Компанія Adobe показала, як ШІ допомагає редагувати фотографії за кілька секунд. Дослідники також продемонстрували технологію, яка може автоматично перетворювати горизонтальні відео на вертикальні.

Компанія презентувала і свою нову розробку – помічник для користувача на основі ШІ, який дозволяє за секунду видалити або змінити фон, вибрати окремі об’єкти за допомогою об’єднаних можливостей ШІ від Adobe та чіпів Intel.

Дослідники також продемонстрували вертикальну технологію Adobe на основі ШІ, яку можна використовувати для створення вертикальних відео з горизонтальних. Технологія не просто обрізає відео: вона може сфокусуватися на основному об’єкті і автоматично переробити матеріал для різних форматів. Так користувачам не доведеться вручну редагувати відео для Snapchat або Instagram Stories.

Раніше команда дослідників Adobe і Університету Берклі навчили штучний інтелект (ШІ) розпізнавати маніпуляції з особами на фотографіях, які редагували в Adobe Photoshop. Вчені сподіваються, що «цей інструмент допоможе відновити довіру до цифрових медіа в той час, коли підробки стають більш популярними».

Команда навчила нейронну мережу розпізнавати зміни в зображеннях, зроблених за допомогою функції Face Away Liquify в Photoshop, яка була розроблена для зміни очей, рота та інших рис обличчя людей. При тестуванні нейронна мережа виявляла зміни зображень в 99% випадків. Для порівняння, люди, які бачили ті ж фотографії, помітили зміни тільки в 53% випадків. Інструмент також зміг повернути зображення до їх відпочаткового стану.

Коментарі закриті.

Поділитися

Як увімкнути переадресацію викликів на iPhone?

Cучасний мобільний телефон має ряд функцій, які дозволяють обробляти дзвінки. Інколи в житті буває так, що необхідно змінити номер. Той, хто хоча б раз це робив – знає, що після зміни номеру далі необхідно кожному дзвонити або писати та повідомляти про свій новий номер. Однак, в iPhone є функція, яка дозволяє не робити цю зайву […]

Nike показала кросівки HyperAdapt 1.0, які шнуруються самі

31 рік тому в прокат надійшов один з найбільш зухвалих і довгоочікуваних фільмів, присвячених майбутньому. На екрани вийшла легендарна картина «Назад в майбутнє» режисера Роберта Земекіса. Десятки всіляких пов’язаних з недалеким майбутнім пророцтв вже збулися. Тепер в скарбничку, здавалося б, божевільних ідей режисера додалися і самозавязивающіеся кросівки. Компанія Nike ще в 2011 випустила лімітовану серію взуття […]

Selfie – селфі-додаток для iPhone від Microsoft

Програма Microsoft Selfie робить рівно те, що й повинен робити додаток такого роду – допомагає зняти і обробити автопортрети. Можливості для ретушування знімків – стандартні. Можна відкоригувати тон шкіри обличчя, прибравши з нього сліди старіння або нездорового способу життя (зморшки, опухлости, мішки під очима і т.п.), і прибрати «шуми», що виникають із-за слабкого або недостатнього […]