Прибуток фінського виробника телекомунікаційного устаткування Nokia підскочив на 73% завдяки укладанню патентної угоди з Apple, передає Reuters.

У другому кварталі 2017 року операційний прибуток Nokia склав 574 млн євро проти 332 млн євро роком раніше. Опитані інформагентством аналітики очікували прибуток на рівні 447 млн ​​євро.

Приплив прибутку Nokia забезпечила укладена в травні патентна угода з Apple, в рамках якої європейська компанія отримала від американської авансовий платіж. Його розмір не уточнювався. Nokia і Apple відкликали численні взаємні позови, в яких звинувачували один одного в незаконному використанні запатентованих технологій.

Продаж телекомунікаційних рішень, який приносить Nokia близько 90% виручки, в квітні-червні 2017 року скоротився на 5%, однак сумарний оборот впав лише на 1% до 5,63 млрд євро, чому також сприяв заробіток від врегулювання спору з Apple.

За підсумками 2017 року Nokia очікує спад телекомунікаційного бізнесу відповідно до ситуації на ринку. У той же час компанія зберегла прогноз з маржи операційного прибутку на рівні 8-10% для відповідного підрозділу.

Коментарі закриті.

Поділитися

Apple платить податків більше, ніж будь-яка інша компанія в світі

Нещодавно глава яблучної компанії поспілкувався з журналістами французької газети Figaro. В рамках інтерв’ю Тім Кук зазначив, що на даний момент Apple не тільки платить більше податків, ніж будь-яка інша компанія в світі, але і не приховує доходи від влади. У минулому році Єврокомісія наклала на Apple штраф в розмірі €13 млрд за використання податкових пільг […]

Nokia 8 представлено офіційно. Один з кращих Android-флагманів з подвійною камерою

Як і очікувалося, вчора HMD Global показала флагман Nokia 8. Як і раніше, новинка створювалася з наголосом на «зручність користувачів» і з «чистим» Android на борту. “Ми знаємо, що сьогодні користувачі створюють багато контенту і активно діляться ним, як ніколи раніше. Кожну хвилину в соціальних мережах з’являються мільйони фотографій та відео. Люди надихаються тим контентом, який вони […]

Перша інформація про iPod touch 7G: сканер Touch ID, нові датчики, підтримка Apple Watch

Apple веде розробку плеєра iPod touch сьомого покоління, який запропонує покупцям набір нових датчиків і підтримку «розумних» годин Apple Watch. Компанія зареєструвала заявку на товарний знак, завдяки чому стали відомі деякі подробиці про пристрій. У сертифікаті на новий iPod touch вказуються класи 10 і 44, які стосуються медичного і оздоровчого апаратного забезпечення. Судячи з усього, у […]