Як повідомляє Bloomberg, незабаром буде укладено угоду, яка дозволить розробнику веб-браузера Opera отримати додаткове фінансування і можливість розширити клієнтську базу за рахунок нових користувачів в Китаї.

Днями Opera Software ASA отримала пропозицію від групи китайських інвесторів про викуп 100% активів норвезької компанії. Керівництво Opera і її акціонери погодилися на продаж, адже китайцями була запропонована 71 крона за акцію, що на 46% вище за котирування компанії на момент закриття торгів у минулу п’ятницю.

Вартість угоди між Opera Software і китайською групою інвесторів, до якої входять керуюча компанія Golden Brick Capital Management, розробник ігор Beijing Kunlun Tech, виробник захисного ПЗ Qihoo 360 Technology і інвестфірма Yonglian Investment, склала 10,5 млрд норвезьких крон (1,2 $ млрд ).

На тлі новин про покупку розробника Opera, акції компанії з Норвегії виросли в ціні на 37% і тепер її капіталізація оцінюється в 10 млрд крон.

У Opera впевнені, що угода дозволить збільшити свою частку на ринку браузерів, яка на даний момент на ПК складає 2%, а на мобільних пристроях – близько 7,3%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Машина часу і gifка піци в новій рекламі Apple

На відміну від конкурентів, які рекламою намагаються всіляко зачепити Apple дотепними порівняннями, в Купертіно акцентуються виключно на власних продуктах. І, як і завжди, чудово це роблять. Цього разу компанія акцентує увагу на Live Photos і 3D Touch. У роликах, як зазвичай і буває у Apple, є всі риси хорошої реклами – відмінна зйомка, правильна подача, продумані […]

Apple Watch з джейлбрейком: екранна клавіатура і магазин Cydia

З моменту виходу останньої версії утиліти Pangu, що дозволяє виконати процедуру джейлбрейка на iOS пристрої з версією прошивки 9.0 – 9.1, пройшло вже більше двох місяців. З тих пір група розробників немов замовкла – інформації про плани випустити нову утиліту як і раніше немає, а Apple вже тестує iOS 9.3.3. Тим часом, з'явилася цікава інформація з […]

Японці створили корпус для PC в стилі Mac Pro

Японська компанія ITC випустила нову модель комп'ютерного корпусу, зовні схожу з Mac Pro. Корпус під назвою Black Drum виконаний у формі циліндра і розрахован на системні плати типорозміру mini-ITX. Пристрій має близькі до «яблучному» розміри: 206 × 206 × 279 мм. Система охолодження корпусу Mac Pro розроблена таким чином, щоб складові не перегріватися, а весь […]