В минулому місяці виробник люксових смартфонів Vertu оголосив про банкрутство. Компанія закрила завод в Британії і тепер ліквідує гаджети, що залишилися. Цікаво, що у підприємства був фірмовий музей, де зібрані старі та рідкісні телефони Vertu, і тепер всі експонати звідти також можна придбати на аукціоні. Разом з апаратами стали доступними і ексклюзивні сувеніри Vertu. Спеціально для вас ми вибрали найцікавіші і найрідкісніші лоти, представлені в продажу.

Виробник пропонує не тільки телефони поштучно, а й архівні колекції Vertu. Наприклад, набір з 37 «розкладачок» Vertu Constellation Ayxta потрапив на аукціон зі стартовою ставкою близько $3 000.

Vertu також продає фірмову символіку: бронзова скульптура коня з вершником, який тримає логотип компанії, йде з молотка більше ніж за $2 000.

З інших цікавих лотів: Vertu з QWERTY-клавіатурою, телефон з 18-каратного золота, колаборація Vertu з виробником спорткарів Ferrari і колекція з 40 Android-смартфонів бренду.

Придбати унікальні гаджети можна на аукціоні.

Нагадаємо, через банкрутство компанії близько 200 співробітників втратили робочі місця. Тим часом власники збираються залучати нові інвестиції, тому бренд може повернутися на ринок в майбутньому.

Коментарі закрито.

Поділитися

Pokemon GO оновився

З новим оновленням в мобільній грі Pokemon GO з’явилися нові Покемони. Правда, ні про яке повноцінне друге покоління поки мова не йде. Niantic додала лише парочку нових істот, яких не можна зустріти на вулиці, але слід висиджувати з яєць в інкубаторах. Йдеться про Togepi і Pichu (раніше їх можна було зловити в консольних іграх Pokemon […]

У прошивці HomePod знайшли схематичне зображення iPhone 8

Досить відомий розробник ПЗ Стів Троутон Сміт вже протягом декількох днів вивчає нову прошивку для яблучної бездротової колонки. Раніше він поділився деякими подробицями про HomePod. Зокрема, Троутон Сміт повідомив, що в основі прошивки для розумної колонки лежить iOS, але з дещо урізаними можливостями. Вчора розробник опублікував свої нові «знахідки», однією з яких стало схематичне зображення iPhone […]

Asus невольно втянулась в рекламу Apple Watch

Компания Apple уже много лет находится в топе производителей инновационной потребительской техники. В человеческих коллективах (в животных такого не бывает, как правило :Р наличие подобного альфа-существа побуждает менее удачных конкурентов вести ожесточённые споры, кричать, нервничать и пытаться очернить лидера любым способом, вне зависимости от его адекватности. В случае с Apple Watch, пальму первенства в этом […]