Про те, що найпопулярнішим месенджером WhatsApp користуються більше мільярда людей по всьому світу, у своєму Facebook повідомив Марк Цукерберг. При цьому засновник найбільшої соцмережі привітав творців сервісу Яна Кума і Брайана Ектона з настільки важливим досягненням.

Варто відзначити, що аналогічний проект Facebook, і в той же час головний конкурент WhatsApp на ринку месенджерів, на даний момент має значно меншу базу користувачів – 800 млн чоловік.

Перед тим, як в 2014 році WhatsApp перейшов в стан Facebook, щомісячна кількість активних користувачів месенджера становило 450 млн. Після придбання сервісу Цукербергом, завдяки відсутності реклами, появи нових функцій і наявності мінімалістичного дизайну, число його користувачів стало стрімко зростати.

На даний момент WhatsApp є найбільш популярним месенджером в більшості країн світу, у тому числі і в Росії. Щодня в WhatsApp відбувається обмін більш ніж 42 млрд повідомленнями і 250 млн відео.

Єдиний ринок, який поки ще не підкорений сервісом – азіатський. У Китаї переважна кількість користувачів воліє використовувати WeChat, в Японії – LINE, а в Південній Кореї найпопулярнішим є KakaoTalk.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple розвіяла популярний міф про зарядку iPhone

Багато власників “яблучних” смартфонів звикли рятувати батарейку свого телефону, вручну вимикаючи всі додатки, які знаходяться в панелі багатозадачності. За думкою користувачів, такі дії допомагають збільшити час автономної роботи пристрою, а також позбавити його від глюків і гальмувань. Представники корпорації Apple спростували цю неправдиву інформацію, пише портал 9to5Mac. Один з передплатників видання вирішив запитати про користь подібних дій […]

Лучшие репозитории в Cydia. Часть 2

Привет всем! Продолжая серию статей о Cydia хотелось бы познакомить вас с джентельменским набором любого свитера или хакера. Список включает в себя необходимые для установки и взлома приложений.   1) Appaddict – установщик скаченных приложений на самом девайсе (iPhone, iPad, iPod). Скачать можно с официального сайта -http://www.appaddict.org/app/ 2) 25PP Helper – установщик пиратских приложений на […]

Камера iPhone 7 отримає оптичну стабілізацію

У мережі з’явився знімок модуля основної камери майбутнього «яблучного» смартфону, анонс якого очікується на початку вересня. Фотографію модуля камери iPhone 7 опублікував відомий постачальник різних витоків, французький ресурс Nohereelse. На знімку камера «сімки» представлена в порівнянні з аналогічними модулями iPhone 6, 6 Plus, 6s і 6s Plus. Якщо уважно придивитися до модулів, то можна побачити […]