Прибуток фінського виробника телекомунікаційного устаткування Nokia підскочив на 73% завдяки укладанню патентної угоди з Apple, передає Reuters.

У другому кварталі 2017 року операційний прибуток Nokia склав 574 млн євро проти 332 млн євро роком раніше. Опитані інформагентством аналітики очікували прибуток на рівні 447 млн ​​євро.

Приплив прибутку Nokia забезпечила укладена в травні патентна угода з Apple, в рамках якої європейська компанія отримала від американської авансовий платіж. Його розмір не уточнювався. Nokia і Apple відкликали численні взаємні позови, в яких звинувачували один одного в незаконному використанні запатентованих технологій.

Продаж телекомунікаційних рішень, який приносить Nokia близько 90% виручки, в квітні-червні 2017 року скоротився на 5%, однак сумарний оборот впав лише на 1% до 5,63 млрд євро, чому також сприяв заробіток від врегулювання спору з Apple.

За підсумками 2017 року Nokia очікує спад телекомунікаційного бізнесу відповідно до ситуації на ринку. У той же час компанія зберегла прогноз з маржи операційного прибутку на рівні 8-10% для відповідного підрозділу.

Коментарі закриті.

Поділитися

Стала відома ціна і дата початку продажів бездротових навушників Samsung Gear IconX

Samsung позначила дату початку продажів і вартість бездротових навушників Gear IconX. Пристрій був представлений на початку минулого місяця. Продажі Gear IconX на ринку Південної Кореї стартують на цьому тижні, а в США – а серпні. Перший час Samsung буде пропонувати покупцям моделі тільки в чорному і білому виконанні, версія в синьому забарвленні приєднається до них […]

Apple починає знімати кіно

Гіганти індустрії можуть бути спокійні. Apple чимало уваги приділяє комерційній рекламі, постійно поповнюючи арсенал роликів, присвячених новим продуктам, все новими і новими короткометражками. Тепер же адміністрація компанії вирішила спробувати себе і в кіно. Ні, відстоювати пальму першості у Warner або Sony ніхто не планує і заглиблюватися в світ кінематографу компанія не буде. Кіно від Apple буде […]

“Карты” Apple получат веб-клиент

  Вчера вечером официальный сайт компании Apple обновил свой раздел “Вакансии”. Среди классических менеджеров по продажам инсайдеры смогли отыскать одну очень интересную позицию, прямо намекающую на создание приложения “Карты” в качестве веб-клиента.   Инсайдеры портала 9to5Mac выяснили, что в ряды “яблочной” команды в скором времени должен прийти веб-разработчик со знаниями языков HTML, JavaScript и CSS. […]