Розробники програми для управління паролями Dashlane залучили групу дослідників для оцінки і ранжирування політики паролів і безпеки 37 споживчих і 11 корпоративних веб-сайтів. Apple ID отримав 4 бали з 5 можливих і рейтинг “Добре”.

Оцінка сайтів відбувалася за 5 критеріями:

  • пароль складається з 8+ символів
  • потрібні буквенно-символьні паролі
  • є індикатор складності паролю
  • є обмеження на атаки типу брутфорс
  • є двофакторна аутентифікація

Сайт Apple ID пройшов за всіма критеріями, крім обмеження на кількість спроб введення паролю (захист від брутфорс-атак). Apple не передбачила автоматичне блокування входу, або введення капчі після 10 спроб авторизації.

“Ми створили рейтинг складності паролів, щоб всі знали, що на багатьох сайтах, які вони регулярно використовують, не існує політики для забезпечення безпеки захищених паролів. Наше завдання, як користувачів, проявляти особливу пильність щодо нашої кібербезпеки, і вона починається з наявності складних і унікальних паролів для кожного облікового запису.

Однак компанії несуть відповідальність за своїх користувачів і повинні спонукати їх покращувати свої паролі”,- відзначили в компанії.

Найгірші показники видали сайти Netflix, Pandora, Spotify, Uber і Amazon Web Services – 0/5. У Dashlane також відзначили, що 46% споживчих сайтів мають «небезпечно легку» політику безпеки. А 36% корпоративних веб-сайтів стикаються з однією і тією ж проблемою – відсутністю капчі.

Коментарі закрито.

Поділитися

Новые старые Mac выставлены на продажу

Марион Стокс работала библиотекарем, телевизионным продюсером, активистом, а также инвестором в Филадельфии. Однако в историю она вошла как человек, у которого имеется огромная коллекция самых различных устройств Apple. Эта коллекция насчитывает примерно 200 штук, компьютеров и периферии. Более того, отличительно то, что все образцы отлично сохранились, а некоторые так и остались запечатанными. Коллекцию уже обнаружили […]

App Store впав під напливом бажаючих завантажити новий додаток з Кім Кардаш’ян

Цього року емодзі були всюди. Так, компанія EmojiWorks випустила власну клавіатуру з емодзі, яких настільки багато, що навіть всіх і не згадати. Так, окрім оновлення «стандартного» пакету, з’явились, наприклад, «зіркові» смайлики та спеціальна лінійка від Twitter до нью-йоркського тижня моди. Телезірка Кім Кардаш’ян не змогла також пройти мимо. У неї вже є своя гра для […]

Mercedes-Benz представив свою першу електричну вантажівку

Концерн Daimler, якому належить автомобільна марка Mercedes, вирішив не чекати, коли Tesla Motors почне робити вантажівки, і позавчора представив прототип свого першого повністю електричного ваговоза в Штутгарті, Німеччина. Важить вантажна машина 26 тон. Називається вона Mercedes-Benz Urban eTruck, і, як натякає назва, призначається в першу чергу для перевезень вантажів на невеликі дистанції в міських умовах. […]