Відкинувши ідею скевоморфізм в інтерфейсі власних пристроїв, дизайнери Apple все ще намагаються зробити з нинішньої OS X (так само як з iOS) щось досконале і виняткове за своєю суттю. На допомогу Джоні Айву приходять десятки ентузіастів, що пропонують власне бачення операційних систем. Деякі з них виглядають досить цікаво, але концепт OS X від Соломона Орельєна безумовно змінить ваше уявлення про «маки».

Продумавши, як, на його думку, повинна виглядати настільна операційка від Apple, Орельєн прийшов до висновку, що нинішня OS X відрізняється від ідеальної лише відсутністю декількох принципових особливостей.

Взаємна інтеграція OS X і iOS вже сьогодні виглядає досить перспективно і функціонально. Думаю, навряд чи знайдуться ті, кому не подобається концепція миттєвого перемикання між платформами. Орельєн ж, пішовши ще далі, запропонував можливість копіювання об’єкта на iPhone і вставки його прямо на «маці».

Другою важливою ідеєю, яку неодмінно варто реалізувати, дизайнер назвав можливість входу в обліковий запис комп’ютера за умови що знаходиться поруч iPhone. Користувач зможе підтвердити свою особистість за допомогою Touch ID на смартфоні, а роботу почати за деск- або лептопом.

Siri. Вчорашня новина про можливу розробку голосової асистентки для OS X не викликало великого ажіотажу. Напевно, все тому, що наші читачі просто не змогли собі уявити всіх переваг вербального управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Речі, які найбільше дратують користувачів iPhone

Смартфони iPhone продовжують завойовувати ринок, а популярність iOS стрімко зростає, незважаючи ні на що. Однак, навіть смартфон, який є лідером на ринку, має ряд особливостей, які дратують. Саме про них ми сьогодні Вам розповімо. Переміщення додатків Швидше за все, ви не приділяєте особливої уваги цій особливості iOS просто тому, що вже давно до неї звикли. Однак, погодьтесь, що сам процес та […]

Sony телепортує ігри PS4 на iOS і Android

Схоже, Sony сподобалася ідея Nintendo і компанія теж вирішила зайнятися мобільними іграми. Корпорація анонсувала новий підрозділ, який займеться портуванням ігор PlayStation на iOS і Android. Для геймерів це чудова новина, безумовно. Але є і нюанси. Forward Works, дочірня компанія Sony, яка займається мобільними іграми, сконцентрується на ринках Азії і Японії. Новий підрозділ почне роботу 1 квітня […]

Google проведе трансляції з театрів у форматі 360º

Черговий цікавий і унікальний проект від Google. Компанія домовилася більш ніж з 50 інститутами мистецтв про проведення трансляцій концертів у прямому ефірі. Кожен, хто побажає, зможе дивитися відеоверсії концертів, вистав і постановок у форматі панорамного 360º відео зі своїх мобільних пристроїв, планшетних і персональних комп'ютерів. Одним з учасників проекту є театр Metropolitan Opera і Нью-Йорке, […]