Розробники програми для управління паролями Dashlane залучили групу дослідників для оцінки і ранжирування політики паролів і безпеки 37 споживчих і 11 корпоративних веб-сайтів. Apple ID отримав 4 бали з 5 можливих і рейтинг “Добре”.

Оцінка сайтів відбувалася за 5 критеріями:

  • пароль складається з 8+ символів
  • потрібні буквенно-символьні паролі
  • є індикатор складності паролю
  • є обмеження на атаки типу брутфорс
  • є двофакторна аутентифікація

Сайт Apple ID пройшов за всіма критеріями, крім обмеження на кількість спроб введення паролю (захист від брутфорс-атак). Apple не передбачила автоматичне блокування входу, або введення капчі після 10 спроб авторизації.

“Ми створили рейтинг складності паролів, щоб всі знали, що на багатьох сайтах, які вони регулярно використовують, не існує політики для забезпечення безпеки захищених паролів. Наше завдання, як користувачів, проявляти особливу пильність щодо нашої кібербезпеки, і вона починається з наявності складних і унікальних паролів для кожного облікового запису.

Однак компанії несуть відповідальність за своїх користувачів і повинні спонукати їх покращувати свої паролі”,- відзначили в компанії.

Найгірші показники видали сайти Netflix, Pandora, Spotify, Uber і Amazon Web Services – 0/5. У Dashlane також відзначили, що 46% споживчих сайтів мають «небезпечно легку» політику безпеки. А 36% корпоративних веб-сайтів стикаються з однією і тією ж проблемою – відсутністю капчі.

Коментарі закриті.

Поділитися

Apple планує випустити рекордні 78 млн iPhone 7 в 2016 році

Apple розраховує випустити від 72 до 78 млн смартфонів iPhone 7 в цьому році, повідомляє Barron's Asia з посиланням на тайванський ресурс Economic Daily. Комплектуючі для такої кількості пристроїв компанія замовила у своїх постачальників в Азії. Як стверджується, основним збирачем iPhone 7 буде компанія Foxconn, але частина замовлень дістанеться також Pegatron. Остання крім збірки смартфонів […]

Пакет AirBag від Apple очима Айва

Три дні тому Патентне Бюро США підтвердило заявку від Apple на реєстрацію … паперового пакету з гнучкими ручками. Ні, це був не жарт. Американський виробник багато уваги приділяє захисту навколишнього середовища та екологічності виробництва. В опублікованій патентній заявці описується пакет, виробництво якого на 60% екологічніше аналогів. Сама компанія не планує інтегрувати які-небудь технічні хитрощі в свою «зелену» […]

Розробники Google навчили комп’ютер діагностувати хвороби за фото

Люди з діабетом не застраховані від діабетичної ретинопатії – ушкоджень судин в очах. Дане відхилення зустрічається у кожного третього пацієнта з діабетом. Якщо воно не лікується, людина може осліпнути. Тому рання діагностика захворювання життєво важлива, зазначає Popular Science. Однак не у всіх є доступ до кваліфікованої лікарської допомоги. Нова методика Google може докорінно змінити ситуацію. Компанія […]