Компанія Adobe показала, як ШІ допомагає редагувати фотографії за кілька секунд. Дослідники також продемонстрували технологію, яка може автоматично перетворювати горизонтальні відео на вертикальні.

Компанія презентувала і свою нову розробку – помічник для користувача на основі ШІ, який дозволяє за секунду видалити або змінити фон, вибрати окремі об’єкти за допомогою об’єднаних можливостей ШІ від Adobe та чіпів Intel.

Дослідники також продемонстрували вертикальну технологію Adobe на основі ШІ, яку можна використовувати для створення вертикальних відео з горизонтальних. Технологія не просто обрізає відео: вона може сфокусуватися на основному об’єкті і автоматично переробити матеріал для різних форматів. Так користувачам не доведеться вручну редагувати відео для Snapchat або Instagram Stories.

Раніше команда дослідників Adobe і Університету Берклі навчили штучний інтелект (ШІ) розпізнавати маніпуляції з особами на фотографіях, які редагували в Adobe Photoshop. Вчені сподіваються, що «цей інструмент допоможе відновити довіру до цифрових медіа в той час, коли підробки стають більш популярними».

Команда навчила нейронну мережу розпізнавати зміни в зображеннях, зроблених за допомогою функції Face Away Liquify в Photoshop, яка була розроблена для зміни очей, рота та інших рис обличчя людей. При тестуванні нейронна мережа виявляла зміни зображень в 99% випадків. Для порівняння, люди, які бачили ті ж фотографії, помітили зміни тільки в 53% випадків. Інструмент також зміг повернути зображення до їх відпочаткового стану.

Коментарі закриті.

Поділитися

Для гопників створили мову програмування

Розробники мови програмування Yopta вирішили дати гопникам можливість піднятися в очах суспільства і навчитися програмувати. Ідея створення «чіткої» мови програмування прийшла в голову Семену Гозману під час навчання в Коледжі інформаційних технологій – «чітких пацанів» було надто багато. YoptaScript спрямований на допомогу людям, які так і не змогли подолати ні однієї мови програмування. Сайт проекту […]

Samsung створила новий підрозділ для посилення контролю якості

Samsung Electronics оголосила про створення нового підрозділу з метою глобального поліпшення якості продукції, так як компанія прагне уникнути в майбутньому інцидентів, подібних до провалу фаблету Galaxy Note 7. Очолить новий підрозділ Кім Чен-хо, президент суднобудівної фірми Samsung Heavy Industries, що входить до складу Samsung Group. «Президент Кім Чен-хо, провідний виробничий фахівець, буде очолювати роботу з […]

У США навчилися за допомогою сонячних батарей робити паливо з СО2

Вчені з університету Ілінойса в Чикаго розробили сонячні батареї, які перетворюють атмосферний вуглекислий газ в вуглеводневе паливо. Про це повідомляє сайт університету. Теоретично цей винахід може створити новий цикл, в ході якого вуглекислий газ з автомобільних вихлопів можна буде видаляти з атмосфери і назад закачувати в машини у вигляді палива. Ця сонячна батарея являє собою […]