Про це заявив хтось на ім’я Хайм Лерман, який звернувся з позовом в нью-йоркський окружний суд до компанії Apple про відшкодування понесених ним збитків. 

На думку позивача, «фруктова» корпорація займається цілеспрямованим заниженням продуктивності пристроїв попередніх поколінь, оновлених до iOS 9.

Як зазначає сам Лерман, зовнішня політика компанії Apple вводить в оману пересічних користувачів, нав’язуючи їм установку останніх версій операційної системи, яка і уповільнює роботу більш ранніх пристроїв. У поданій позивачем скарзі згадується його невдоволення якістю роботи смартфона, що, в свою чергу, безпосередньо змушувало його залишити практично вийшов з ладу iPhone 4S і придбати новий.

«У компанії напевно знали про можливі проблеми, які будуть відчувати клієнти, які встановили iOS 9, – стверджує Хайм. – Про це можна було дізнатися в ході тривалого тестування, проведеного фахівцями Apple. Незважаючи на це, на офіційному сайті з’явилася інформація про «поліпшення роботи на випущених раніше пристроях» і підвищенні загальної стабільності. Згадок про проблеми сумісності [iOS 9] і iPhone 4S немає ніде ».

Подібні звинувачення на адресу Apple не є чимось новим і несподіваним. Зокрема, величезна кількість користувачів по всьому світу неодноразово відзначали істотне зниження продуктивності пристроїв попередніх поколінь, починаючи з сьомої версії iOS. На думку деяких, причиною таких негативних змін стала смерть Стіва Джобса, який ретельно стежив за виробництвом продуктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Xiaomi заплатила користувачу за мовчання про самозаймання смартфону

Історія з самозаймистими смартфонами Samsung Galaxy Note 7 стала широко відома по всьому світу і, звичайно, найнегативнішим чином позначилася на іміджі південнокорейського виробника. Однак неприємності зі смартфонами бувають не тільки у Samsung, хоча деякі компанії вважають за краще приховувати проблеми. Компанія Xiaomi, яку чомусь часто називають «китайською Apple», спробувала заплатити власнику смартфону однойменної марки за те, […]

Вийшла iOS 11 beta 4 для розробників

Розробникам стала доступною чергова бета-версія операційної системи. Оновлення не несе в собі яких-небудь серйозних змін, а направлено на підвищення стабільності системи. Оновлення займає 350-400 МБ. Завантажити iOS 11 beta 4 можна «по повітрю», якщо у вас встановлена попередня версія для розробників. Діліться враженнями в коментарях. Пора вже почати виправляти баги і покращувати автономну роботу.

Новий iPad Pro виявився слабшим 12,9-дюймової моделі

Новий iPad Pro, який знайшов чимало переваг перед 12,9-дюймової версією, виявився набагато слабшим за нього в апаратному плані. Як повідомляють колеги з видання TechCrunch, розрив за потужністю між двома поколіннями пристроїв забезпечує вдвічі менший обсяг ОЗУ новинки, рівний 2 ГБ, а також «урізана» версія процесора А9Х. Виступаючи на презентації, Філ Шиллер так захопився розповідями про неймовірні можливості нового […]