Серед iOS-користувачів зафіксований новий напад паніки: мережа зарясніла повідомленнями про загадкову «error 53», яка (1) виникає в «айфоне» після ремонту в неаторізованном сервісі і (2) перетворює смартфон в натуральну цеглину.

Прояснити ситуацію допомогла проведене The Guardian розслідування: виявляється, «помилка 53» стосується виключно вбудованого в кнопку Home сенсора Touch ID – «ми захищаємо накопичені відбитки пальців в спеціальному сховищі, яке жорстко пов’язане з датчиком Touch ID.

Якщо ремонт iPhone проводиться в авторизованому сервісному центрі Apple або в Apple Store і зачіпає датчик Touch ID, то після закінчення ремонту відбувається повторне поєднання сенсора і накопичувача. Без такої унікальної зв’язки існувала б можливість злому телефону за допомогою підробленого датчика Touch ID ».

Що ж відбувається при ремонті гаджета за межами авторизованих сервісних центрів? – «При такому варіанті заміна проблемного екрану або іншого компонента може привести до помилки сполучення, так що перша ж спроба встановити апдейт або відновитися з резервної копії призведе до появи повідомлення про« помилку 53 », – в докладних роз’яснень компанії якось за кадром залишився той факт, що дані в гаджеті при цьому блокуються повністю.

Все, що компанія рекомендує зробити в такій критичній ситуації – це зв’язатися з техподдержкой Apple.

Така проблема може виникнути лише в iPhone 6 або новіше. Наприклад, якщо в iPhone 5S поміняти кнопку Home і перепрошити його, то він лише буде видавати помилку, що не може активувати Touch ID, але сам телефон працювати буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Створена нова графенова супербатарея, здатна заряджатися за лічені секунди

Група вчених з університету Свінбурна, Австралія, очолювана Хан Ліном (Han Lin), розробила нову технологію акумулювання енергії, яка в перспективі зможе стати заміною акумуляторних батарей автомобілів, мобільних телефонів, комп’ютерів і т.п. Ця супербатарея, а точніше, суперконденсатор, може акумулювати точно таку ж кількість енергії в перерахунку на вагу батареї, як і літій-іонний акумулятор, але при цьому, супербатарея […]

Samsung випустить додаток, який дозволить смарт-годиннику Gear S2 працювати з iPhone

«Розумний» годинник Gear S2 від Samsung вже доступний для покупки в країнах СНД. На відміну від попередніх моделей, новинка може працювати не тільки з південнокорейськими смартфонами, а й з будь-якими іншими пристроями на базі Android 4.4 та вище. Як стало відомо, в перспективі користуватися пристроєм зможуть також і власники смартфонів iPhone.   Ресурс SamMobile повідомляє, […]

iPhone 7 показалися на відео

Ми бачили величезну кількість витоків і фотографій корпусу iPhone 7. З урахуванням того, що вже кожному відомо, як буде виглядати майбутній смартфон, багато з цих фотографій були отримані за допомогою Photoshop. Та підробити відео значно складніше, ніж підробити фотографію. Вперше опублікувано відео, на якому невідомий крутить в руках два смартфони. Відео було опубліковано в китайських […]