Apple планує заохочувати працівників магазинів по продажу.
До хорошого звикаєш дуже швидко і прогнозоване падіння продажів iPhone, схоже, збентежило Apple.

У зв’язку з цим, з сьогоднішнього дня компанія оголосила про впровадження спеціальної програми для співробітників магазинів Apple Store. Головною мотивацією стане відпустку за рахунок компанії в світовій IT-колиски Купертіно, штат Каліфорнія. У всіх продавців офіційних магазинів в період з 21 лютого по 26 березня буде шанс непогано відпочити за рахунок начальства.

Все, що потрібно – боротися за зростання продажів смартфонів, знаходити підхід до клієнтів і робити все можливе, щоб вплинути на позитивну динаміку за перший квартал 2016 року. Щотижнева статистика продажів буде враховуватися відразу по декількох категоріях:

Кількість реалізованих iPhone;

Кількість проданих аксесуарів;

Підтримка продажів в рамках програми Reuse і Recycle (оновлення старого пристрою з доплатою і від користувача гаджетів з виправленим фабричним браком).

Магазини з найкращого статистикою щодо певного регіону отримають цінні подарунки від корпоративного магазину Apple. Кращі з кращих – відправляться в захоплюючу подорож по Купертіно.
Такий підхід зовсім не в дусі Apple, але адміністрація завуальовано називає програму «святкуванням успіху iPhone». І, в той же час, банально бореться за статистику продажів. Залишатися першим – нелегке завдання, а так і відпочити можна, і статистику виправити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Обзор удобной iPad-подставки FLOTE M2

Стиву Джобсу всегда хотелось, чтобы iPad было удобно держать. И это у него вышло. Однако и этого оказалось недостаточно. Весь согласитесь, что бывают моменты, когда вам также хотеться, чтобы планшет с фильмом кто-то держал перед вами. В этом случае часто подставки не помогают, к примеру, если вы лежите на кровати или сидите на диване. И […]

Фанат Mac портував Portal на Apple II

Днями ентузіаст Вінс Вівер, відомий в мережі під псевдонімом deater78, опублікував в мережі невелике відео. У ньому він продемонстрував спеціальну версію головоломки Portal, яка була запущена на комп’ютері Apple II. Варто відзначити, що комп’ютер Apple II, що з’явився 30 років тому, має процесор з тактовою частотою всього в 1 МГц і 128 Кбайт оперативної пам’яті. […]

Перше фото ноутбука Xiaomi підтвердило схожість з MacBook

Добре зарекомендувавший себе інсайдер MyDrivers нагадав нам про пристрій, про який останнім часом немає новин, хоча він є одним з найбільш очікуваних для багатьох в цьому році. Йдеться про ноутбук компанії Xiaomi, яку ЗМІ часто називають «китайською Apple». Навесні цього року з’явилася інформація про те, що Xiaomi хоче не тільки випустити відмінний ноутбук, але і […]