Чи були активовані Пароль блокування екрану (Touch ID) і функція «Знайти iPhone»?
У кожного власника iPhone або iPad з встановленої iOS 7 або більш свіжої версією iOS є в активі два основні інструменти для захисту даних і самого пристрою від непередбачених обставин:

Блокування екрану + Touch ID (кнопка Додому, оснащена сенсором відбитків пальців) – запобіжить доступу до особистих даних за допомогою пароля блокування і відбитків пальців. Функція активується шляхом Налаштування -> Touch ID і пароль. Навіть якщо Ваш пристрій не оснащено сенсором Touch ID – не лінуйтеся використовувати чотирьох- чи шестизначний ПІН для розблокування пристрою, адже в подальшому це може вберегти від попадання персональних даних в чужі руки.

Функція «Знайти iPhone» – надасть широкий спектр інструментів для пошуку пристрою, блокування і видалення даних і зв’язку з людиною, який знайде або заволодіє вашим гаджетом. Активується функція по шляху Настройки -> iCloud -> Знайти iPhone.

Активувавши дві ці функції або хоча б другу, ви зможете вирішити непередбачену проблему навіть без допомоги правоохоронних органів. Якщо функції не включені, то можете сміливо брати коробку від iPhone (iPod touch або iPad) і документи про придбання товару і йти в найближчий відділ поліції писати заяву про крадіжку. Ну, а якщо все включено, то приступаємо до виконання описаних нижче дій.
Як знайти вкрадений або загублений iPhone, iPad або iPod Touch, якщо ви не знайшли пристрій на своєму місці, це ще не означає, що воно загубилося. Можливо гаджет просто завалився за диван і ви його не можете знайти.

1. Пройдіть з комп’ютера на сайт icloud.com.
2. Введіть Apple ID і пароль.
3. Тапніте по іконці «Знайти iPhone».
4. Зверху в списку пристроїв, оберіть гаджет.
5. Якщо на карті пристрій знаходиться поруч з вами, просто справа в меню з пристроєм натисніть «Відтворити звук».

Якщо ж на карті він знаходиться в незнайомому місці або зовсім не відображається – перейдіть до наступного пункту.
Як активувати Режим пропажі (Lost Mode) на iPhone, iPad або iPod Touch

Якщо все-таки iPhone або iPad був вкрадений, перше, що необхідно зробити – перевести пристрій в Режим пропажі. Завдяки йому можна встановити пароль блокування на гаджет (якщо він не був встановлений раніше) і залишити приватне повідомлення на заблокованому екрані, в якому вказується номер телефону, на який можна зателефонувати, щоб повернути девайс власнику.

Щоб зробити ці дії:
Виконайте дії 1-4 з попередньої інструкції.

1. Справа в меню з пристроєм активуйте «Режим пропажі».
2. Введіть номер, за яким можна з вами зв’язатися і натисніть «Далі».
3. Можна вибірково написати текст повідомлення і натисніть кнопку «Готово».
Чекаємо дзвінка. Якщо він не надходить, приступаємо до більш жорстких заходів.
3. Звертаємося до правоохоронних органів

Як уже писалося вище, якщо перші два пункти не допомагають, тоді звертаємось в поліцію. Не забудьте захопити з собою документи (знадобиться як мінімум серійний номер пристрою). Позшукові роботи зазвичай проводяться спільно з оператором мобільного зв’язку, так що договір надання послуг також буде не зайвим взяти.

4. Стираємо дані
Якщо нічого не вийшло, і ви розумієте, що гаджет вже не повернути, то віддалено зітріть дані.
Виконайте дії 1-4 з першої частини інструкції, після чого справа в меню з пристроєм тапніть по кнопці «Стерти iPhone».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Чому Apple не перенесла iMessage на Android

Напередодні WWDC 2016 ходили чутки про можливий вихід iMessage на операційній системі Android. Компанія вже вчиняла подібним чином зі стрімінговим сервісом Apple Music, тому порт месенджера виглядає реально. Однак цього не сталося. Волт Мосберг, гуру технологічної журналістики, дізнався у топ-менеджера компанії, чим продиктоване таке рішення. За словами Моссберга, питання про відмову переносити iMessage на нові платформи отримало відразу […]

TSMC спростовує чутки про проблеми з виробництвом 10-нм процесорів

Минулого тижня в мережі з’явилися чутки про те, що тайванська компанія TSMC зіткнулася з проблемами при виробництві першої партії чіпів, виконаних за 10-нм техпроцесом. Через це під питанням опинився випуск нових планшетних комп’ютерів Apple, запланований на весну наступного року. На щастя, представники TSMC офіційно спростували цю інформацію і заявили, що виробництво 10-нм процесорів проходить без проблем. […]

В Японії запровадять біометричну ідентифікацію для онлайн-платежів

В Японії розробляють платформу для біометричної ідентифікації при здійсненні онлайн-платежів. Система з’явиться в онлайн-магазинах, на сайтах бронювання авіаквитків, страхових компаній та інших майданчиках. Sumitomo Mitsui Financial Group планує впровадити ідентифікацію особистості за допомогою відбитків пальців або аналізу голосу при здійсненні онлайн-платежів, пише Nikkei Asian Review. Мегабанку буде належати контрольний пакет акцій компанії, яка розробляє технологію. […]