика, які виконують сканування на предмет перешкод і автоматично обводять літальний апарат навколо таких перешкод. Якщо система визначить, що апарат не можна обвести навколо перешкоди, він зупиниться і зависне до завдання користувачем нового напрямку.

Завдяки функції активного відстеження Phantom 4 відкриває нові можливості для користувачів додатку DJI Go на iOS і Android. Технологія дозволяє стежити за камерою і фокусувати її на необхідному об’єкті в міру переміщення квадрокоптера простим дотиком до предмету на екрані смартфона або планшета. Для отримання високоякісних знімків, наприклад, що рухаються бігунів або велосипедистів, досить включити режим активного відстеження в додатку.

Вартість DJI Phantom 4 становить $ 1400.. Попередні замовлення на пристрій приймаються з 1 березня 2016 року, Офіційний старт продажів запланований на 15 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple скасувала оновлення watchOS 3.1.1 для Apple Watch

На днях Apple випустила оновлення операційної системи для годинників Apple Watch, що одержало індекс watchOS 3.1.1. Оновлення виявилося невдалим. Багато власників «яблучних» годинників, особливо Series 2, після установки watchOS 3.1.1 отримали непрацездатні гаджети, повернути які до життя своїми силами виявилося неможливим. На Apple Watch не передбачена можливість відкоту прошивки на попередню версію, тому проблему з оновленими […]

Нова лабораторія Apple займеться камерами

Компанія хоче все своє робити сама. Під час презентації iOS 10 Тім Кук зробив особливий акцент на можливостях системи, пов’язаних з алгоритмом пошуку зображення в альбомах. У новій операційці можна не тільки знаходити обличчя, але і шукати знімки за схожістю пейзажу: гори, море, пляж, степ і т.д. Але Apple і цього мало. Компанія планує відкрити […]

Поклонникам Apple не стоит ждать дешевых новинок

Поклонникам Apple не стоит ждать дешевых смартфонов, планшетов или компьютеров. Об этом заявил на днях Грег Йосвяк, вице-президент корпорации по маркетингу iPhone. По словам Грега, корпорация не собирается менять ценовую стратегию. Главная цель Apple – привлечь покупателей не доступной стоимостью продукта, а его высоким качеством. Как показывает огромная популярность продукции Apple, такая политика весьма выгодна […]