Згідно з даними видання The Guardian, в Google мають намір використовувати безпілотники на сонячних батареях в якості джерел сигналу для передачі 5G-інтернету. Відзначається, що в подібних мережах швидкість інтернету буде в 40 разів вище, ніж на даний момент пропонує 4G.

Новий проект Google отримав назву SkyBender і є цілком і повністю засекреченим, проте деякі дані про нього все ж доступні. Вже зараз дрони на сонячних батареях щосили тестуються в «космопорт Америка» штату Нью-Мексико. Як стало відомо, такі дослідження проводяться ще з минулого літа.

Для роботи над проектом інтернет-гігант використовує ангар площею близько 1400 кв. м., а також спеціально створений центр управління польотами. Крім того, у користуванні компанії знаходиться термінал Virgin Galactic, побудований для підготовки космічних польотів компанії.

Повідомляється, що передачу даних Google має намір здійснювати в міліметровому хвильовому діапазоні. Однак, за словами Жака Руделя, професора з Вашингтонського Університету, незважаючи на величезну перевагу використання міліметрових хвиль, технологія не дозволяє передавати сигнал на великі відстані. Саме цю проблему, швидше за все, намагаються вирішити в Google, розміщуючи джерела сигналу в небі.

Як підсумок, для забезпечення стабільного покриття, компанія планує запустити в повітря тисячі безпілотників. При цьому, в Google мають намір реалізувати проект не тільки в США, але і в ряді інших країн світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Фотокамера в iPhone 7 неймовірно крута. Розповідаємо чому

7 вересня в самому серці Сан-Франциско компанія Apple представила iPhone 7. Абсолютно новий, найкращий, який коли-небудь робила компанія. Ну, ви розумієте. Хтось посміхнувся, вважаючи що нічого нового компанія не показала, хтось зітхнув і пішов перераховувати бюджет на найближчі пару місяців, хтось вирушив дивитися презентацію Sony Playstation Pro… Тим часом, Apple зробила чергову міні-революцію, суть якої усвідомили […]

Як зросло споживання 3G в українських операторів

Чим більша мережа, тим більше 3G використовують абоненти. Так, як всі оператори відзвітували про успіхи першого кварталу, ми вирішили порівняти зростання трафіку в мережах Великої Трійки. Масштабніша всього різниця у lifecell. У порівнянні з першим кварталом 2015 року споживання трафіку зросло на 128%. Завдяки 3G кількість використаного трафіку збільшилася з 2776 Тб до 6329 Тб. І […]

WebTorrent: торренти в браузері без плагінів

Для того, щоб наприклад скачати та переглянути фільм з торрентів не потрібен окремий додаток. Для роздачі файлів за протоколом BitTorrent так само не обов’язково мати окремий клієнт. Для цього вистачить браузера Chrome, Firefox і Opera. WebTorrent – це нова технологія, що дозволяє маніпулювати з торрентами без додаткових програм і навіть плагінів для браузера. Він працює […]