Google ускладнила зловмисникам установку шкідливих додатків. Компанія анонсувала зміни в системі роботи її сервісів з плагінами. Вона додала нові попередження для користувачів і більш складну систему перевірки додатків. Результат – більш ретельне вивчення програм, які підключаються до сервісів Google, а також більш активна участь компанії при виявленні підозрілих додатків.

Ці зміни відбулися після виявлення складного “хробака”, який в травні атакував користувачів «Google Диску». Він був замаскований під запрошення до редагування файлу в «Google Документах», через що багато користувачів надали зловмисникам доступ до своїх даних. Після отримання доступу хробак продовжував розсилати запрошення всім в списку контактів жертви. Через це додаток поширився з блискавичною швидкістю. В остаточному підсумку хробак був внесений до чорного списку Google, але перед цим встиг дістатися до десятків тисяч користувачів.

Тепер зробити таку атаку набагато складніше. Незабаром після блокування хробака Google допрацювала системи реєстрації для розробників. Завдяки останнім оновленням користувачі будуть отримувати попередження про кожний запит на доступ до даних з боку непідтверджених додатів.

Шкідливі плагіни продовжують нести великий ризик для Google та інших платформ. Група OurMine, яка спеціалізується на таких атаках, публікувала повідомлення з акаунтів генерального директора Google Сундара Пічаї, творця Twitter Джека Дорсі і Sony Music.

У кожному випадку OurMine отримала доступ до аккаунту, використовуючи сторонній додаток. Користувачі можуть захиститися від таких атак, відстежуючи авторизовані додатки в соціальних мережах і забороняючи доступ сервісів, які їм більше не потрібні.

Коментарі закриті.

Поділитися

Новий 4-дюймовий iPhone отримає в назві цифру 5

Смартфон Apple з діагоналлю 4 дюйми деякі чекають з великою надією. Остання інформація, що з’явилася у китайського ресурсу MyDrivers, говорить про те, що чекати коштує не 6c і вже тим більше не 7c, а всього лише iPhone 5e. Ймовірно, буква e означає «enhanced», в перекладі «покращений». Якщо інформація анонімного джерела, знайомого з планами Apple, правдива, […]

У Apple дійсно великі плани на Apple Watch 2

Переваги нової watchOS 3, швидкодія і дружелюбність якої збільшилися в рази в порівнянні з попереднім оновленням, зайняли неабиякі півгодини і без того незатягнутої презентації. Вперше з часів свого релізу Apple Watch знайшли настільки неабияку кількість інноваційних можливостей і фішок, дозволивши навіть на мить засумніватися в бажанні компанії представити сиквел «розумних» годинників. Але постачальники Apple впевнені […]

Apple зможе продати 21 мільйон Apple Watch до кінця 2015 року

За результатами першого року продажів Apple Watch, компанія з Купертіно зможе реалізувати не менше 21 мільйона пристроїв, які принесуть їй сумарну виручку в розмірі 8,4 мільярди доларів. Про це зазначив аналітик Оріс Дід’ю. На сьогоднішній день смарт-годинники є успішним та важливим продуктом компанії з Купертіно. Ріст популярності Apple Watch збільшує дохід від продажів до десятків мільярдів доларів на рік, впевнені фінансові […]