Прибуток фінського виробника телекомунікаційного устаткування Nokia підскочив на 73% завдяки укладанню патентної угоди з Apple, передає Reuters.

У другому кварталі 2017 року операційний прибуток Nokia склав 574 млн євро проти 332 млн євро роком раніше. Опитані інформагентством аналітики очікували прибуток на рівні 447 млн ​​євро.

Приплив прибутку Nokia забезпечила укладена в травні патентна угода з Apple, в рамках якої європейська компанія отримала від американської авансовий платіж. Його розмір не уточнювався. Nokia і Apple відкликали численні взаємні позови, в яких звинувачували один одного в незаконному використанні запатентованих технологій.

Продаж телекомунікаційних рішень, який приносить Nokia близько 90% виручки, в квітні-червні 2017 року скоротився на 5%, однак сумарний оборот впав лише на 1% до 5,63 млрд євро, чому також сприяв заробіток від врегулювання спору з Apple.

За підсумками 2017 року Nokia очікує спад телекомунікаційного бізнесу відповідно до ситуації на ринку. У той же час компанія зберегла прогноз з маржи операційного прибутку на рівні 8-10% для відповідного підрозділу.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple випустила нові рекламні ролики. Хвалить Touch ID і камеру в iPhone 6s

Apple продовжує рекламувати достойності свого флагманського смартфону і випустила два нові ролики – «Fingerprint» і «Onions». У першому ролику, як зрозуміло з назви ( «fingerprint» – відбитки пальців), йдеться про зручність роботи зі сканером відбитків Touch ID. Apple звеличує достоїнства свого сканера, повідомляючи глядачам, що сканер може застосовуватись у безлічі ситуацій, при цьому відбитки зчитуються […]

Що робити якщо додаток завис при установці або в процесі оновлення

Час від часу деякі власники яблучних мобільних пристроїв скаржаться на проблеми, що виникають при завантаженні нових і відновленні вже встановлених додатків з App Store. Судячи з відгуків, процес скачування або оновлення може просто зависати. У цій інструкції ми розглянемо кілька варіантів, які повинні допомогти в даній ситуації. Варто зазначити, що подібні проблеми можуть з’являтися і […]

HTC One A10 оголосили новим клоном «айфона»

Перше ж достроково просочилося в мережу фото нового HTC One 10 дало Мак-пресі відмінний привід урочисто анонсувати народження чергового iPhone-клону. Новий флагманський смартфон під кодовою назвою Perfume нарешті розлучився з набили оскому фірмовим логотипом під нижнім краєм, зникли динаміки BoomSound, об’єктив фронтальної камери вийшов незвично великим – в загальному, на тлі всіх цих дрібних рухів […]