Автор проекту надзвукового поїзда і вакуумної транспортної мережі Hyperloop, генеральний директор компаній Space X і Tesla Ілон Маск розповів про свою нову революційну ідею.

Виступаючи на церемонії вручення нагород студентського конкурсу Hyperloop ( «Гіперпетля») в Техасі, Маск заявив, що його новим великим проектом може стати електричний літак з вертикальним зльотом і посадкою.

«Я впевнений, в цьому щось є. І я маю намір цим зайнятися », – заявив інженер і підприємець.

Плани створення електричного літака Маск озвучує не вперше. У жовтні 2015 року він обмовився про нього в інтерв’ю Marketplace, зазначивши, що уявляє собі його конструкцію.

Що ж стосується надзвукового поїзда-капсули Hyperloop, його ідея була запропонована Маском в 2012 році. Але сам він заявив, що брати участь в проекті не має наміру. Реалізацією Hyperloop займаються дві компанії – HTT і Hyperloop Tech.

Над проектом працюють сотні волонтерів з Boeing, Cisco Systems, Гарвардського університету та Школи архітектури та дизайну Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі.

Конкурс Hyperloop Pod на розробку прототипу надзвуковий капсули був заснований Space X в 2015 році. У ньому беруть участь студенти ряду технологічних інститутів світу.

Цього року перше місце зайняв проект Массачусетського технологічного інституту (MIT), на другому – група з Делфтського технічного університету (Нідерланди), а третє дісталося студентам університету Вісконсіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Тім Кук розкрив важливу інформацію про нові Apple Watch

«Розумні» годинники Apple Watch в доступному для огляду майбутньому обзаведуться дійсно видатними можливостями. Про це у вівторок повідомив Тім Кук в ході виступу на конференції Startup Fest Europe. В якості основних особливостей, якими зможуть похвалитися Apple Watch нового покоління, генеральний директор Apple Inc. назвав розширену функціональність під час стеження за організмом користувача, а також покращений […]

iOS 10 усунула самий дратівливий баг камери iPhone

13 червня в Сан-Франциско пройшла конференція для розробників WWDC 2016, в рамках якої Apple представила операційні системи iOS 10, macOS, tvOS і watchOS. Великою подією став запуск SDK Siri, радикальне оновлення месенджера iMessage і комплексний редизайн Apple Music. Однак мало що з перерахованого вище може зрівнятися з таким нововведенням iOS 10, як можливість знімати фото […]

Огляд Flail Rider – зноси, руйнуй, володарюй

Іноді проста однотапова гра показує себе навіть краще, ніж яка-небудь стратегія або стрілялки за мотивами блокбастера. Так сталося і з Flail Rider – іграшкою, яка нещадно вбиває час. Та й нерви теж. Ще переглядаючи скріншоти в App Store, ми зрозуміли, що Flail Rider стане черговою офісною іграшкою, в якій всі по черзі будуть ставити свій рекорд. Ідея полягає […]