Компанія Adobe показала, як ШІ допомагає редагувати фотографії за кілька секунд. Дослідники також продемонстрували технологію, яка може автоматично перетворювати горизонтальні відео на вертикальні.

Компанія презентувала і свою нову розробку – помічник для користувача на основі ШІ, який дозволяє за секунду видалити або змінити фон, вибрати окремі об’єкти за допомогою об’єднаних можливостей ШІ від Adobe та чіпів Intel.

Дослідники також продемонстрували вертикальну технологію Adobe на основі ШІ, яку можна використовувати для створення вертикальних відео з горизонтальних. Технологія не просто обрізає відео: вона може сфокусуватися на основному об’єкті і автоматично переробити матеріал для різних форматів. Так користувачам не доведеться вручну редагувати відео для Snapchat або Instagram Stories.

Раніше команда дослідників Adobe і Університету Берклі навчили штучний інтелект (ШІ) розпізнавати маніпуляції з особами на фотографіях, які редагували в Adobe Photoshop. Вчені сподіваються, що «цей інструмент допоможе відновити довіру до цифрових медіа в той час, коли підробки стають більш популярними».

Команда навчила нейронну мережу розпізнавати зміни в зображеннях, зроблених за допомогою функції Face Away Liquify в Photoshop, яка була розроблена для зміни очей, рота та інших рис обличчя людей. При тестуванні нейронна мережа виявляла зміни зображень в 99% випадків. Для порівняння, люди, які бачили ті ж фотографії, помітили зміни тільки в 53% випадків. Інструмент також зміг повернути зображення до їх відпочаткового стану.

Коментарі закриті.

Поділитися

Apple випадково показала ексклюзивні Apple Watch Sport

Схоже, Apple буде продавати дві ексклюзивних версії Apple Watch Sport на честь китайського Нового року. Про це розповіла сторінка сайту Apple для країн, в яких святкується китайський Новий рік, це – Китай, Сінгапур, Малайзія, Гонконг і Тайвань. Інформація з’явилася на сайті передчасно, і незабаром вона була вилучена. Проте всім вистачило часу познайомитися з двома новими […]

Гринпис поддерживает Apple

В последнее время руководство компании Apple уделяет большое внимание безопасности внешней среды, и эти усилия не могли остаться не отмеченными. Так, в своем очередном рейтинге Greenpeace, который охватывает IT-сферу, и относится к возобновляемым источникам энергии, «яблочная компания» заняла лидирующую позицию по «экологичности» – набрала наивысшие баллы практически во всех имеющихся категориях. Apple присвоили оценку «А» […]

Skype вводить обмеження на обсяг переданих файлів

На офіційному сайті техпідтримки популярного VoIP-сервісу Skype повідомляється про зміни в алгоритмі обміну файлів між користувачами. Гарна новина полягає в тому, що відтепер всі передані через Skype файли будуть синхронізуватися з усіма пристроями користувача. На практиці це означає, що якщо вам, скажімо, передали файл на настільний клієнт Skype, то ви також зможете отримати до нього […]