Компанія Adobe показала, як ШІ допомагає редагувати фотографії за кілька секунд. Дослідники також продемонстрували технологію, яка може автоматично перетворювати горизонтальні відео на вертикальні.

Компанія презентувала і свою нову розробку – помічник для користувача на основі ШІ, який дозволяє за секунду видалити або змінити фон, вибрати окремі об’єкти за допомогою об’єднаних можливостей ШІ від Adobe та чіпів Intel.

Дослідники також продемонстрували вертикальну технологію Adobe на основі ШІ, яку можна використовувати для створення вертикальних відео з горизонтальних. Технологія не просто обрізає відео: вона може сфокусуватися на основному об’єкті і автоматично переробити матеріал для різних форматів. Так користувачам не доведеться вручну редагувати відео для Snapchat або Instagram Stories.

Раніше команда дослідників Adobe і Університету Берклі навчили штучний інтелект (ШІ) розпізнавати маніпуляції з особами на фотографіях, які редагували в Adobe Photoshop. Вчені сподіваються, що «цей інструмент допоможе відновити довіру до цифрових медіа в той час, коли підробки стають більш популярними».

Команда навчила нейронну мережу розпізнавати зміни в зображеннях, зроблених за допомогою функції Face Away Liquify в Photoshop, яка була розроблена для зміни очей, рота та інших рис обличчя людей. При тестуванні нейронна мережа виявляла зміни зображень в 99% випадків. Для порівняння, люди, які бачили ті ж фотографії, помітили зміни тільки в 53% випадків. Інструмент також зміг повернути зображення до їх відпочаткового стану.

Коментарі закриті.

Поділитися

Facebook запустила торговий простір Marketplace

Уже зовсім скоро шанси наштовхнутися в Facebook на людину, що намагається щось продати, сильно зростуть. У соціальній мережі і раніше були присутні функції для продажу різного роду старих смартфонів, дитячих речей і так далі, проте тепер все стало куди серйознішим: компанія запустила простір Marketplace, призначений для спрощення «пошуку, покупки і продажу товарів» серед користувачів окремих […]

BitTorrent Now офіційно вийшов на iOS і Apple TV

BitTorrent з’явився на смартфонах, планшетах і телевізорах, але не в звичному амплуа. Компанія запускає на iOS і Apple TV додаток BitTorrent Now, який нагадує суміш Netflix і Spotify, пропонуючи користувачам потокові відео і музику, але переважно від незалежних і невідомих широкому колу виконавців. BitTorrent Now – це не новий спосіб отримати доступ до величезних масивів […]

Беспроводная зарядка Apple Watch от Mophie

Всемирно известная компания по производству гаджетов Mophie представил нашему вниманию свою док-станцию для зарядки Apple Watch, продажи которой начнутся одновременно с началом продаж смарт-часов – 24 апреля. Зарядная станция Mophie обладает прочной алюминиевой конструкцией и кожаные вставочки у основания. На верхней части дока находится магнитное зарядное устройство под Apple Watch. Габариты этого устройства довольно компактные […]