Прибуток фінського виробника телекомунікаційного устаткування Nokia підскочив на 73% завдяки укладанню патентної угоди з Apple, передає Reuters.

У другому кварталі 2017 року операційний прибуток Nokia склав 574 млн євро проти 332 млн євро роком раніше. Опитані інформагентством аналітики очікували прибуток на рівні 447 млн ​​євро.

Приплив прибутку Nokia забезпечила укладена в травні патентна угода з Apple, в рамках якої європейська компанія отримала від американської авансовий платіж. Його розмір не уточнювався. Nokia і Apple відкликали численні взаємні позови, в яких звинувачували один одного в незаконному використанні запатентованих технологій.

Продаж телекомунікаційних рішень, який приносить Nokia близько 90% виручки, в квітні-червні 2017 року скоротився на 5%, однак сумарний оборот впав лише на 1% до 5,63 млрд євро, чому також сприяв заробіток від врегулювання спору з Apple.

За підсумками 2017 року Nokia очікує спад телекомунікаційного бізнесу відповідно до ситуації на ринку. У той же час компанія зберегла прогноз з маржи операційного прибутку на рівні 8-10% для відповідного підрозділу.

Коментарі закрито.

Поділитися

Як відформатувати флешку на Mac

Як правило, більшість нових флеш-накопичувачів прямо із заводу відформатовані під Windows-системи і при використанні з OS X можуть працювати не так, як хотілося б. Сьогодні розповімо, як правильно форматувати зовнішні накопичувачі під OS X для комфортної роботи. Підключіть флешку до Mac і відкрийте додаток Дискова утиліта. У бічному меню знайдіть зовнішній накопичувач, який потрібен і кликніть по […]

Sony анонсувала додаток для стрімінгу ігор з PS4 на Mac

Нещодавно компанія Sony анонсувала свій офіційний додаток Remote Play для комп'ютерів на Windows та OS X. Повідомлення про це з’явилось у твітері президента компанії Sony Сюхея Есіда. Продукт розроблявся близько року та повинен був вийти в цю середу, однак ніяких новин від розробника поки що не з'являлось. Відмінною особливістю проекту була можливість пограти в ігри для PS4 за допомогою клавіатури та мишки. Чи буде у фінальній версії додатку Remote Play реалізована така […]

iPhone 6s Plus – володар найшвидшої камери

Швидкість фотографування – один з головних параметрів якості зйомки мобільного пристрою. Ресурс PhoneArena вирішив перевірити, затвор якого з флагманських смартфонів нинішнього року спрацьовує швидше? І переможцями цього рейтингу стали два гаджета від Apple – iPhone 6s Plus зайняв 1 місце, а iPhone 6s – 2-е. Від запуску камери до фокусування і отримання знімка у 6s […]