27 липня 2017 року засновник і генеральний директор Amazon Джефф Безос вперше став найбагатшою людиною на Землі, випередивши співзасновника Microsoft Білла Гейтса.

У рейтингу мільярдерів Forbes, який оновлюється в реальному часі, стан Безоса становить $90,7 млрд євро проти $90,1 млрд у Гейтса. За один день розмір багатства глави Amazon виріс на $1,4 млрд завдяки підвищенню котирувань компанії на 1,6% перед публікацією фінансової звітності. Безосу належить майже 17% акцій Amazon (81 млн штук), а також частки в газеті The Washington Post і аерокосмічної компанії Blue Origin. У квітні 2017 року стало відомо про те, що Джефф Безос продав акції Amazon на суму $1 млрд, щоб інвестувати в Blue Origin.

З початку року акції Amazon подорожчали більш ніж на 40%. Віднедавна вони стали коштувати більше $1000 за штуку. З 1 січня, коли Джефф Безос займав четверте місце в списку найбагатших людей світу, його статок зріс на $24,5 млрд.

Forbes веде рейтинг мільярдерів з 1987 року. За цей час перше місце в цьому списку займали лише сім чоловік з урахуванням Безоса, троє з яких – американці (Білл Гейтс, Уоррен Баффет і Безос). Гейтс і Баффет з’явилися в списку найбагатших бізнесменів США ще в 1982 році. Джефф Безос потрапив до рейтингу Forbes в 1998 році – через рік після виходу Amazon на біржу, на той момент стан глави компанії оцінювалася в $1,6 млрд. Білл Гейтс був найбагатшою людиною 18 з 23 останніх років.

Як повідомляє Forbes, Безос зрівнявся з Гейтсом за розміром стану багато в чому через те, що останній витрачає багато грошей на благодійність. Сумарний обсяг пожертвувань, зроблених засновником Microsoft, до кінця 2016 року досяг $33 млрд, тоді як Безос віддав на благодійність лише $100 млн, але до кінця 2015 року. Раніше глава Amazon розмістив в своєму Twitter-блозі повідомлення, в якому попросив користувачів запропонувати філантропічні ідеї.

Коментарі закриті.

Поділитися

Різдвяна реклама Apple виконана в кращих традиціях компанії

Вже через місяць Сполучені Штати Америки відмічатимуть Різдво. У більшості населення це свято асоціюється з теплими родинними стосунками, любов’ю і, звісно, подарунками. Як кажуть менеджери, реклама подарунків, які даруються на посвідчення любові, також повинна бути виконана із неменшою любов’ю. І хоча деякі спеціалісти дотримуються думки, що у попередні роки різдвяна реклама Apple була більш зворушливою, […]

Производство iPhone 5C будет прекращено в текущем году

Согласно информации, опубликованной на популярном ресурсе MacRumors, в текущем году Apple откажется от выпуска непопулярного смартфона iPhone 5C. Смартфон iPhone 5C был представлен «фруктовой» корпорацией еще осенью 2013 года. Тогда он позиционировался как более дешевый аналог iPhone 5 (планировалось, таким образом, уменьшить уровень продаж iPhone 5). Упор делался на молодежь, которую должны были привлечь яркие […]

Не монитором единым

Совсем не давно, а именно 16 октября, была презентация Apple. Об одном из устройств, о котором сейчас пойдет речь, родом как раз от туда. iMac с ретина – это грандиозный шаг в перед для индустрии. Его разрешение в 5К поражает глаза своей четкостью и выходит за стандарты мониторов высокого разрешения. Но в любом устройстве, как […]