Розробники програми для управління паролями Dashlane залучили групу дослідників для оцінки і ранжирування політики паролів і безпеки 37 споживчих і 11 корпоративних веб-сайтів. Apple ID отримав 4 бали з 5 можливих і рейтинг “Добре”.

Оцінка сайтів відбувалася за 5 критеріями:

  • пароль складається з 8+ символів
  • потрібні буквенно-символьні паролі
  • є індикатор складності паролю
  • є обмеження на атаки типу брутфорс
  • є двофакторна аутентифікація

Сайт Apple ID пройшов за всіма критеріями, крім обмеження на кількість спроб введення паролю (захист від брутфорс-атак). Apple не передбачила автоматичне блокування входу, або введення капчі після 10 спроб авторизації.

“Ми створили рейтинг складності паролів, щоб всі знали, що на багатьох сайтах, які вони регулярно використовують, не існує політики для забезпечення безпеки захищених паролів. Наше завдання, як користувачів, проявляти особливу пильність щодо нашої кібербезпеки, і вона починається з наявності складних і унікальних паролів для кожного облікового запису.

Однак компанії несуть відповідальність за своїх користувачів і повинні спонукати їх покращувати свої паролі”,- відзначили в компанії.

Найгірші показники видали сайти Netflix, Pandora, Spotify, Uber і Amazon Web Services – 0/5. У Dashlane також відзначили, що 46% споживчих сайтів мають «небезпечно легку» політику безпеки. А 36% корпоративних веб-сайтів стикаються з однією і тією ж проблемою – відсутністю капчі.

Коментарі закрито.

Поділитися

Вчені створили датчик стеження за енергоспоживанням приладів

У наших будинках ми використовуємо десятки різних приладів, і часом буває дуже складно визначити, які з них споживають найбільше електроенергії. Можна на місяць відключати їх по черзі в очікуванні чергової квитанції, але це займе досить багато часу. Також можна викликати електрика, який встановить спеціальне обладнання, що дозволяє відслідковувати споживання електроенергії, що підійде далеко не всім. […]

Аналітики прогнозують незначне зростання продажу iPad

Незважаючи на всі зусилля виробників, попит на планшетні комп'ютери продовжує падати. Причому, така ситуація може зберегтися і в майбутньому. Як відзначають експерти Digitimes Research, у другому кварталі поточного року світові поставки планшетів зменшаться до 42,84 мільйонів штук.   Однак, незважаючи на зниження обсягів поставок, аналітики прогнозують незначне зростання продажу iPad. Експерти відзначають, що в другому […]

Київстар найбільше відповідає в Facebook

Оператори люблять хвалитися досягненнями. І деякі з них виглядають цікавіше інших. Наприклад, “Київстар” розповів про те, що корпорація отримала нагороду “Socially Devoted Brand” за якісне спілкування з абонентами в Facebook. Так, оператор відповідає на 99% запитів на офіційній сторінці, ніж перевершує показники по світового телекому – там середній відсоток відповіді тримається на рівні 87,4%. За […]