Google ускладнила зловмисникам установку шкідливих додатків. Компанія анонсувала зміни в системі роботи її сервісів з плагінами. Вона додала нові попередження для користувачів і більш складну систему перевірки додатків. Результат – більш ретельне вивчення програм, які підключаються до сервісів Google, а також більш активна участь компанії при виявленні підозрілих додатків.

Ці зміни відбулися після виявлення складного “хробака”, який в травні атакував користувачів «Google Диску». Він був замаскований під запрошення до редагування файлу в «Google Документах», через що багато користувачів надали зловмисникам доступ до своїх даних. Після отримання доступу хробак продовжував розсилати запрошення всім в списку контактів жертви. Через це додаток поширився з блискавичною швидкістю. В остаточному підсумку хробак був внесений до чорного списку Google, але перед цим встиг дістатися до десятків тисяч користувачів.

Тепер зробити таку атаку набагато складніше. Незабаром після блокування хробака Google допрацювала системи реєстрації для розробників. Завдяки останнім оновленням користувачі будуть отримувати попередження про кожний запит на доступ до даних з боку непідтверджених додатів.

Шкідливі плагіни продовжують нести великий ризик для Google та інших платформ. Група OurMine, яка спеціалізується на таких атаках, публікувала повідомлення з акаунтів генерального директора Google Сундара Пічаї, творця Twitter Джека Дорсі і Sony Music.

У кожному випадку OurMine отримала доступ до аккаунту, використовуючи сторонній додаток. Користувачі можуть захиститися від таких атак, відстежуючи авторизовані додатки в соціальних мережах і забороняючи доступ сервісів, які їм більше не потрібні.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple опублікувала рекламний ролик з iPhone 7 Plus в стилі хоррор

Рекламний відділ Apple напередодні початку поставок флагману iPhone 7 сходить з розуму по-своєму. Вчора на офіційному YouTube-каналі з’явилося відео, що підкреслює чорний колір iPhone 7 Plus: Схоже, що чорний колір буде переслідувати нас всюди. У відеоролику віддалений натяк на фільм «Дзвінок» і фігуруючу в ньому прокляту касету. Цікаво, може Apple використовує ефект 25-го кадру і тепер, […]

Функція прямої відеотрансляції з’явилася в Instagram

Користувачі Instagram тепер можуть вести прямі відеотрансляції. Поки нова функція доступна тільки жителям США. При цьому “живе” відео обмежене однією годиною, і його не можна зберігати. У цьому полягає головна відмінність від схожих сервісів Facebook Live і Periscope. У найближчі тижні нововведення стане доступним і в інших країнах. Спеціальна кнопка з’явиться після оновлення програми. Раніше в […]

Офісна машина для виготовлення бумаги від Epson

Торгова марка Epson продемонструвала пристрій PaperLab для переробки використаного паперу в новий. Як повідомляє виробник, апарат є першим у світі офісним агрегатом з виробництва паперу. Назвати PaperLab компактним язик точно не повернеться, габарити новинки 2,6 х 1,2 х 1,8 м. Пристрій призначений для невеликих підприємств і офісів. Головною його перевагою є продуктивність, за вісім годин […]