Через досягнення в області … штучного інтелекту.
Як відомо, компанія Microsoft, крім розробки фірмового ПО і апаратного забезпечення, трудиться і над іншими проектами, в тому числі над створенням штучного інтелекту.
Саме в рамках даної програми редмондской гігант вирішив придбати компанію SwiftKey – розробника популярної віртуальної клавіатури для Android і iOS. Повідомляється, що Microsoft вже виплатила SwiftKey 250 $ млн і процес покупки перебуває на завершальній стадії.

Так навіщо софтверному гігантові купувати розробника клавіатури? Щоб вбудувати дане рішення в свою екосистему? Як виявилося, причина криється зовсім в іншому. Корпорацію зацікавили технології, використовувані SwiftKey.
Справа в тому, що в нинішніх версіях SwiftKey Keyboard застосовується алгоритм, що представляє собою якийсь штучний інтелект. В основі програми закладено принцип так званих баз даних (або послідовностей) «N-грам». З його допомогою проводиться максимально ефективне відстеження користувальницької введення і пророцтво подальших слів.

На даний момент саме механізм передбачення SwiftKey є найбільш точним, серед усіх віртуальних клавіатур на ринку, так як в інших продуктах користувачеві пропонуються слова, засновані на змісті статичних баз даних.
В області розробки штучного інтелекту ведеться справжня війна, і такі компанії, як Microsoft і Google, полюють за кращими талантами в цій галузі.
Особливий інтерес для Microsoft представляє розробка SwiftKey для Android під назвою Neural Alpha. Дана технологія є штучною нейронною мережею, здатною виявляти мовні структури. ІНС була розроблена для імітації таких функцій людського мозку, як «навчання» і розуміння не тільки словосполучень, а й контексту..
Поки що жодних офіційних повідомлень про придбання компанії SwiftKey редмондская гігантом не послідувало. У Microsoft відмовилися коментувати свої плани з цього приводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Решающий удар по Samsung: гонорары топ-менеджмента компании резко сократились

Рекордные 10 млн продаж новых iPhone не могли не сказаться на делах главных конкурентов компании из Купертино. Разумеется, под основной удар попала южнокорейская махина – Samsung, зарплата топ-менеджмента в которой серьезно пострадала в результате успехов Apple. По сообщениям The Wall Street Journal, сумма гонорара главы подразделения по продаже смартфонов Samsung Джей Кен Шина за III […]

Тім Кук назвав «політичною брехнею» звинувачення Apple в несплаті податків

Глава компанії Apple, Тім Кук, в своєму інтерв’ю програмі «60 minutes» відкинув обвинувачення в несплаті податків, особливо податку на доходи, які отримані від продажу продукції за кордоном. Кук назвав подібні заяви «політичною брехнею», яка виходить від політиків, що не бажають змінювати застарілий податковий кодекс. Телеведучий Чарлі Роуз нагадав Тіму Куку, що в Конгресі багато людей […]

Наступним поколінням фермерів в Японії стануть роботи

Той факт, що роботи дуже скоро замінять робочих на різного роду виробництві, вже не викликає ні сумнівів, ні подиву. Але Японія, як зазвичай, йде далі і планує замінити роботами ще й фермерів. Правда, все це – не від хорошого життя. Справа в тому, що, згідно з даними статистики, середньостатистичний японський фермер сьогодні дуже швидко старіє. […]