План Apple з будівництва нового центру обробки даних вартістю € 850 млн в Ірландії заморожений у зв’язку з петицією, поданою владі місцевими жителями.

Ті, що підписалися під нею ірландці заперечують проти зростання трафіку і шуму через будівельні роботи, які чекають графство Голуей, якщо проект буде схвалений.

Крім того, ініціативна група стверджує, що створення нового ЦОД негативно позначиться на популяції борсуків і кажанів кількох рідкісних видів, що живуть в сусідньому з місцем будівництва лісі Деррідонелл.

Апеляційна рада графства прийме остаточне рішення за скаргою протягом лютого.
Новий ЦОД, який планує побудувати Apple в Ірландії, призначений для зберігання призначених для користувача даних європейських філій інтернет-сервісів компанії (iTunes, App Store, iMessages, Maps і Siri).

Тим часом, за даними Business Insider, більшість жителів регіону аж ніяк не проти будівництва центру Apple. Зазвичай компанія бере на себе частину планових робіт по обігріву та енергопостачання прилеглих житлових районів.

Крім того, центр обробки даних Apple створить графства Голуей понад 300 постійних робочих місць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Geekbench 3 для iOS доступний для безкоштовного завантаження

Компанія Primate Labs запропонувала для безкоштовного завантаження додаток Geekbench 3, який дозволяє оцінювати продуктивність пристроїв на iOS. Додаток буде працювати на всіх версіях операційної системи, починаючи з iOS 8. Geekbench 3 дозволяє виміряти продуктивність мобільних гаджетів та комп'ютерів. Утиліта містить в собі вичерпний перелік тестів, які були спеціально розроблені для точної оцінки ефективності роботи процесора […]

Состоялась премьера нового iPhone

9 сентября в 8 вечера по Киеву в выставочном зале Flint Center for the Performing Arts, вмещающем 2400 человек, состоялась презентация новых яблочных гаджетов. Наибольший интерес среди пользователей вызвало новое поколение iPhone, очередь за которым в США начала выстраиваться еще неделю назад.   Выбор выставочного зала оказался не случайным, ведь именно здесь три десятка лет […]

macOS Sierra перешкоджає установці неофіційних додатків

Як повідомили розробники, тестуючі бета-версію macOS Sierra, операційка позбавляє звичного способу встановити додатки, які не пройшли перевірку безпеки. Тепер в налаштуваннях більше не можна виставити галочку навпроти параметра «Установка з невідомих джерел». Завантаження додатків доступне тільки з Mac App Store і розробників, які отримали сертифікат безпеки. Поки що серед розробників немає згоди щодо роботи нового блокіратора. Частина людей не […]