Керівництво музичного потокового сервісу Pandora, головного конкурента Spotify і Apple Music, веде перемови з потенційними покупцями. В якості посередника можливої угоди виступає банк Morgan Stanley, пише the New York Times. Про те, хто може купити сервіс, не повідомляється.

«Перемови носять попередній характер і не означають швидкого укладення угоди», – кажуть джерела видання.

І хоча в кінці 2015 для посилення власних позицій на ринку Pandora придбала за $ 75 млн технології збанкрутілого Rdio, у сервісу сьогодні складний період. Саме час подумати про продаж, пише видання.
Акції компанії з жовтня 2015 року впали в ціні на 60%. За дворічний період капіталізація Pandora знизилася з $ 7 до $ 1,8 млрд.

За минулий рік компанія зазнала збитків у розмірі $ 170 млн. На даний момент через ліцензійні обмеження Pandora працює тільки в США, Австралії і Новій Зеландії.

Pandora як і раніше залишається одним з провідних потокових сервісів з 81,1 млн користувачів, але конкуренти наступають на п’яти.

Хоча у Apple Music в кілька разів менше клієнтів, 10 мільйонів з них вже перейшли на платну підписку, тоді як у Pandora цей показник становить лише 4 млн осіб.

На першому місці за кількістю платних підписок залишається Spotify (20 млн чоловік). Плюс у нього ще 75 млн безкоштовних користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Київстар вирішив проблему з податками

Як повідомляється, телеком-оператор Київстар увійшов до списку найбільших платників податків за станом на 01. 04. 2016 року. Державна Фіскальна помістила Київстар на 18 позицію і назвала першим за сумою відрахувань у бюджет серед компаній з галузі зв’язку. Відомі й більш точні цифри щодо фінансової взаємодії Київстару і державного бюджету. За перший квартал поточного року оператор […]

Facebook запустила торговий простір Marketplace

Уже зовсім скоро шанси наштовхнутися в Facebook на людину, що намагається щось продати, сильно зростуть. У соціальній мережі і раніше були присутні функції для продажу різного роду старих смартфонів, дитячих речей і так далі, проте тепер все стало куди серйознішим: компанія запустила простір Marketplace, призначений для спрощення «пошуку, покупки і продажу товарів» серед користувачів окремих […]

Lenovo за прикладом Nokia відродить легендарну «розкладачку» Motorola RAZR V3

Lenovo вирішила повторити успіх Nokia і перевипустити легендарну розкладачку Motorola RAZR V3. Про це повідомив глава компанії Ян Юанцінь. На його думку, перевипуск колись популярної моделі телефонів сприятиме приверненню уваги прихильників бренду в США. Там зусилля Lenovo з просування смартфонів Moto поки що не дали хорошого результату. Раніше стало відомо, що Lenovo припиняє виробництво смартфонів під брендом […]