Керівник компанії Tesla Елон Маск офіційно анонсував електромобіль Model 3 і передав ключі першим 30 покупцям. Про це повідомляє Bloomberg.

Нова Tesla буде представлена ​​в двох комплектаціях. Вартість автомобіля з акумулятором, який розрахований на 350 км шляху, складе $ 35 тисяч. Машина набирає швидкість 96 км/год за 5,6 секунди. Максимальна швидкість становить 210 км/год.

Tesla Model 3 з батареєю, яка дозволить власнику проїхати 500 км, буде коштувати $44 тисячі. Автомобіль здатний набрати швидкість 96,5 км/год за 5,1 секунду. Його максимальна швидкість – 225 км/год.

Маск також повідомив, компанія отримала понад 500 тисяч попередніх замовлень. В рамках презентації перші 30 замовників отримали Tesla Model 3.

Починаючи з осені, до кінця року Tesla розраховує випускати 20 тисяч автомобілів за місяць, а з 2018 року – 50 тисяч машин за місяць. Маск обіцяє довести щорічне виробництво Tesla Model 3 до 500 тисяч у 2018 році.

Автомобіль має вісім камер і 12 ультразвукових датчиків, повідомв Маск. Tesla Model 3, за заявами голови компанії, поставляється з обладнанням, здатним потенційно забезпечити повноцінну функцію самоуправління.

Tesla буде випускати оновлення паралельно з удосконаленням програмного забезпечення для безпілотного управління автомобілем.

Коментарі закрито.

Поділитися

Майстрам з iFixit вдалося розібрати чохол Apple Smart Battery Case

Спеціалісти iFixit продовжують розбирати різноманітні гаджети та аксесуари до них. Цього разу на «операційний стіл» потрапив чохол Smart Battery Case, що призначений для iPhone 6S. Для того, щоб дізнатися, що ж саме знаходиться всередині – нам не доведеться розбирати чохол. Все, що для цього потрібно – лише подивитись на те, як це вже зробили iFixit. […]

GAMES. Monzo – конструктор машинок

Большинство мальчишек не представляют свое детство без наборов конструктора. Это были как самые простые в виде кирпичиков, из которых можно было строить башни и дома, так и более сложные, позволяющие собрать самолеты и корабли. У некоторых вчерашних мальчишек любовь к данному хобби сохранилась на всю жизнь. Именно им будет небезынтересно познакомиться с приложением Monzo, с […]

Чекаєш новий MacBook? Тім Кук попросив стежити за оновленнями

Коли дизайн улюбленої модельної лінійки пристроїв не оновлювався протягом останніх кількох років, нерви починають потроху здавати. Один з читачів тематичного ресурсу MacRumors вирішив звернутися до СЕО Apple Тіма Кука і написав електронного листа. Читач поцікавився: чи не припиняє Apple виробництво серії Mac? У практиці провідних IT-компаній зустрічаються випадки, коли керівництво відповідає на подібні приватні листи. […]