Стів Джобс – це людина, яка заснувала Apple і привела компанію до успіху. У кращі часи компанії саме Джобс стояв біля керма. Стів Джобс – це людина, яка своїми вчинками та ідеями змінила наш світ і життя кожного з нас.

Ми пам’ятаємо його як людину з характером, людину, яка ніколи не зраджувала власні ідеали. В цьому році Стіву Джобсу міг виповниться 61 рік. У день його народження колеги з Business Insider згадали кілька цитат генія, які здатні надихнути і мотивувати кожного.

«Кращий з відомих мені способів не потрапити в пастку думки про те, що вам є що втрачати – це пам’ятати про те, що ви помрете. Ви вже голий. Немає ніяких причин, щоб не слідувати своєму серцю. »

«Розробляти продукти за допомогою фокус-груп – це дійсно складно. Здебільшого люди не знають, чого вони хочуть, якщо їм це не показати. »

«Одна з моїх головних мантр – увага і простота. Просте може виявитися складніше складного. Доведеться ретельно потрудитися над чистотою мислення, щоб домогтися простоти. »

«Ви не можете з’єднати крапки, дивлячись уперед, ви зможете поєднати їх, лише озирнувшись назад. Виходить, ви повинні вірити в те, що в майбутньому точки самі зв’яжуться якимось чином. Ви повинні в щось вірити – в свій характер, долю, життя, карму, в що завгодно. Такий підхід ніколи мене не підводив, і він привів до всього, що сталося в моєму житті. »

«Ваша робота заповнить більшу частину життя, і єдиний спосіб бути задоволеним – це робити те, що ви дійсно вважаєте важливою роботою. А єдиний спосіб робити важливу роботу – це любити те, що ви робите. Якщо ви ще не знайшли її, продовжуйте шукати. Не здавайтесь. Як і у випадку з будь-якими іншими серцевими справами, ви зрозумієте, коли знайдете її. І як будь-які важливі відносини, з роками вона повинна ставати все краще і краще. Так що продовжуйте шукати, поки не знайдете. Не здавайтесь.”

«Мені не важливо бути найбагатшим на кладовищі … Лягати спати, кажучи, ми зробили щось чудове … ось, що для мене важливо.»

«Я думаю, якщо у вас щось добре виходить, ви повинні піти зробити прекрасним щось ще, що не застрявати на чомусь одному дуже довго. Потрібно просто зрозуміти, що далі. »

«Інновації виходять від людей, що зустрічаються в коридорах або зідзвонюються один з одним вночі о 22:30 з новою ідеєю, або тому що вони зрозуміли щось, чого не вистачало в їх погляді на проблему. Це спеціальні наради з шести чоловік, зібраних кимось, хто вважає, що він знайшов найкрутішу ідею, і хто хоче дізнатися, що про неї думають інші ».

«Звільнення з Apple – краще, що могло зі мною статися. Тягар успішної людини змінилося легковажністю початківця. Це зробило мене вільним і дозволило увійти в один з найкреативніших етапів мого життя. »

«Коли мені було 17, я прочитав цитату, яка звучала як щось на кшталт:« Якщо ви кожен день живете так, ніби він останній, одного разу ви опинитеся абсолютно праві ». Це справило на мене враження, і з тих пір протягом 33 років я щодня дивлюся в дзеркало і запитую себе: «Якби сьогодні був останній день мого життя, чи зробив би я те, що запланував на сьогодні?» Коли кілька днів поспіль я відповідав “ні”, було зрозуміло, що потрібно щось змінювати. »

«Я хочу залишити слід у Всесвіті.»

«Інновації відрізняють лідерів і послідовників.»

«Моя бізнес-модель – це The Beatles. Вони були чотирма хлопцями, які стежили за недоліками один одного. Вони балансували самі себе, і результат був більше суми всіх частин. Ось так я бачу бізнес: великі речі в бізнесі не робляться однією людиною, вони робляться командою. »

«Краще бути піратом, ніж приєднатися до флоту.»

«Іноді, придумуючи щось нове, ви допускаєте помилки. Краще швидко визнати це і зайнятися поліпшенням інших нововведень. »

За матеріалами Business Insider

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Порівняння потужності Android-смартфона OnePlus 3 проти iPhone 6s

Тиждень тому компанія OnePlus випустила чергового «вбивцю флагманів» – смартфон OnePlus 3. Відеоблогер Ашвін Ганеш, хто його створив C4ETech, вирішив перевірити, чи дійсно 6 ГБ оперативної пам'яті «китайця» здатні обігнати 2 ГБ в iPhone 6s. Ганеш по черзі відкривав під час тесту кожен додаток на обох смартфонах. Швидкість завантаження програм замірялась за допомогою секундоміра. Після цього […]

Samsung випередила Apple на ринку США

Днями аналітичний ресурс Kantar поділився цікавою інформацією, що стосується американського ринку мобільних пристроїв. За підрахунками фахівців в кінці травня компанія Samsung зуміла збільшити свою ринкову частку до 36,2%, обігнавши при цьому Apple. Експерти відзначають, що корейський гігант зміг посісти перше місце на американському ринку мобільних пристроїв завдяки своєму новому флагману, який користується високим попитом серед […]

Clarius представила портативний бездротовий УЗД сканер для iOS і Android

На конференції Американського інституту ультразвуку в медицині (American Institute of Ultrasound in Medicine) канадська компанія Clarius Mobile Health представила новий бездротовий портативний УЗД сканер з мобільним додатком для гаджетів на iOS і Android. «Лікарі просили створити портативний ультразвуковий сканер, сумісний з iPhone, – розповідає Лоран Пеліссьє, голова і генеральний директор Clarius Mobile Health. – Завдання […]