Хоча сьогодні Apple вдалося здобути перемогу в справі проти ФБР, конфлікт у справі Сан-Бернардіно може завершитися не настільки вдало. У разі відмови від виконання судової постанови голові Apple Тіму Куку може загрожувати судовий висновок.

Оскільки саме Кук відповідальний за дії Apple з правоохоронними органами, він і буде відповідати перед ними. Якщо суд прийме рішення на користь ФБР, а Apple не виконає вимоги, генеральний директор компанії може потрапити до в’язниці, в тому числі за звинуваченням у пособництві терористам.

Як повідомив один з юристів видання Fastcompany, Кук може так само потрапити за ґрати, як і будь-який інший громадянин США. У цьому випадку йому не допоможе високий пост і привілейоване становище. Крім того, крім Кука, перед судом можуть постати і інші топ-менеджери Apple, які не підтримують створення бекдора.

Так що глава Apple може скільки завгодно розмірковувати про важливість конфіденційності даних і катастрофічні наслідки створення бекдора – якщо суд ухвалить рішення не на користь компанії з Купертіно, їй доведеться підкоритися.

Правда, не варто забувати, що сам Кук тісно знайомий з президентом США Бараком Обамою і його дружиною, так що ймовірність його тюремного ув’язнення, швидше за все, перебільшена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple випустила macOS Sierra Golden Master

За традицією, після презентації Apple випустила передрелізні версії iOS і – тепер уже – macOS. Так, більше не буде OS X, Apple повернулася до витоків. Вперше нова версія настільної ОС була представлена 13 червня в рамках заходу WWDC 2016. З тих пір ми побачили 8 бета-версій для розробників та 7 публічних. Інтерфейс системи не зазнав […]

App Store продає тільки чисті яблука

Про те, що в App Store посилилася політика модерації стало відомо від розробників додатка SeaNav. Остання версія їх витвору не була схвалена в App Store через наявність в описі і мета-даних згадок про Pebble SmartWatch. Про це один з розробників написав на офіційному форумі компанії Pebble. У записі на форумі Pebble розробник програми SeaNav виклав […]

Apple Pay відтепер працює в Австралії

Цього тижня компанії Apple вдалося запустити свою платіжну технологію Apple Pay відразу в двох великих країнах світу. Так, з 17 листопада технологія працює в Канаді, а з 19 – розпочала свою роботу в Австралії.   Нагадаємо, що за рік існування Apple Pay американська компанія встигла запустити сервіс платежів за допомогою смартфона лише у двох країнах, […]