Керівництво музичного потокового сервісу Pandora, головного конкурента Spotify і Apple Music, веде перемови з потенційними покупцями. В якості посередника можливої угоди виступає банк Morgan Stanley, пише the New York Times. Про те, хто може купити сервіс, не повідомляється.

«Перемови носять попередній характер і не означають швидкого укладення угоди», – кажуть джерела видання.

І хоча в кінці 2015 для посилення власних позицій на ринку Pandora придбала за $ 75 млн технології збанкрутілого Rdio, у сервісу сьогодні складний період. Саме час подумати про продаж, пише видання.
Акції компанії з жовтня 2015 року впали в ціні на 60%. За дворічний період капіталізація Pandora знизилася з $ 7 до $ 1,8 млрд.

За минулий рік компанія зазнала збитків у розмірі $ 170 млн. На даний момент через ліцензійні обмеження Pandora працює тільки в США, Австралії і Новій Зеландії.

Pandora як і раніше залишається одним з провідних потокових сервісів з 81,1 млн користувачів, але конкуренти наступають на п’яти.

Хоча у Apple Music в кілька разів менше клієнтів, 10 мільйонів з них вже перейшли на платну підписку, тоді як у Pandora цей показник становить лише 4 млн осіб.

На першому місці за кількістю платних підписок залишається Spotify (20 млн чоловік). Плюс у нього ще 75 млн безкоштовних користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Павло Дуров спростував інформацію про уразливість в Telegram, що дозволяє «вбити» чужий iPhone

Засновник Telegram Павло Дуров спростував наявність уразливості в месенджері Telegram, що дозволяє дистанційно «вбити» будь-який смартфон. У коментарях ресурсу Vc Дуров заявив, що інформація про проломи безпеки в додатку не відповідає дійсності. Минулого тижня повідомлялося, що в Telegram є вразливість, за допомогою якої зловмисник може відправити на пристрій жертви повідомлення довільної довжини і «підвісити» його […]

Разом з аудіороз’ємом iPhone 7 позбудеться вимикача звуку Мute

У Мережу продовжують надходити неофіційні відомості про те, яким буде iPhone нового покоління. Судячи з останніх даних, новий флагман Apple втратить не тільки 3,5-мм аудіороз’єми, а й фірмового вимикача звуку Mute, який був присутній на всіх iPhone з 2007 року. Два роки тому Apple випустила iPad Air 2, у якого не було гойдалки Mute на […]

Топ 5 редакторів для монтажу відео

Щоб зняти відео, потрібна всього лише камера або хоча б хороший смартфон. Однак для того, щоб зробити з відео ролик або навіть фільм, знадобиться спеціальний редактор відео, в якому ви зможете змонтувати відзнятий матеріал, відредагувати, «почистити», додати ефекти. Але ідеального редактора відео немає, тому що вимоги у всіх різні. Нижче представлені 5 популярних редакторів, від […]