Dropbox офіційно припинила розробку поштової програми Mailbox і видалила клієнт з онлайн-магазину App Store. Mailbox був придбаний компанією в 2013 році і тоді компанія робила велику ставку на цю програму. Але тепер в Dropbox вирішили звернути увагу на інші проекти.

Вперше про закриття Mailbox було оголошено в грудні минулого року. Якийсь час Dropbox вважав, що поштовий клієнт може стати частиною комплексу програм по особистій продуктивності. Але компанія в результаті зрозуміла, що єдиний спосіб досягти оцінки в $ 10 мільярдів – це рулити в сторону корпоративних користувачів. І якщо і був спосіб вклинитися email-клієнт в свою стратегію, Dropbox не змогла його знайти.

Геніальність додатку Mailbox полягала в двох речах. По-перше, він був швидше за всіх інших email-клієнтів. Програма робила попередню вибірку повідомлень у фоновому режимі; можна було відкрити його в будь-який момент і відразу розібратися з щоденним кошмаром вхідних листів. По-друге, використовувати клієнт було приємно, на відміну від інших email-сервісів: кожен раз, коли натискаєш великим пальцем на повідомлення, відправляючи його в архів, пошта загоряється зеленим кольором. Mailbox ідеально підходив для того, щоб накидати швидку відповідь, а ще виявився першокласним додатком для очищення пошти.

Експерти називають кілька причин закриття Mailbox. Більшість людей не скачують email-додатки; особливо ті, хто не хоче за них платити. Кращий варіант для таких програм – їх поглинання, а доля більшості куплених додатків закінчується смертю. Інші поштові сервіси скопіювали кращі функції Mailbox; якщо не брати до уваги неоднозначну функцію автоматичної архівації, згодом розробники перестали придумувати нові.

Mailbox офіційно припинив роботу 27 лютого 2016 року. 31 березня під ніж буде відправлено ще один додаток Dropbox – галерея Carousel. Ключові функції цього сервісу інтегрують в офіційний клієнт хмарного сервісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Ювеліри зібрали золоту Nintendo за $5 000

Культову приставку 80-x зробили дорожчою в 10 разів. Відмінний спосіб вкласти гроші в дорогоцінний метал з'явився у шанувальників раритетних речей з недалекого минулого. Ігрова приставка, яка з 1983-го року почала підкорення геймерів в Японії, до початку 90-х завоювала велику армію прихильників у всьому світі. Багато вітчизняних гравців тієї епохи знайомі з найвідомішим аналогом Nintendo – Dendy. Майстри […]

Apple продала жительці Китаю новий iPhone 7 з колекцією чужих селфі

Жінка з Китаю придбала новий смартфон iPhone 7. Після розпакування пристрою з’ясувалося, що на ньому зберігається бібліотека чужих фотографій. Як повідомляє Epochtimes, жінка з Веньчжоу в східній китайській провінції Чжецзян замовила новий флагман Apple на офіційному сайті компанії. Отримавши пристрій, вона стала копіювати фотографії зі свого старого iPhone і раптом виявила в новому апараті 82 […]

Зовнішня батарея Power Bank на 5200 мАч оснащена Bluetooth-динаміком та лазерної клавіатурою для iPhone

Клавіатури без механічних клавіш як правило недолюблюють, але якщо доводиться вибирати між крихітною екранною і  великою проекцією, то користувач швидше вибере другий варіант. Тим більше, що тепер подібний пристрій може бути виконано у вигляді ємної зовнішньої батареї і бездротового динаміка. Проекційні лазерні клавіатури вже якийсь час присутні на ринку, проте раніше вони були занадто громіздкими, щоб їх можна було […]