27 липня 2017 року засновник і генеральний директор Amazon Джефф Безос вперше став найбагатшою людиною на Землі, випередивши співзасновника Microsoft Білла Гейтса.

У рейтингу мільярдерів Forbes, який оновлюється в реальному часі, стан Безоса становить $90,7 млрд євро проти $90,1 млрд у Гейтса. За один день розмір багатства глави Amazon виріс на $1,4 млрд завдяки підвищенню котирувань компанії на 1,6% перед публікацією фінансової звітності. Безосу належить майже 17% акцій Amazon (81 млн штук), а також частки в газеті The Washington Post і аерокосмічної компанії Blue Origin. У квітні 2017 року стало відомо про те, що Джефф Безос продав акції Amazon на суму $1 млрд, щоб інвестувати в Blue Origin.

З початку року акції Amazon подорожчали більш ніж на 40%. Віднедавна вони стали коштувати більше $1000 за штуку. З 1 січня, коли Джефф Безос займав четверте місце в списку найбагатших людей світу, його статок зріс на $24,5 млрд.

Forbes веде рейтинг мільярдерів з 1987 року. За цей час перше місце в цьому списку займали лише сім чоловік з урахуванням Безоса, троє з яких – американці (Білл Гейтс, Уоррен Баффет і Безос). Гейтс і Баффет з’явилися в списку найбагатших бізнесменів США ще в 1982 році. Джефф Безос потрапив до рейтингу Forbes в 1998 році – через рік після виходу Amazon на біржу, на той момент стан глави компанії оцінювалася в $1,6 млрд. Білл Гейтс був найбагатшою людиною 18 з 23 останніх років.

Як повідомляє Forbes, Безос зрівнявся з Гейтсом за розміром стану багато в чому через те, що останній витрачає багато грошей на благодійність. Сумарний обсяг пожертвувань, зроблених засновником Microsoft, до кінця 2016 року досяг $33 млрд, тоді як Безос віддав на благодійність лише $100 млн, але до кінця 2015 року. Раніше глава Amazon розмістив в своєму Twitter-блозі повідомлення, в якому попросив користувачів запропонувати філантропічні ідеї.

Коментарі закрито.

Поділитися

«Батько iPod» не має великих успіхів в Google

Чоловік, якого журналісти встигли прозвати батьком iPod і хресним батьком Nest, тепер змушений задовольнятися посадою радника в корпорації Alphabet. Легендарного Тоні Фаделла зняли з посади гендиректора компанії Nest, яка прославилася виробництвом інноваційних термостатів. Причини такого рішення не повідомляються, проте можна припустити, що це пов'язано із серією прикрих провалів, які переслідували Nest останнім часом. За словами […]

Google додала нову кнопку в меню 3D Touch на iOS

Розробники довго шукали цікаві способи використання 3D Touch, з моменту появи цієї функції в iPhone 6S торік. І ось зараз в Google придумали забавне застосування цієї функції, яке точно підніме тобі настрій. Google додав кнопку «I’m curious» в меню швидкого доступу 3D Touch в пошуковому додатку для iOS. Нова опція дозволяє користувачам дізнатися цікаві факти […]

Prince – додаток для знайомств онлайн та зустрічей в реальності

Кожна дівчина мріє знайти свого принца, однак далеко не кожній вдається це зробити. Знайомитися з принцами дуже добре допомагають різноманітні сервіси для знайомств, де можна знаходитися не лише у вільний час, а й також в робочий. Незважаючи на те, що складно зрозуміти емоції людини через дисплей, спілкування онлайн залишається популярним. Автори програми «Принц» створили дійсно […]