В рамках проекту безпілотного електромобіля інтернет-гігант тестує відразу кілька бездротових зарядних систем. Це випливає з документів, поданих компанією в Федеральну комісію США по зв’язку.

Постачальниками обладнання стали Hevo Power і Momentum Dynamics, що працюють над технологіями передачі енергії на відстані.

У першій половині 2015 року FCC видала обом компаніям дозвіл на установку експериментальних станцій в Маунтін-В’ю, де знаходиться штаб-квартирі Google в Каліфорнії. Але їх представники участь в проекті створення гугломобіля заперечують.

А сама Google відповідає ухильно:
«Google тестує безліч різних технологій в рамках реалізації проекту створення безпілотного електромобіля».

Але IEEE Spectrum відомо, що бездротовими зарядними станціями оснащені офіси Google в Маунтін-В’ю і колишня база ВПС США Castle Commerce Center, яку компанія використовує в якості полігону для випробування електрокарів.

Все безпілотники Google як і раніше мають в своїй комплектації зарядні кабелі, але розгортання бездротової інфраструктури – питання недалекого майбутнього, вважає The Verge.

Ряд технологічних вендорів, зокрема Qualcomm, протягом декількох років розробляють власні проекти масштабного розгортання бездротових зарядних станцій, які б дозволяли електромобілів без особливих затримок в дорозі залишатися весь час зарядженими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Камера iPhone 7 отримає оптичну стабілізацію

У мережі з’явився знімок модуля основної камери майбутнього «яблучного» смартфону, анонс якого очікується на початку вересня. Фотографію модуля камери iPhone 7 опублікував відомий постачальник різних витоків, французький ресурс Nohereelse. На знімку камера «сімки» представлена в порівнянні з аналогічними модулями iPhone 6, 6 Plus, 6s і 6s Plus. Якщо уважно придивитися до модулів, то можна побачити […]

Производство iPhone 5C будет прекращено в текущем году

Согласно информации, опубликованной на популярном ресурсе MacRumors, в текущем году Apple откажется от выпуска непопулярного смартфона iPhone 5C. Смартфон iPhone 5C был представлен «фруктовой» корпорацией еще осенью 2013 года. Тогда он позиционировался как более дешевый аналог iPhone 5 (планировалось, таким образом, уменьшить уровень продаж iPhone 5). Упор делался на молодежь, которую должны были привлечь яркие […]

В AppStore пропала кнопка «Бесплатно»

В последние сутки пользователям AppStore пришлось немало удивиться: при скачивании приложений они не смогли обнаружить столь привычную иконку «Бесплатно». Действительно, компания из Купертино привнесла некоторые изменения в магазин приложений – произошла подмена названий. Теперь бесплатные программы можно установить на свой iдевайс при нажатии клавиши «Загрузить». Согласно предварительным сведениям, Apple пошла на данный шаг по требованию […]