Чи були активовані Пароль блокування екрану (Touch ID) і функція «Знайти iPhone»?
У кожного власника iPhone або iPad з встановленої iOS 7 або більш свіжої версією iOS є в активі два основні інструменти для захисту даних і самого пристрою від непередбачених обставин:

Блокування екрану + Touch ID (кнопка Додому, оснащена сенсором відбитків пальців) – запобіжить доступу до особистих даних за допомогою пароля блокування і відбитків пальців. Функція активується шляхом Налаштування -> Touch ID і пароль. Навіть якщо Ваш пристрій не оснащено сенсором Touch ID – не лінуйтеся використовувати чотирьох- чи шестизначний ПІН для розблокування пристрою, адже в подальшому це може вберегти від попадання персональних даних в чужі руки.

Функція «Знайти iPhone» – надасть широкий спектр інструментів для пошуку пристрою, блокування і видалення даних і зв’язку з людиною, який знайде або заволодіє вашим гаджетом. Активується функція по шляху Настройки -> iCloud -> Знайти iPhone.

Активувавши дві ці функції або хоча б другу, ви зможете вирішити непередбачену проблему навіть без допомоги правоохоронних органів. Якщо функції не включені, то можете сміливо брати коробку від iPhone (iPod touch або iPad) і документи про придбання товару і йти в найближчий відділ поліції писати заяву про крадіжку. Ну, а якщо все включено, то приступаємо до виконання описаних нижче дій.
Як знайти вкрадений або загублений iPhone, iPad або iPod Touch, якщо ви не знайшли пристрій на своєму місці, це ще не означає, що воно загубилося. Можливо гаджет просто завалився за диван і ви його не можете знайти.

1. Пройдіть з комп’ютера на сайт icloud.com.
2. Введіть Apple ID і пароль.
3. Тапніте по іконці «Знайти iPhone».
4. Зверху в списку пристроїв, оберіть гаджет.
5. Якщо на карті пристрій знаходиться поруч з вами, просто справа в меню з пристроєм натисніть «Відтворити звук».

Якщо ж на карті він знаходиться в незнайомому місці або зовсім не відображається – перейдіть до наступного пункту.
Як активувати Режим пропажі (Lost Mode) на iPhone, iPad або iPod Touch

Якщо все-таки iPhone або iPad був вкрадений, перше, що необхідно зробити – перевести пристрій в Режим пропажі. Завдяки йому можна встановити пароль блокування на гаджет (якщо він не був встановлений раніше) і залишити приватне повідомлення на заблокованому екрані, в якому вказується номер телефону, на який можна зателефонувати, щоб повернути девайс власнику.

Щоб зробити ці дії:
Виконайте дії 1-4 з попередньої інструкції.

1. Справа в меню з пристроєм активуйте «Режим пропажі».
2. Введіть номер, за яким можна з вами зв’язатися і натисніть «Далі».
3. Можна вибірково написати текст повідомлення і натисніть кнопку «Готово».
Чекаємо дзвінка. Якщо він не надходить, приступаємо до більш жорстких заходів.
3. Звертаємося до правоохоронних органів

Як уже писалося вище, якщо перші два пункти не допомагають, тоді звертаємось в поліцію. Не забудьте захопити з собою документи (знадобиться як мінімум серійний номер пристрою). Позшукові роботи зазвичай проводяться спільно з оператором мобільного зв’язку, так що договір надання послуг також буде не зайвим взяти.

4. Стираємо дані
Якщо нічого не вийшло, і ви розумієте, що гаджет вже не повернути, то віддалено зітріть дані.
Виконайте дії 1-4 з першої частини інструкції, після чого справа в меню з пристроєм тапніть по кнопці «Стерти iPhone».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Теперь iOS может редактировать Google Docs

Практически на днях Google обновили бесплатное приложение «Google Документы» для iOS. Данное программное обеспечение имеет целью создание документов и их редактирование, в том числе и совместное, как в онлайн, так и в оффлайн режиме. Пользователи, вносящие свои правки в тот или иной документ, имеют возможность сразу же наблюдать за такими же правками других пользователей, имеющий […]

Оригінальному iPhone виповнилося 13 років!!

З Днем народження! Рівно тринадцять років тому – у далекому 2007 – в подібний вечірній час був презентований оригінальний iPhone. Місцем проведення його презентації був Moscone Center в Сан-Франциско. Ключовою фігурою вечора – Стів Джобс. «Сьогодні Apple збирається перевийняти телефон», – подібними словами Стів почав цей вечір. Особливих позитивних емоцій у користувачів перший iPhone не викликав. Пам’ятаю, […]

Новий 13-дюймовий MacBook Pro не підлягає ремонту

Фахівцям ремонтного сервісу iFixit потрапив до рук новенький 13-дюймовий MacBook Pro з дисплеєм Retina. Умільці відразу ж кинулися його розбирати і вивчати нутрощі. Apple вже встигла поділитися з нами подробицями про «начинку» ноутбука. Нагадуємо їх: 2-ядерний процесор Intel Core i5 з частотою 2,0 ГГц 8 ГБ оперативної пам’яті LPDDR3 флеш-накопичувач PCIe ємністю 256 ГБ/512 ГБ/1 ТБ адаптери […]