Прибуток фінського виробника телекомунікаційного устаткування Nokia підскочив на 73% завдяки укладанню патентної угоди з Apple, передає Reuters.

У другому кварталі 2017 року операційний прибуток Nokia склав 574 млн євро проти 332 млн євро роком раніше. Опитані інформагентством аналітики очікували прибуток на рівні 447 млн ​​євро.

Приплив прибутку Nokia забезпечила укладена в травні патентна угода з Apple, в рамках якої європейська компанія отримала від американської авансовий платіж. Його розмір не уточнювався. Nokia і Apple відкликали численні взаємні позови, в яких звинувачували один одного в незаконному використанні запатентованих технологій.

Продаж телекомунікаційних рішень, який приносить Nokia близько 90% виручки, в квітні-червні 2017 року скоротився на 5%, однак сумарний оборот впав лише на 1% до 5,63 млрд євро, чому також сприяв заробіток від врегулювання спору з Apple.

За підсумками 2017 року Nokia очікує спад телекомунікаційного бізнесу відповідно до ситуації на ринку. У той же час компанія зберегла прогноз з маржи операційного прибутку на рівні 8-10% для відповідного підрозділу.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple запустила велике оновлення веб-версії додатка Фото для перегляду фотографій з iCloud

Apple після кількох тижнів тестування запустила оновлену версію веб-додатку iCloud Фото. Веб-сервіс дозволяє зручно переглядати фотографії з будь-якого комп’ютера. Раніше компанія запропонувала заміну двох власних десктопних додатків для обробки фотознімків Aperture і iPhoto в особі нової утиліти Фото. Реліз програми відбувся в 2015 році, але до цього моменту Apple запустила проміжне рішення у вигляді веб-версії. Тепер компанія […]

У Skype під натиском користувачів повернули старі функції

На початку минулого місяця компанія Microsoft оголосила про повний редизайн Skype. В популярний сервіс обміну повідомленнями були додані функції з інших месенджерів, таких як Snapchat і Messenger. Розробники додали інтеграцію з популярними сервісами, на зразок YouTube, Giphy і Weather, аналог історій зі Snapchat, редактор фотографій та інше. Багато користувачів зустріли такі кардинальні зміни не зовсім радісно. […]

Перший соціальномережовий Університет

Популярна соціальна мережа з Росії «Вконтакте» прийняла рішення відкрити свій особистий університет. Один з перших проектів цього навчального закладу буде полягати в навчанні бажаючих розробляти мобільні додатки під iOS. Цільова аудиторія даного заходу – старшокласники та студенти. За офіційними даними Контактний університет розпочав роботу ще 15 жовтня, але набір людей і широка реклама проекту почалася […]