У листопаді минулого року сервіс потокової музики Apple Music став доступний на Andorid. Як зазначив глава компанії Тім Кук, це було “промацуванням грунту” і спробою оцінити перспективи запуску фірмових сервісів на інших платформах. Отже, в найближчому майбутньому в Google Play можуть з’явитися нові додатки від Apple.

Наступними після Apple Music можуть стати онлайн-магазин iTunes і сервіси iCloud. Ймовірно, виробник iPhone також зацікавлений у виході месенджера iMessage на Android. З системою мобільних платежів Apple Pay справа йде трохи складніше.

У випадку з мобільною платформою пошукового гіганта у компанії з Купертіно не буде можливості контролювати апаратне і програмне забезпечення в тій же мірі, що і при розробці своїх пристроїв.

Кілька років тому схожу тактику вибрала компанія Microsoft, вирішивши зробити свої сервіси доступними на всіх популярних платформах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Збірний образ iPhone 7 Plus в новому концепті

Інтерес до ще не анонсованої новинки крім чуток підігрівають і всілякі концепти. Уявити яким може бути довгоочікуваний девайс за кілька місяців до його офіційної презентації намагаються десятки 3D-дизайнерів. Улюблений об'єкт для експериментів – смартфон від Apple. В арсеналі дизайнера Жермано Сміта більше 20 різних концептів. LG, HTC, Nokia, Samsung, Sony – фантазія у хлопця працює на відмінно. […]

«Шпалерний» мінімалізм з Apple.com. шість штук

«Шпалерний» мінімалізм з Apple.com. шість штук Новина не часта, але вже звична: з надр Apple.com витягнута чергова порція заставок в HD-якості. Цього разу джерелом виявився мікросайту «Whu iPhone», щегольнувших відразу шістьма стильними мінімалістськими текстурами розмірами 2136 × 2136 крапок кожна:

20 фактів про Samsung, яких ти ніколи не знав

Samsung є чим пишатися: корейська компанія не раз ставала новатором, випереджаючи інших технологічних гігантів, включаючи Apple. На початку шляху Samsung продавала продукти харчування і навіть текстиль. Хто б міг подумати, що до кінця століття компанія стане передовим виробником електроніки? В історії Samsung є багато інших цікавих фактів. Закривай Google, ми вже зібрали двадцятку найцікавіших. 1. […]