Керівник компанії Tesla Елон Маск офіційно анонсував електромобіль Model 3 і передав ключі першим 30 покупцям. Про це повідомляє Bloomberg.

Нова Tesla буде представлена ​​в двох комплектаціях. Вартість автомобіля з акумулятором, який розрахований на 350 км шляху, складе $ 35 тисяч. Машина набирає швидкість 96 км/год за 5,6 секунди. Максимальна швидкість становить 210 км/год.

Tesla Model 3 з батареєю, яка дозволить власнику проїхати 500 км, буде коштувати $44 тисячі. Автомобіль здатний набрати швидкість 96,5 км/год за 5,1 секунду. Його максимальна швидкість – 225 км/год.

Маск також повідомив, компанія отримала понад 500 тисяч попередніх замовлень. В рамках презентації перші 30 замовників отримали Tesla Model 3.

Починаючи з осені, до кінця року Tesla розраховує випускати 20 тисяч автомобілів за місяць, а з 2018 року – 50 тисяч машин за місяць. Маск обіцяє довести щорічне виробництво Tesla Model 3 до 500 тисяч у 2018 році.

Автомобіль має вісім камер і 12 ультразвукових датчиків, повідомв Маск. Tesla Model 3, за заявами голови компанії, поставляється з обладнанням, здатним потенційно забезпечити повноцінну функцію самоуправління.

Tesla буде випускати оновлення паралельно з удосконаленням програмного забезпечення для безпілотного управління автомобілем.

Коментарі закриті.

Поділитися

Представлений перший в світі холодильник на Windows 10

На виставці споживчої електроніки в Берліні компанія LG продемонструвала холодильник, який працює під управлінням операційної системи Windows 10. Пристрій одержав назву LG Smart Instaview Signature Door-in-Door Refrigerator. Холодильник отримав 29-дюймовий сенсорний екран, на якому відображається спеціальний віджет для управління девайсом. На стартовому екрані можна встановити таймер, секундомір, отримати доступ до списку продуктів, запустити браузер, включити […]

Таким буде iPhone 7 в новому кольорі «Space Black»

Презентація iPhone 7 відбудеться вже через два місяці, а значить інсайдерам відкривається все більше подробиць про майбутню новинку. Сьогодні обізнані джерела отримали інформацію про нове  забарвлення смартфона – так званий Space Black. Йдеться про різновиди Space Gray, який тепер буде ближче до чорного кольору, ніж до сірому. Дизайнер під ніком ShaiMizrachi зобразив на рендерах можливий вигляд iPhone […]

iPad Pro може отримати 3D Touch. Але тільки з Apple Pencil

Журналісти порталу iDownloadBlog виявили дивну поведінку інтерфейсу iOS 10 public beta 2 на планшеті iPad Pro. При використанні фірмового стилуса Apple Pencil можна зробити видалення всіх повідомлень за допомогою pop-up меню, яке на iPhone 6s викликається за допомогою сильного натискання. Як відомо, Apple поки обмежила застосування чутливих до сили натискання тач-скрінів. Вони використовуються в iPhone […]