Відома в колах професіоналів компанія RED анонсувала власний смартфон, особливістю якого є унікальний голографічний екран, причому для роботи з пристроєм користувачам не доведеться надягати ні шолому, ні спеціальних окулярів.

За заявою виробника, RED Hydrogen One є першим в світі смартфоном для відтворення як звичайного, так і голографічного контенту, а також доповненої реальності в 2D і 3D. Працює новинка під управлінням Android і оцінюється виробником в $1200.

У компанії підкреслюють, що для роботи з RED Hydrogen One не потрібно спеціальне обладнання у вигляді шолома або окулярів, так як вони «гальмують розвиток технології». Попрацювали в компанії і над звуком: апарат здатний перетворити стереозвук на подобу системи 5.1 під час прослуховування через звичайні навушники.

Ще однією особливістю Hydrogen One є режим роботи екрану, що дозволяє автоматично перемикатися з 2D на 3D, додаючи елементи доповненої реальності.

Hydrogen One буде підтримувати змінні модулі. RED випускає камери, які дозволять поліпшити і модернізувати системи для зйомок на свій розсуд. За допомогою спеціального роз’єму можна підключати аксесуари, змінюючи функціональність смартфона.

RED приймає попередні замовлення на модель Hydrogen One в алюмінієвому корпусі за $1200, титанова версія обійдеться в  1600. Продаж апарату стартує на початку наступного року.

Коментарі закриті.

Поділитися

iTunes Music Store виповнилося 13 років. Але що ми про неї знаємо?

Вперше iTunes дебютував в січні 2001 року, проте обзавівся музичним каталогом лише два роки по тому. У день запуску Стів Джобс не скупився на вираження, називаючи iTunes Music Store революцією в цифровій музиці. У 2013 магазин продав 25-мільярдну пісню. Що ще, крім масштабів, змінилося в найбільшому музичному каталозі планети через роки? Неможливо відповісти на це […]

Патентний троль звинуватив Apple в порушенні патентів на FaceTime

Буквально в лютому ми писали про те, що Apple повинна виплатити штраф у розмірі $ 625 млн за порушення патентів компанії VirnetX. Тоді йшлося про FaceTime і iMessage, де і були використані технології, описані в спірних патентах. Фірмові сервіси Apple фігурують і в новому позові проти компанії з Купертіно. Цього разу позивачем виступає Straight Path […]

Школи в штаті Мен відмовилися від iPad на користь MacBook, назвавши планшети Apple «іграшкою»

Довгий час Apple переконує нас, що iPad – ідеальний інструмент для навчання та роботи, здатний витіснити ноутбуки. Серед тих, хто не згоден з цим твердженням, виявилися керівники департаменту освіти штату Мен, які вирішили замінити навчальні планшети на ноутбуки MacBook Air. Apple погодилася на обмін пристроїв без будь-якої додаткової оплати з боку департаменту освіти. Головною причиною […]