Компанія Bell Helicopter представила нову версію міського конвертоплана. Апарат, концепт якого був вперше представлений у 2019 році, отримав чотири гвинти замість шести і став не гібридним, а повністю електричним. Про це пише Flight Global.

Bell Helicopter представила на виставці CES 2019 свій перший концепт пасажирського аеротаксі Nexus, виконаного як конвертоплан з шістьма електровентиляторами.

Передбачається, що Nexus буде п’ятимісним і зможе здійснювати польоти на швидкості до 241 км / год. Максимальна злітна маса складе 2,7 т, а корисна – до 450 кг. Регулярні польоти Nexus почнуться в 2021 році.

У новій версії, яка отримала назву Nexus 4EX і була представлена на CES 2020 року, компанія замінила шість вентиляторів чотирма – планується, що це дозволить зробити апарат більш енергоефективним.

Конвертоплан також отримав електродвигун замість гібридного – це пов’язано з тим, що в міських умовах, як вважають в Bell, дальність польоту не настільки критична. Планується, що нова версія апарату зможе виконувати польоти на відстань до 97 км.

Коментарі закриті.

Поділитися

Beats опублікувала фотографію білого iPhone 7, але її розкусили

У Мережі не раз з’являлися чутки щодо білого iPhone 7. На днях Beats опублікувала рекламний знімок навушників Studio на своїй сторінці в Instagram, де красується нібито біла «сімка». Експерти змогли обробити фотографію і прийшли до висновку, що це засвічена срібляста версія смартфону, але не біла. Але ж і не здогадаєшся, що він іншого кольору, так? 28 […]

Оплата в Приват24 за відбитком пальця – тепер на будь-яких Android-гаджетах

ПриватБанк був одним з перших банків Європи, що додали підтримку сканерів відбитків пальців у мобільному додатку. Ще в 2014 році ця функція з’явилася в Приват24 для iPhone, пізніше вона стала доступна власникам гаджетів Samsung, а тепер входити в цю програму і оплачувати покупки за допомогою дактилоскопічного датчика можна на практично будь-яких Android-пристроях, незалежно від їх виробника. […]

Apple втратила топ-дизайнера, який пішов в GoPro

Схоже, для компанії виробника екшн-камер GoPro настала смуга удач і везіння. За останні кілька тижнів в житті бренду відбулося відразу кілька ключових подій. По-перше, акції GoPro злетіли вгору на 19%, показавши рекордний стрибок за весь час існування компанії і «вихід з темної зони» після істотного падіння на 23% за перший квартал 2016 року. По-друге, в управлінській […]