Виробник смартфонів Essential Енді Рубіна офіційно підтвердив залучення $300 млн інвестицій, про які вперше стало відомо в червні. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

До групи інвесторів Essential увійшли фонд Amazon Alexa Fund і китайський холдинг Tencent, якому належать розробники ігор Riot Games і Supercell, месенджер WeChat, частка в автовиробнику Tesla та інші проекти.

Оцінку стартапу в рамках раунду в Essential не розкрили. У червні дослідницька фірма Equidate оцінювала компанію в $993 млн.

Президент Essential Нікколо де Масі також розповів WSJ, що роздрібними партнерами стартапу стали Amazon і Best Buy. Вартість першого смартфона Essential PH-1 складе $699. Глава компанії не назвав терміни початку продажу, сказавши, що дата стане відома протягом тижня.

Ексклюзивним партнером Essential з продажу в США став четвертий найбільший американський телеком-оператор Sprint, в Канаді ексклюзивні права на продаж отримав місцевий оператор Telus. Терміни по виходу на ринки інших країн будуть визначені пізніше в 2017 році, додав де Масі.

Енді Рубін представив смартфон Essential PH-1 в кінці травня 2017 року. Він обіцяв почати поставки протягом 30 днів, але цього не сталося. В середині липня Рубін розіслав потенційним покупцям лист з обіцянкою почати поставки смартфонів «в найближчі кілька тижнів». У листі говорилося, що компанія вирішує питання сертифікації з американськими та міжнародними службами доставки.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple Watch вытесняет фитнес-браслеты

В результате запуска производства умных часов, компания Apple полностью остановила продажи спортивных аксессуаров Jawbone и Nike в своих магазинах. Речь идёт о фитнес-браслетах Jawbone UP и Nike Fuelband. Почему это произошло читайте ниже.  Пока что, никаких официальных объявлений из Купертино не сделано, но понятно, что эти фитнесс-браслеты дублируют некоторые функции Apple Watch и будут просто […]

GAMES. Crazy Taxi: City Rush.

Серия Crazy Taxi не является новинкой в мире компьютерных игр. Она дебютировала в 1999 году. Тогда данную игрушку создали для игровых автоматов и Dreamcast, а впоследствии ее портировали на PlayStation 2, GameCube, а также персональные компьютеры. Нужно отметить, что в то время игра была очень даже популярной и имела высокие оценки. Следующая версия Crazy Taxi […]

Intel заробить $ 1,5 млрд на чіпах для iPhone 7

Контракт з Apple на постачання чіпів для смартфонів iPhone 7 принесе Intel понад $ 1,5 млрд прибутку. З таким прогнозом виступила аналітична компанія Cowen & Co. За даними джерел, американський чипмейкер буде поставляти «значну частину» LTE-чіпів для iPhone 7. На її частку доведеться більше 50% замовлення. Частина, що залишилася дістанеться Qualcomm. Cowen & Co вказує, […]