Більшість флагманських смартфонів на ринку підтримують функцію швидкої зарядки. Це зручно і … просто зручно, тут більше нічого додати.

Технологія розвивається і поширюється вже кілька років, протягом яких Apple не вбудовувала її в iPhone. Сподіваємося, що вона чекала справжнього прориву, який стався на MWC 2016. На виставці техніки компанія OPPO здивувала всіх технологією SuperVook, яка заряджає акумулятор з 0% до 100% за 15 хвилин.

На MWC OPPO продемонструвала розробку на некомерційному смартфоні. Зараз немає жодного апарату з SuperVook, компанія обіцяє їх поява трохи пізніше в цьому році. За цей час OPPO допрацює технологію і зробить її сумісною зі стандартними microUSB і USB Type-C роз’ємами, адже виставковий зразок заряджається за допомогою пропрієтарного кабелю.

OPPO запевняє, що така швидка зарядка не впливає на стан батареї. Вона не перегрівається, а її життєвий цикл не знижується.

За 15 хвилин з 0% до 100% технологія заряджає акумулятор ємністю 2500 мАг. Така батарейка слабенька для Android смартфонів, але ось iPhone її вистачить з головою. Нагадаю, що акумулятор iPhone 6s Plus володіє ємністю 2750 мАг і нехай його зарядка займе не 15, а навіть 20 хвилин, це буде великий прогрес. Адже зараз повної зарядки 5.5 ” флагмана Apple потрібно чекати трохи більше 3 годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple найняла крутого профі з безпеки для протистояння Мін’юсту

Протистояння Apple з Мін'юстом США безумовно ще не закінчено. Хоча питання з iPhone терориста з Сан-Бернардіно закрито, попереду у опонентів довгі і болісні суперечки про те, хто, кому і що повинен. Так що в Купертіно вирішили йти ва-банк і повністю реорганізувати команду, що займається питаннями безпеки даних. Днями стало відомо, що в Apple знову запросили […]

Nexus від HTC буде оснащений аналогом 3D Touch

Технологія 3D Touch, яка використовується в пристроях Apple, отримала велику популярність серед користувачів. У зв’язку з цим китайські виробники взялися за розробку і впровадження подібних можливостей в своїх майбутніх смартфонах. Схожі технології вже активно використовуються в моделях ZTE Axon Mini і Huawei Mate S. Компанія HTC, яка буде розробником нового Nexus, вирішила не відставати від […]

Бездротова зарядка Apple увійшла до трійки найбільш очікуваних гаджетів 2017 року

У 2017 році експерти прогнозують появу на ринку інноваційних технічних розробок. Серед них – бездротова зарядка Apple, яка увійшла до списку найбільш очікуваних гаджетів року за версією Metronews. За наявними даними, Apple спільно з компаніями-партнерами з США і Азії працює над принципово новою технологією бездротової зарядки. Поширена сьогодні технологія, що застосовується, зокрема, в смартфонах Samsung, Microsoft та […]