Компанія Adobe показала, як ШІ допомагає редагувати фотографії за кілька секунд. Дослідники також продемонстрували технологію, яка може автоматично перетворювати горизонтальні відео на вертикальні.

Компанія презентувала і свою нову розробку – помічник для користувача на основі ШІ, який дозволяє за секунду видалити або змінити фон, вибрати окремі об’єкти за допомогою об’єднаних можливостей ШІ від Adobe та чіпів Intel.

Дослідники також продемонстрували вертикальну технологію Adobe на основі ШІ, яку можна використовувати для створення вертикальних відео з горизонтальних. Технологія не просто обрізає відео: вона може сфокусуватися на основному об’єкті і автоматично переробити матеріал для різних форматів. Так користувачам не доведеться вручну редагувати відео для Snapchat або Instagram Stories.

Раніше команда дослідників Adobe і Університету Берклі навчили штучний інтелект (ШІ) розпізнавати маніпуляції з особами на фотографіях, які редагували в Adobe Photoshop. Вчені сподіваються, що «цей інструмент допоможе відновити довіру до цифрових медіа в той час, коли підробки стають більш популярними».

Команда навчила нейронну мережу розпізнавати зміни в зображеннях, зроблених за допомогою функції Face Away Liquify в Photoshop, яка була розроблена для зміни очей, рота та інших рис обличчя людей. При тестуванні нейронна мережа виявляла зміни зображень в 99% випадків. Для порівняння, люди, які бачили ті ж фотографії, помітили зміни тільки в 53% випадків. Інструмент також зміг повернути зображення до їх відпочаткового стану.

Коментарі закриті.

Поділитися

5 причин посетить интерактивный фестиваль WEGAME

10-11 сентября в Киеве состоится фестиваль интерактивных развлечений – WEGAME. Все еще не знаешь, стоит ли тебе его посещать? На мероприятии соберутся лучшие представители гейм-индустрии, разработчики игр и оборудования для геймеров, известные косплееры Украины, киберспортсмены с мировым именем и не только! У тебя еще остались сомнения? Вот 5 новых причин, которые их отметут. Причина № […]

Noise 5D для iPhone – якісний та унікальний синтезатор із підтримкою 3D Touch

Компанія Roli, що випускає музичні інструменти та софт нового покоління, розробила оригінальний додаток для смартфонів iPhone. За словами роробників додатку, мініатюрна клавіатура "Noise 5D" з підтримкою 3D Touch здатна відкрити нові горизонти для музикантів.  Компанія Roli найбільш відома своїми унікальними фізичними клавіатурами, виготовленми з силікону, що мають високу чутливість до натискань різного ступеню. Дана категорія […]

Apple підведе підсумки кварталу 31 січня

На сайті Apple з’явилося повідомлення, що фінансовий звіт про результати святкового кварталу буде оголошено в останній день січня. Останній квартал календарного року є дуже важливим для виробників гаджетів, тому що купівельна активність напередодні Різдва і Нового Року різко зростає. Проте, аналітики не очікують рекордного продажу «яблучних» смартфонів в цей період – свою думку вони засновують […]