Uber збирається до кінця 2017 року закрити, продати партнеру або оптимізувати свою структуру Xchange Leasing, яка займається лізингом машин для водіїв, через високі збиткі і неефективність проекту. Про це пише WSJ з посиланням на власні джерела.

За даними видання, план керівництва Uber передбачав збитки в розмірі $500 від кожної машини, проте фактично вони виявилися в 18 разів вище – близько $9 тисяч. Реорганізація лізингового бізнесу може зачепити близько 500 співробітників з 15 тисяч чоловік, що працюють в Uber.

WSJ зазначає, що водії платили за машини в Xchange Leasing близько $500 за місяць – це більше, ніж у автомобільних дилерів. Через це вони працювали більше і повертали машини в поганому стані, які вже не можна було вигідно продати, кажуть співрозмовники видання.

Програма Xchange Leasing була запущена в 2015 році, компанія спочатку вклала в неї близько $600 млн, а потім залучила кредит на суму близько $1 млрд для підтримки проекту. Компанія пропонувала водіям такі машини, як Ford Focus, Hyundai Elantra і Nissan Sentra. WSJ зазначає, що за допомогою лізингу керівництво Uber планувало збільшити кількість водіїв (в тому числі за рахунок людей з поганою кредитною історією), що допомогло б зменшити час подачі машин і утримувати тарифи від зростання.

Джерела WSJ відзначають, що останнім часом Uber прагне якомога сильніше знизити витрати, що може бути пов’язано з бажанням компанії вийти на біржу. В тому числі, для цього Uber і «Яндекс.Таксі» вирішили об’єднати свій бізнес в Росії і найближчих країнах в одну компанію під контролем «Яндекса», відзначає газета.

Коментарі закрито.

Поділитися

З магазину Google Play 3 млн разів були завантажені троянські програми

Команда «Доктор Веб» повідомила про виявлення в офіційному магазині Google Play 150 додатків, заражених трояном. Він має назву Android.Spy.305.origin. Його завданням є показ реклами в різних додатках, що заважає їх роботі. Фахівці відзначили, що вірус завантажений більш, ніж на 2.8 млн Android-гаджетів. Фахівці розповіли, що мінімум 7 розробників спеціально вбудовували Android.Spy.305.origin в свої додатки для їх […]

У додатку Facebook є прихована футбольна гра

У мобільному додатку Facebook Messenger з'явилася гра, присвячена Євро-2016. Розробники запропонували користувачам позмагатися. Щоб її запустити, необхідно: 1. Обновити Facebook Messenger. 2. Відкрити програму, а всередині неї – діалог з ким-небудь. 3. Надіслати співрозмовнику емодзі у вигляді футбольного м'яча. 4. Двічі тапнуть по смайлику. … PROFIT! Правила прості: тикаєте до тих пір, поки м'яч не […]

Samsung розповіла про плани зробити оболонку TouchWiz швидше і економічніше

Samsung на конференції для розробників розповіла про плани переписати фірмову оболонку для своїх Android-смартфонів. У компанії оголосили про успішні результати, досягнуті використанням нового API Vulkan. Стверджується, що технологія дозволяє помітно знизити споживання заряду батареї ОС під час використання. Одним з ключових нововведень програмної платформи Android N стала підтримка Vulkan API – конкурента Apple Metal для Android […]