27 липня 2017 року засновник і генеральний директор Amazon Джефф Безос вперше став найбагатшою людиною на Землі, випередивши співзасновника Microsoft Білла Гейтса.

У рейтингу мільярдерів Forbes, який оновлюється в реальному часі, стан Безоса становить $90,7 млрд євро проти $90,1 млрд у Гейтса. За один день розмір багатства глави Amazon виріс на $1,4 млрд завдяки підвищенню котирувань компанії на 1,6% перед публікацією фінансової звітності. Безосу належить майже 17% акцій Amazon (81 млн штук), а також частки в газеті The Washington Post і аерокосмічної компанії Blue Origin. У квітні 2017 року стало відомо про те, що Джефф Безос продав акції Amazon на суму $1 млрд, щоб інвестувати в Blue Origin.

З початку року акції Amazon подорожчали більш ніж на 40%. Віднедавна вони стали коштувати більше $1000 за штуку. З 1 січня, коли Джефф Безос займав четверте місце в списку найбагатших людей світу, його статок зріс на $24,5 млрд.

Forbes веде рейтинг мільярдерів з 1987 року. За цей час перше місце в цьому списку займали лише сім чоловік з урахуванням Безоса, троє з яких – американці (Білл Гейтс, Уоррен Баффет і Безос). Гейтс і Баффет з’явилися в списку найбагатших бізнесменів США ще в 1982 році. Джефф Безос потрапив до рейтингу Forbes в 1998 році – через рік після виходу Amazon на біржу, на той момент стан глави компанії оцінювалася в $1,6 млрд. Білл Гейтс був найбагатшою людиною 18 з 23 останніх років.

Як повідомляє Forbes, Безос зрівнявся з Гейтсом за розміром стану багато в чому через те, що останній витрачає багато грошей на благодійність. Сумарний обсяг пожертвувань, зроблених засновником Microsoft, до кінця 2016 року досяг $33 млрд, тоді як Безос віддав на благодійність лише $100 млн, але до кінця 2015 року. Раніше глава Amazon розмістив в своєму Twitter-блозі повідомлення, в якому попросив користувачів запропонувати філантропічні ідеї.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple попереджає, що корпус iPhone 7 в кольорі Jet Black легко подряпати

Компанія Apple вирішила не випускати iPhone 7 і iPhone 7 Plus в кольорі «сірий космос». Йому на зміну прийшли два нові забарвлення – матовий і глянцевий чорний. Останній отримав назву «чорний онікс» або Jet Black. Для досягнення глянцевого ефекту корпус iPhone 7 і iPhone 7 Plus, який виготовляється з алюмінію, піддається високоточному дев’ятиступеневому процесу анодування […]

GAMES. Heroes of Order and Chaos

Игра: Heroes of Order and Chaos Язык: Русский Описание: клон Dota 2 от Gameloft    Heroes of Order and Chaos – один из лучших (если не лучший) клон Dota 2 на iOS. Игра является духовным наследником Order and Chaos, MMORPG от того же разработчика. Однако, из одинакового у игр лишь персонажи, часть которых была взята […]

Різдвяні реклами Apple: 6 роликів про головне

Купертіновці завжди славилися красивими і зворушливими рекламними роликами, запущеними в переддень Різдва. І в кожному з них компанія намагалася показати, наскільки простим і корисним може бути їх продукт. Ми вирішили зібрати воєдино святкові реклами Apple за останні 6 років. Згадайте, що було модним і високотехнологічним всього кілька років тому. 2010-й рік На світ з’явився iPhone 4 перший […]