27 липня 2017 року засновник і генеральний директор Amazon Джефф Безос вперше став найбагатшою людиною на Землі, випередивши співзасновника Microsoft Білла Гейтса.

У рейтингу мільярдерів Forbes, який оновлюється в реальному часі, стан Безоса становить $90,7 млрд євро проти $90,1 млрд у Гейтса. За один день розмір багатства глави Amazon виріс на $1,4 млрд завдяки підвищенню котирувань компанії на 1,6% перед публікацією фінансової звітності. Безосу належить майже 17% акцій Amazon (81 млн штук), а також частки в газеті The Washington Post і аерокосмічної компанії Blue Origin. У квітні 2017 року стало відомо про те, що Джефф Безос продав акції Amazon на суму $1 млрд, щоб інвестувати в Blue Origin.

З початку року акції Amazon подорожчали більш ніж на 40%. Віднедавна вони стали коштувати більше $1000 за штуку. З 1 січня, коли Джефф Безос займав четверте місце в списку найбагатших людей світу, його статок зріс на $24,5 млрд.

Forbes веде рейтинг мільярдерів з 1987 року. За цей час перше місце в цьому списку займали лише сім чоловік з урахуванням Безоса, троє з яких – американці (Білл Гейтс, Уоррен Баффет і Безос). Гейтс і Баффет з’явилися в списку найбагатших бізнесменів США ще в 1982 році. Джефф Безос потрапив до рейтингу Forbes в 1998 році – через рік після виходу Amazon на біржу, на той момент стан глави компанії оцінювалася в $1,6 млрд. Білл Гейтс був найбагатшою людиною 18 з 23 останніх років.

Як повідомляє Forbes, Безос зрівнявся з Гейтсом за розміром стану багато в чому через те, що останній витрачає багато грошей на благодійність. Сумарний обсяг пожертвувань, зроблених засновником Microsoft, до кінця 2016 року досяг $33 млрд, тоді як Безос віддав на благодійність лише $100 млн, але до кінця 2015 року. Раніше глава Amazon розмістив в своєму Twitter-блозі повідомлення, в якому попросив користувачів запропонувати філантропічні ідеї.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple плетёт свои паутины

    Apple приступило к разработке новейшего амбициозного проекта: сделать свою распределённую сеть для обмена огромными объёмами информации. Такую новость мы нашли в проверенном и авторитетном издании – The Wall Street Journal. Данной информации можно смело верить. Такая паутина позволит решить много проблем и достичь новых целей для разработчиков Apple.     В данном проекте […]

Реєстрація проектів в самому розпалі! Встигни приєднатися до найбільшого міжнародного ІТ-чемпіонату “Золотий Байт”.

Реєстрація проектів в самому розпалі! Встигни приєднатися до найбільшого міжнародного ІТ-чемпіонату “Золотий Байт”. Призовий фонд 500 000 грн! На чемпіонаті ти можеш випробувати себе в різних сферах IT технологій – від старт ап челенджу до розробки ігор і навіть системного адміністрування. “Золотий Байт” – це не тільки відмінний шанс показати, на що ти здатний, а […]

Наступним поколінням фермерів в Японії стануть роботи

Той факт, що роботи дуже скоро замінять робочих на різного роду виробництві, вже не викликає ні сумнівів, ні подиву. Але Японія, як зазвичай, йде далі і планує замінити роботами ще й фермерів. Правда, все це – не від хорошого життя. Справа в тому, що, згідно з даними статистики, середньостатистичний японський фермер сьогодні дуже швидко старіє. […]