Компанія Google збирається перейняти у корпорації Apple модель виробництва своїх смартфонів. З чуток, керівництво компанії Google розраховує створювати не тільки ПО, а й апаратну частину. На даний момент розробка Android-пристроїв Nexus йде спільно з партнерами, а в майбутньому планується самостійна розробка гаджета з подальшою передачею на контрактне виробництво.

iPhone – пристрій, який Apple контролює цілком і повністю. Компанія відповідає не тільки за ПО, а й за апаратну частину. Всі маркетингові задачі також лежать на плечах компанії Apple. Google прагне до того ж. Їх пристрої повинні стати конкурентами для iPhone, але і для смартфонів інших виробників, таких як Samsung, Sony і HTC.

Як можна цього досягти? По всій видимості, буде істотно знижено значення партнерів, які виробляють апаратну частину Nexus. Їм доведеться обійтися без інженерів від LG і Huawei, які співпрацювали з Google і разом працювали над Nexus.

Замість цього компанії доведеться робити замовлення на комплектуючі та збірку пристроїв так, як це робить Apple. Доведеться також вкластися в просування пристроїв. Сьогодні LG, Huawei і Google не надто добре намагаються продати Nexus-смартфони.

Для чого компанії це потрібно? Пристрої Nexus не приносять Google значний прибуток. Компанія заробляє на рекламі. Мобільна реклама дуже важлива для Google, і не секрет, що пристрої компанії Apple приносять чималі гроші.

Однак Apple активно намагається запропонувати користувачам свої сервіси, що неминуче призведе до скорочення доходів Google з мобільних платформ. Google потрібен гідний конкурент iPhone і можливість заробляти на своїх сервісах за допомогою своїх же смартфонів, які можна повністю контролювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple зможе залишити ціну на iPhone незмінною

Для кожного комплектуючого iPhone у Apple є постачальник, який займається виробництвом тієї чи іншої частини. Оскільки «яблучний» гігант є одним з головних джерел прибутку багатьох постачальників, вони зацікавлені у співпраці з Apple, яка щороку розміщує мільярдні замовлення. Не так давно з’явилася інформація про те, що виробники цього разу вирішили не надавати Apple знижки на комплектуючі, як […]

Стали відомі характеристики Xiaomi Mi Note 2: 6 ГБ і сканер очей

Наступного тижня Xiaomi проведе чергову презентацію, головною подією якої стане представлення Mi Note 2. І поки керівництво продумує план заходу, китайська мережа Weibo продовжує працювати над пошуком нової інформації про новий флагман. І ці пошуки увінчалися успіхом. Згідно з опублікованою інформацією, Mi Note 2 отримає процесор Snapdragon 821 SoC, 6 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ […]

Apple може купити Time Warner

Виробник iPhone і iPad серед потенційних покупців медіахолдингу, заявив The New York Post генеральний директор Time Warner Джеффрі Бьюкс. Іншим претендентом на покупку глава компанії вважає мобільного оператора AT T, якому вже належать медійні активи DirecTV і Fox. Як пише газета, у світлі невдалих спроб технологічного гіганта з Купертино укласти потужне стратегічне партнерство з низкою постачальників контенту […]