Керівник компанії Tesla Елон Маск офіційно анонсував електромобіль Model 3 і передав ключі першим 30 покупцям. Про це повідомляє Bloomberg.

Нова Tesla буде представлена ​​в двох комплектаціях. Вартість автомобіля з акумулятором, який розрахований на 350 км шляху, складе $ 35 тисяч. Машина набирає швидкість 96 км/год за 5,6 секунди. Максимальна швидкість становить 210 км/год.

Tesla Model 3 з батареєю, яка дозволить власнику проїхати 500 км, буде коштувати $44 тисячі. Автомобіль здатний набрати швидкість 96,5 км/год за 5,1 секунду. Його максимальна швидкість – 225 км/год.

Маск також повідомив, компанія отримала понад 500 тисяч попередніх замовлень. В рамках презентації перші 30 замовників отримали Tesla Model 3.

Починаючи з осені, до кінця року Tesla розраховує випускати 20 тисяч автомобілів за місяць, а з 2018 року – 50 тисяч машин за місяць. Маск обіцяє довести щорічне виробництво Tesla Model 3 до 500 тисяч у 2018 році.

Автомобіль має вісім камер і 12 ультразвукових датчиків, повідомв Маск. Tesla Model 3, за заявами голови компанії, поставляється з обладнанням, здатним потенційно забезпечити повноцінну функцію самоуправління.

Tesla буде випускати оновлення паралельно з удосконаленням програмного забезпечення для безпілотного управління автомобілем.

Коментарі закриті.

Поділитися

Apple публічно виступила проти закону Північної Кароліни, який забороняє трансгендерам вибирати туалет

Apple і 67 великих американських корпорацій виступили проти закону в Північній Кароліні, що ущемляє права трансгендерів. Закон штату наказує відвідування громадських туалетів у відповідності зі статтю, зафіксованим при народженні людини. З вимогою скасувати його виступили багато компаній, а також провідні американські газети; сусідні штати заборонили держслужбовцям їздити в Північну Кароліну без особливої потреби. У березні […]

Хакер виставив на продаж базу зі 100 мільйонів акаунтів «ВКонтакті»

Прес-служба соціальної мережі дала коментарі. Як було: Позавчора американський онлайн-портал Motherboard повідомив, що хакер під ніком Peace вкрав і виставив на продаж персональні дані трохи більше 100 мільйонів користувачів «ВКонтакті» (Motherboard уточнює, що в базі числиться 100 544 934 аккаунти). Ресурс стверджував, що 92 зі 100 випадково вибраних з бази e-mail відповідають активним акаунтам «ВКонтакті». […]

Оголошено ціни на сонячні дахи від Tesla

Компанія Tesla назвала, нарешті, ціну на свою нову сонячну черепицю. Виявилося, що вона дозволить заощадити не тільки на електроенергії, але і на самій покупці сонячних панелей для дахів. Ціна кожної панелі не тільки порівнянна зі звичайним покрівельним покриттям, але часто навіть виявляється дешевшою, ніж ціна за звичні матеріали. Квадратний метр сонячної покрівлі обійдеться покупцеві в […]