Тепер це вже не тільки прецедент і інцидент. Протистояння Apple і ФБР не тільки вивело на вулицю тисячі людей, а й об’єднало всю Силіконову долину. Ну добре, крім Білла Гейтса.

Якщо раніше корпорації висловлювали свою позицію виключно в інтерв’ю топ-менеджерів, то зараз перейшли до категоричним дій. Стало відомо, що “кілька топ-компаній” підтримають Apple в дебатах з державою за допомогою клопотання. Ними виявилася всього лише Google, Microsoft, Facebook і Twitter. Дрібном’який вже офіційно заявили про підготовку паперів.

Топ-менеджмент Google і Facebook вже висловився на підтримку позиції Apple з приводу розблокування iPhone. Нагадаємо, що телефон терориста з Сан-Бернардіно встановлений на стирання інформації після 10 введень пароля, тому ФБР і не може зламати його.

Apple зайняла активну позицію і волає до побоювань, що уряд може безкарно вимагати у корпорацій доступ до особистих даних користувачів. Що гірше, нинішня ситуації показує, що держава може примусити до створення програмного забезпечення для стеження за громадянами і компаніям доведеться підкоритися.

Слухання у справі пройдуть першого березня в Палаті представників США. Від Apple виступить уповноважений представник Брюс Сьюелл, а ФБР представить глава відомства Джеймс Комі, відомий борець за доступ до інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Функція Find My iPhone буде працювати навіть на вимкненому смартфоні

Функція Find My iPhone, що дозволяє відстежувати місце розташування «яблучних» смартфонів і віддалено блокувати їх, має один істотний недолік. Для того, щоб господар не зміг відстежити вкрадений в нього iPhone, зловмисникам досить просто вимкнути смартфон. Звичайно, від блокування активації це не врятує, але приховати місцезнаходження iPhone викрадачі все-таки можуть. Для вирішення цієї проблеми Apple пропонує технологію, […]

Apple отримала зі старих iPhone і iPad близько тонни золота

Компанія Apple поділилася деякими даними, пов'язаними з утилізацією гаджетів. Зокрема, купертінівці повідомили про те, що їм вдалося витягти близько тони золота, а також значну кількість інших елементів, придатних для повторної переробки, з утилізованих iPhone і iPad. Останнім часом Apple приділяє дедалі більше уваги утилізації пристроїв, наприклад, в рамках першої в цьому році презентації представники яблучної компанії показали […]

У США поліції можуть дозволити оснащувати дрони зброєю

Поліція перейшла від обговорень такої можливості до конкретних заходів. У штаті Коннектикут на розгляд внесений закон, згідно з яким поліцейські дрони можна буде оснащувати бойовою зброєю, пише Quartz. Закон має досить широке поле дії і регулює польоти будь-яких дронів: цивільних, військових, поліцейських. Але серед усіх пунктів особливо цікавий один – він забороняє оснащувати дрони бойовою […]