27 липня 2017 року засновник і генеральний директор Amazon Джефф Безос вперше став найбагатшою людиною на Землі, випередивши співзасновника Microsoft Білла Гейтса.

У рейтингу мільярдерів Forbes, який оновлюється в реальному часі, стан Безоса становить $90,7 млрд євро проти $90,1 млрд у Гейтса. За один день розмір багатства глави Amazon виріс на $1,4 млрд завдяки підвищенню котирувань компанії на 1,6% перед публікацією фінансової звітності. Безосу належить майже 17% акцій Amazon (81 млн штук), а також частки в газеті The Washington Post і аерокосмічної компанії Blue Origin. У квітні 2017 року стало відомо про те, що Джефф Безос продав акції Amazon на суму $1 млрд, щоб інвестувати в Blue Origin.

З початку року акції Amazon подорожчали більш ніж на 40%. Віднедавна вони стали коштувати більше $1000 за штуку. З 1 січня, коли Джефф Безос займав четверте місце в списку найбагатших людей світу, його статок зріс на $24,5 млрд.

Forbes веде рейтинг мільярдерів з 1987 року. За цей час перше місце в цьому списку займали лише сім чоловік з урахуванням Безоса, троє з яких – американці (Білл Гейтс, Уоррен Баффет і Безос). Гейтс і Баффет з’явилися в списку найбагатших бізнесменів США ще в 1982 році. Джефф Безос потрапив до рейтингу Forbes в 1998 році – через рік після виходу Amazon на біржу, на той момент стан глави компанії оцінювалася в $1,6 млрд. Білл Гейтс був найбагатшою людиною 18 з 23 останніх років.

Як повідомляє Forbes, Безос зрівнявся з Гейтсом за розміром стану багато в чому через те, що останній витрачає багато грошей на благодійність. Сумарний обсяг пожертвувань, зроблених засновником Microsoft, до кінця 2016 року досяг $33 млрд, тоді як Безос віддав на благодійність лише $100 млн, але до кінця 2015 року. Раніше глава Amazon розмістив в своєму Twitter-блозі повідомлення, в якому попросив користувачів запропонувати філантропічні ідеї.

Коментарі закриті.

Поділитися

У Windows з’явився «зелений екран смерті»

Користувачі тестової збірки Windows 10 (build 14997) зіткнулися з «екраном смерті» зеленого кольору, замість звичного синього. Відзначається, що «синій екран смерті» змінить колір на зелений тільки у користувачів Windows Insider, які мають доступ до тестових версій системи. Зміни були зроблені для того, щоб розробникам було простіше визначати, з якою версією ОС виникли проблеми. Чому вибір […]

Наноматеріал захистить від температури, радіації і кислоти Венери

Стенфордський вчені розробили антикорозійне, жаропрочное покриття, стійке до впливу радіації для захисту електронних приладів від екстремальних умов Землі та інших планет. Кремнієві напівпровідники, які можна знайти в будь-якому смартфоні або ноутбуці, виходять з ладу при температурі 300 ° С. Дослідники пропонують покривати їх жаростійким шаром товщиною в 1 атом, що витримує до 600 ° С. […]

12 аеропортових хитрощів, яких Ви не знали

Я обожнюю подорожувати. Це одне з моїх найулюбленіших занять, але іноді аеропорт може стати найгіршим досвідом і затьмарити всю поїздку. Але я можу Вам допомогти! Сьогодні Ви дізнаєтеся хитрощі, про які не мали поняття навіть найзатятіші мандрівники.  1. Якщо Ви скористаєтеся одним з таких автоматизованих кіосків, як Global Entry, то Вам не доведеться проходити паспортний […]