Відома в колах професіоналів компанія RED анонсувала власний смартфон, особливістю якого є унікальний голографічний екран, причому для роботи з пристроєм користувачам не доведеться надягати ні шолому, ні спеціальних окулярів.

За заявою виробника, RED Hydrogen One є першим в світі смартфоном для відтворення як звичайного, так і голографічного контенту, а також доповненої реальності в 2D і 3D. Працює новинка під управлінням Android і оцінюється виробником в $1200.

У компанії підкреслюють, що для роботи з RED Hydrogen One не потрібно спеціальне обладнання у вигляді шолома або окулярів, так як вони «гальмують розвиток технології». Попрацювали в компанії і над звуком: апарат здатний перетворити стереозвук на подобу системи 5.1 під час прослуховування через звичайні навушники.

Ще однією особливістю Hydrogen One є режим роботи екрану, що дозволяє автоматично перемикатися з 2D на 3D, додаючи елементи доповненої реальності.

Hydrogen One буде підтримувати змінні модулі. RED випускає камери, які дозволять поліпшити і модернізувати системи для зйомок на свій розсуд. За допомогою спеціального роз’єму можна підключати аксесуари, змінюючи функціональність смартфона.

RED приймає попередні замовлення на модель Hydrogen One в алюмінієвому корпусі за $1200, титанова версія обійдеться в  1600. Продаж апарату стартує на початку наступного року.

Коментарі закрито.

Поділитися

iPhone 7 програв Nokia 3310 в тесті на швидкодію

Nokia 3310 став по-справжньому легендарним телефоном, який заслужив таке звання завдяки своїй міцності. Навіть за сьогоднішніми мірками йому немає рівних. І ось тепер його вирішили перевірити на швидкодію разом з iPhone 7. Як би там не було, фінський телефон виявився набагато швидшим за найпотужніший смартфон на ринку. Проте, до таких тестів не можна ставитися серйозно, […]

Apple розіслала запрошення на презентацію нових Mac 27 жовтня

Apple офіційно анонсувала жовтневу презентацію Apple Special Event, яка відбудеться 27 жовтня і розіслала запрошення. Конференція пройде в актовому залі Town Hall Auditorium, що в головному офісі компанії. Зал розрахований всього на кілька сотень людей, яким пощастить побачити новинки власними очима не через екрани моніторів. Hello again – «знову привіт»: саме такі рядки прикрашають головний […]

Обновление 1Password: новые инструменты входа, пароли для двухфакторной аутентификации и многое другое

Последнее обновление популярного приложения для управления паролями 1Password добавило много новых функций для пользователей iOS и Mac. В версии 1Password 5.2 для iOS добавлено новый инструмент для входа пользователей, использование нового инструмента, создающего одноразовые пароли для двухфакторной аутентификации, новые поля ввода для премиум пользователей и многое другое. В версию программы 5.1 для пользователей Mac было […]