Компанія Bell Helicopter представила нову версію міського конвертоплана. Апарат, концепт якого був вперше представлений у 2019 році, отримав чотири гвинти замість шести і став не гібридним, а повністю електричним. Про це пише Flight Global.

Bell Helicopter представила на виставці CES 2019 свій перший концепт пасажирського аеротаксі Nexus, виконаного як конвертоплан з шістьма електровентиляторами.

Передбачається, що Nexus буде п’ятимісним і зможе здійснювати польоти на швидкості до 241 км / год. Максимальна злітна маса складе 2,7 т, а корисна – до 450 кг. Регулярні польоти Nexus почнуться в 2021 році.

У новій версії, яка отримала назву Nexus 4EX і була представлена на CES 2020 року, компанія замінила шість вентиляторів чотирма – планується, що це дозволить зробити апарат більш енергоефективним.

Конвертоплан також отримав електродвигун замість гібридного – це пов’язано з тим, що в міських умовах, як вважають в Bell, дальність польоту не настільки критична. Планується, що нова версія апарату зможе виконувати польоти на відстань до 97 км.

Коментарі закриті.

Поділитися

iOS 10 перетворила деякі пристрої в «цеглини»

Apple пообіцяла випустити релізну версію iOS 10 восени. На нещодавній презентації компанія сказала, що всі зможуть оновитися 13 вересня. Компанія не обманула, але це число не стало щасливим для iOS 10 і деяких користувачів, які захотіли першими оновити свої пристрої. Багато користувачів поскаржилися на те, що під час оновлення по повітрю їх пристрої видали помилку і […]

Процесори Intel Skylake містять критичну помилку

Нещодавно група математиків, що працюють в рамках проекту GIMPS, виявила досить серйозну помилку в процесорах лінійки Intel Skylake. Знайдена несправність призводить до зависання системи при високих обчислювальних навантаженнях. Баг був виявлений під час роботи з додатком Prime95 і може проявлятися як на машинах під управлінням Windows, так і ОС Linux. Причому на це жодним чином […]

10 маловідомих фактів про соціальну мережу «Однокласники»

Цієї суботи, 26 березня, соціальна мережа «Однокласники» відсвяткувала десятий день народження. Згідно з даними SimilarWeb, сайт соцмережі OK.ru є третім за популярністю серед українців. На честь ювілею ми зібрали 10 цікавих і маловідомих фактів про цей ресурс. 1. Соціальна мережа молодшає Сьогодні прийнято вважати «Однокласники» проектом для «людей старшого віку». Не так давно аудиторію цієї […]