Відома в колах професіоналів компанія RED анонсувала власний смартфон, особливістю якого є унікальний голографічний екран, причому для роботи з пристроєм користувачам не доведеться надягати ні шолому, ні спеціальних окулярів.

За заявою виробника, RED Hydrogen One є першим в світі смартфоном для відтворення як звичайного, так і голографічного контенту, а також доповненої реальності в 2D і 3D. Працює новинка під управлінням Android і оцінюється виробником в $1200.

У компанії підкреслюють, що для роботи з RED Hydrogen One не потрібно спеціальне обладнання у вигляді шолома або окулярів, так як вони «гальмують розвиток технології». Попрацювали в компанії і над звуком: апарат здатний перетворити стереозвук на подобу системи 5.1 під час прослуховування через звичайні навушники.

Ще однією особливістю Hydrogen One є режим роботи екрану, що дозволяє автоматично перемикатися з 2D на 3D, додаючи елементи доповненої реальності.

Hydrogen One буде підтримувати змінні модулі. RED випускає камери, які дозволять поліпшити і модернізувати системи для зйомок на свій розсуд. За допомогою спеціального роз’єму можна підключати аксесуари, змінюючи функціональність смартфона.

RED приймає попередні замовлення на модель Hydrogen One в алюмінієвому корпусі за $1200, титанова версія обійдеться в  1600. Продаж апарату стартує на початку наступного року.

Коментарі закриті.

Поділитися

Apple випустила відеоролик про iPhone 7 і 7 Plus

Позавчора під час презентації нових смартфонів Apple в офіційному твіттері несподівано з’явився офіційний відеоролик, присвячений iPhone 7 і 7 Plus. Apple незабаром усунула свою помилку і видалила відео, а зараз він цілком офіційно є на YouTube. У ролику глядачам розповідають про «фішки» нових «яблучних» смартфонів, головними з яких є вологозахист і камера. Особливо вражають можливості камери […]

Facebook випробувала оновлений інтернет-дрон Aquila

Facebook вже кілька років займається розробкою дронів для роздачі інтернету в найвіддаленіших куточках планети. У минулому році соцмережа запустила гігантський безпілотник Aquila, але в грудні він розбився при заході на посадку через сильний порив вітру. Команда проекту не зневірилася і після деяких модифікацій конструкції повторила спробу. Тестовий політ відбувся 22 травня цього року. Апарат пробув […]

Ким Дотком выпускает еще один музыкальный стриминг

Известный предприниматель Ким Дотком, к заслугам которого относятся несколько популярных торрентов, миллионные счета в банках и всемирная слава в соответствующих кругах, взялся выпустить еще один сервис. На этот раз музыкальный.  Сервис потокового вещания музыки Ваbооm (э именно так он будет называться) станет аналогом многих популярных на сегодняшний день сервисов. Сам же Ким утверждает, что Baboom станет […]