Motorola славиться своїми надто міцними захисними стеклами, створеними за технологією ShatterShield. Як виявилося, компанія вирішила продовжити покращувати свої напрацювання.

В чому суть

Зараз компанія працює над «розумним склом», про що йдеться у відповідній патентній заявці. Воно здатне «ремонтувати саме себе» при будь-яких пошкодженнях.

Фішка технології – склоподібний полімер з «пам’яттю», щось на зразок пластика, який здатний запам’ятовувати свою початкову форму і повертатися до неї при дефектах.

Звичайно ж, все працює на основі спеціального ПЗ. Воно буде визначати наявність тріщин на екрані і пропонувати користувачу відновити скло до початкового стану. Як тільки запуститься процес відновлення, користувачу необхідно буде відкласти пристрій на деякий час.

Спеціальний набір компонентів буде нагрівати екран, молекули почнуть рухатися швидше, намагаючись повернути початкову форму і структуру.

У Motorola відзначають, що технологія поки не здатна відновити великі тріщини, але дрібні – так. Сподіваємося, що в Apple теж почнуть використовувати ці напрацювання в своїх пристроях.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple обещает увеличить скорость работы сканера отпечатков пальцев в новом iPhone

Согласно прогнозу, который был опубликован на официальном сайте аналитического издания KGI Research, Apple в новом поколении своих планшетов и смартфонов планируют усовершенствовать работу сканера отпечатков пальцев Touch ID. В частности, речь идет о повышенной точности сканирования, а также скорости. Предположительно, это улучшение коснется сразу двух продуктов – новых iPhone и iPad. В настоящее время в […]

Досить годувати монстра. Як заощадити місце на iPhone з оновленим Viber

Viber все ще популярний. Так, він періодично дратує нестабільною роботою, рекламою і спамом. Тим не менш, його продовжують використовувати. По-перше, дзвонити досить зручно, а по-друге, багато Ваших друзів ще не відмовилися від цього месенджера.  Але у цього додатка ще один істотний мінус: Viber з’їдає занадто багато пам’яті на пристрої. Але тепер з цим можна (і […]

Опубліковані перші шпигунські фото прототипу Apple Car

Відомо, що Apple організувала в центрі Берліна «секретну лабораторію», де буде продовжена розробка першого автомобіля американського виробника комп'ютерів і мобільних гаджетів. За попередніми даними, машина буде готова до 2020 року, а її виробництво налагодять на потужностях австрійської корпорації Magna Steyr. Сьогодні в Мережі з'явилися фотографії, на яких, як стверджується, фігурує прототип автомобіля Apple. Опублікували шпигунські […]