Компанія Bell Helicopter представила нову версію міського конвертоплана. Апарат, концепт якого був вперше представлений у 2019 році, отримав чотири гвинти замість шести і став не гібридним, а повністю електричним. Про це пише Flight Global.

Bell Helicopter представила на виставці CES 2019 свій перший концепт пасажирського аеротаксі Nexus, виконаного як конвертоплан з шістьма електровентиляторами.

Передбачається, що Nexus буде п’ятимісним і зможе здійснювати польоти на швидкості до 241 км / год. Максимальна злітна маса складе 2,7 т, а корисна – до 450 кг. Регулярні польоти Nexus почнуться в 2021 році.

У новій версії, яка отримала назву Nexus 4EX і була представлена на CES 2020 року, компанія замінила шість вентиляторів чотирма – планується, що це дозволить зробити апарат більш енергоефективним.

Конвертоплан також отримав електродвигун замість гібридного – це пов’язано з тим, що в міських умовах, як вважають в Bell, дальність польоту не настільки критична. Планується, що нова версія апарату зможе виконувати польоти на відстань до 97 км.

Коментарі закриті.

Поділитися

У Tesla з’явився конкурент

Ще одна цікава новинка CES 2016 – електрокар від компанії Faraday Future. Маловідома компанія за минулий рік розширила штат співробітників і залучила близько $ 1 млрд інвестицій для будівництва власного заводу. Ходять чутки, що новий бренд фінансується Apple. Серед співробітників Faraday Future є професіонали, які працювали свого часу в Apple, BMW, Boeing, Ford і навіть […]

Вийшли перші бети macOS 10.12.2, tvOS 10.1 і watchOS 3.1.1 для розробників

Apple починає нове коло тестування нових бета-версій прошивок для всіх своїх пристроїв. Слідом за iOS 10.2 beta 1 розробники представили відразу три нові операційні системи, випробувати які поки можуть виключно розробники: macOS Sierra 10.12.2 beta 1 watchOS 3.1.1 beta 1 tvOS 10.1 beta 1 Для завантаження даних оновлень необхідно авторизуватись в магазині Mac App Store […]

Оригінальному iPhone виповнилося 13 років!!

З Днем народження! Рівно тринадцять років тому – у далекому 2007 – в подібний вечірній час був презентований оригінальний iPhone. Місцем проведення його презентації був Moscone Center в Сан-Франциско. Ключовою фігурою вечора – Стів Джобс. «Сьогодні Apple збирається перевийняти телефон», – подібними словами Стів почав цей вечір. Особливих позитивних емоцій у користувачів перший iPhone не викликав. Пам’ятаю, […]