Ряд користувачів Apple Music для iOS сьогодні вранці виявили, що в сервісі перестав працювати пошук. При цьому в одних при спробі що-небудь знайти не відбувається зовсім нічого, тоді як інші відзначають, що функція пошуку стала працювати лише частково: при переході на сторінку з результатом в додатку нічого не відображається.

Проблема не зникає після перезапуску програми або девайса. Не допомагає і повне скидання пристрою.

Таким чином, багато користувачів Apple Music залишилися без можливості знайти конкретного виконавця, альбом або пісню. В іншому ж стрімінговий сервіс функціонує повноцінно: можна прослуховувати радіо, композиції з власної музичної колекції або тематичних добірок.

На даний момент вищеописана проблема викликала широкий резонанс у Twitter і на форумі підтримки Apple. При цьому помилка, схоже, присутня лише на пристроях під управлінням iOS. Користувачі інших платформ, у тому числі і OS X, з подібною проблемою не стикалися.

Даний баг навряд чи можна пов’язати з новою версією iOS. Найімовірніше, причиною помилки є якісь неполадки з серверами Apple. Тому залишається лише чекати, коли фахівці з Купертино зможуть їх виправити.

Нагадаємо, що днями також стався масштабний збій Safari. При введенні тексту в адресний рядок «яблучний» браузер видавав помилку або мимовільно закривався.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Марафонець перевірив AirPods на 10 км забігу

Як тільки AirPods потрапили до своїх власників, YouTube наповнився роликами з тестами і думками про нові бездротові навушники. Марафонець Даніель Гарсія взяв новинку на 10-кілометрову пробіжку в гори, щоб перевірити, наскільки вони підходять для заняття спортом. За його словами, AirPods добре звучать і мають глибокий бас. Під час тренування навушники ні разу не випали з вух, […]

Порівняння швидкості роботи всіх існуючих моделей iPhone

Перші ж дні початку продажу iPhone 7 і iPhone 7 Plus показали – інтерес до «яблучної» техніки Apple не зів’яв, а навіть навпаки, розцвів з новою силою. Купували нові «сімки» – як звичайні користувачі, так і фахівці – замість налаштування смартфонів під власні потреби, насамперед взялися за вивчення технічної сторони питання. Відеоблогер з Youtube-каналу EverythingApplePro […]

Удобство приложения iBooks

Что людям нравиться в бумажных книгах? Кому-то больше запах, кому-то тактильные ощущения, а кому-то очень важны визуальные впечатления. Однако есть и те, кто ценит исключительно информацию. Лично для меня имеет значение, кроме самого содержания книги еще и то, как она выполнена. Часто при виде фантастики или фэнтези в книжном магазине, приходится прямо себя сдерживать от […]