Розробники програми для управління паролями Dashlane залучили групу дослідників для оцінки і ранжирування політики паролів і безпеки 37 споживчих і 11 корпоративних веб-сайтів. Apple ID отримав 4 бали з 5 можливих і рейтинг “Добре”.

Оцінка сайтів відбувалася за 5 критеріями:

  • пароль складається з 8+ символів
  • потрібні буквенно-символьні паролі
  • є індикатор складності паролю
  • є обмеження на атаки типу брутфорс
  • є двофакторна аутентифікація

Сайт Apple ID пройшов за всіма критеріями, крім обмеження на кількість спроб введення паролю (захист від брутфорс-атак). Apple не передбачила автоматичне блокування входу, або введення капчі після 10 спроб авторизації.

“Ми створили рейтинг складності паролів, щоб всі знали, що на багатьох сайтах, які вони регулярно використовують, не існує політики для забезпечення безпеки захищених паролів. Наше завдання, як користувачів, проявляти особливу пильність щодо нашої кібербезпеки, і вона починається з наявності складних і унікальних паролів для кожного облікового запису.

Однак компанії несуть відповідальність за своїх користувачів і повинні спонукати їх покращувати свої паролі”,- відзначили в компанії.

Найгірші показники видали сайти Netflix, Pandora, Spotify, Uber і Amazon Web Services – 0/5. У Dashlane також відзначили, що 46% споживчих сайтів мають «небезпечно легку» політику безпеки. А 36% корпоративних веб-сайтів стикаються з однією і тією ж проблемою – відсутністю капчі.

Коментарі закриті.

Поділитися

Google відтепер має власного стільникового оператора

Google анонсувала новий бездротовий сервіс доступу до інтернету для смартфонів. Назва проекту – Project Fi. Ціни на послуги нового мобільного оператора починаються від $ 20 на місяць і з оплатою за кожен гігабайт використаних даних. Партнерами Google в проекті виступають американські стільникові провайдери Sprint і T-Mobile. Нова технологія буде забезпечувати підключення користувачів до найшвидшої з […]

Ілон Маск купив ще трохи Tesla

Напередодні релізу Model 3 Маск на $ 100 млн збільшив свою частку в компанії. У новому звіті для Комісії з бірж і цінних паперів США (SEC) Tesla Motors підтвердила, що її генеральний директор Ілон Маск збільшив свою частку в активах компанії. Маск купив 532000 звичайних акцій Tesla на суму більше $ 100 млн за ціною $ […]

Київстар підключив Мукачево до 3G

Оператор веде активне розширення власної 3G-мережі на заході України і запустив покриття в одному з найстаріших міст регіону – Мукачево. Київстар також зазначив розташування міста біля кордону і великий потік туристів, які відвідують місцеві визначні пам’ятки. Всі ці фактори примножують важливість доступу до якісного 3G-покриття. Запуск мережі прокоментував також і місцевий менеджер регіонального розвитку компанії, […]