Apple планує заохочувати працівників магазинів по продажу.
До хорошого звикаєш дуже швидко і прогнозоване падіння продажів iPhone, схоже, збентежило Apple.

У зв’язку з цим, з сьогоднішнього дня компанія оголосила про впровадження спеціальної програми для співробітників магазинів Apple Store. Головною мотивацією стане відпустку за рахунок компанії в світовій IT-колиски Купертіно, штат Каліфорнія. У всіх продавців офіційних магазинів в період з 21 лютого по 26 березня буде шанс непогано відпочити за рахунок начальства.

Все, що потрібно – боротися за зростання продажів смартфонів, знаходити підхід до клієнтів і робити все можливе, щоб вплинути на позитивну динаміку за перший квартал 2016 року. Щотижнева статистика продажів буде враховуватися відразу по декількох категоріях:

Кількість реалізованих iPhone;

Кількість проданих аксесуарів;

Підтримка продажів в рамках програми Reuse і Recycle (оновлення старого пристрою з доплатою і від користувача гаджетів з виправленим фабричним браком).

Магазини з найкращого статистикою щодо певного регіону отримають цінні подарунки від корпоративного магазину Apple. Кращі з кращих – відправляться в захоплюючу подорож по Купертіно.
Такий підхід зовсім не в дусі Apple, але адміністрація завуальовано називає програму «святкуванням успіху iPhone». І, в той же час, банально бореться за статистику продажів. Залишатися першим – нелегке завдання, а так і відпочити можна, і статистику виправити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У новому MacBook Pro не буде 3,5-мм роз’єму для навушників

Слідом за iPhone 7 Apple ампутує стандартний аудіоджек і в новому ноутбуці MacBook Pro, анонс якого очікується в кінці жовтня. За інсайдерськими джерелами вже давно відомо, що новий MacBook Pro стане значно тоншим і легшим за попередню модель. Очевидно, в більш тонкому корпусі для 3,5-міліметрового роз’єму для навушників не знайшлося місця. Тепер і власникам нових […]

iOS 10: що очікувати від нової операційної системи

У червні Apple презентує нову операційну систему для iPhone, iPod і iPad. Після радикальних змін в iOS 7 компанія на два роки перейшла в режим усунення помилок, але тепер прийшов час знову показати щось резонансне. iworm з'ясував, чим порадує користувачів iOS 10, і припустив, які функції могли б стати актуальними серед власників «яблучних» девайсів. У 2015-му […]

Елон Маск відправить туристів в космос в 2018 році

Елон Маск, засновник космічної корпорації SpaceX, збирається відправити двох космічних туристів за межі Землі, до Місяця, вже в 2018-му році. Гроші за подорож в космос вже оплачені. Однак сума не називається. Так само немає даних і про самих «туристах». До слова, якщо подорож відбудеться, то це будуть перші люди за більш ніж 40 років, які […]