Раніше в мережі «спливли» креслення конструкції майбутнього планшета від Apple – iPad Air 3 – на яких можна розгледіти деякі відмінності порівняно з попереднім поколінням пристрою. Такими є наявність цілих чотирьох динаміків, а також світлодіодного спалаху.

Схоже, сторонні виробники аксесуарів для «яблучної» продукції володіють деякою інформацією, яка дозволяє їм вже зараз поставити на конвеєр чохли, які повністю відповідають кресленням.

Поки що відомо про старт виробництва бюджетних чохлів для iPad Air 3, які, як повідомляється, можна буде придбати за ціною від 3-4 $. У них передбачено по два вирізи зверху і знизу для стереодинамиков, а також розширений виріз для камери ззаду, що підтверджує наявність спалаху.

Також не можна не відзначити виріз, розміщений уздовж лівого боку аксесуара, відповідний формою і розміром спеціального роз’єму Smart Connector. Можливо, новий iPad отримає підтримку фірмової клавіатури Apple.

Інші ж елементи, як можна помітити, знаходяться на своїх звичних місцях: досить великий виріз зверху на правій грані чохла для кнопок регулювання гучності. Є й невеликі отвори для мікрофонів. На місці, схоже, залишаються порт Lightning, роз’єм для навушників і кнопка живлення зверху.

Інше питання – а чи можна в даному випадку вірити виробникам бюджетної продукції? Швидше за все, про це ми дізнаємося лише в березні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

На проблеми з графікою в MacBook Pro 2016 скаржиться кожен другий користувач

Раніше деякі з власників нових яблучних комп’ютерів почали скаржитися на проблеми в роботі графічних карт. Як стало відомо днями, така неприємність зустрічається досить часто. Про це можна судити на підставі опитування, проведеного ресурсом 9to5mac. Всього в опитуванні взяло участь 5 000 користувачів, і якщо судити за результатами, то виникаючі проблеми з графічною картою спостерігаються приблизно […]

Вийшли публічні iOS 9.3.3 і OS X 10.11.6 beta 2

Позавчора Apple представила оновлену версію прошивки iOS 9.3.3 beta 2 для розробників, а вже вчора випустила і публічну збірку для учасників відкритого бета-тестування. Над iOS 9.3.3 розробники працюють з 23 травня. Не намагайтеся знайти які-небудь суттєві зміни в цьому оновленні. Стабільне виправлення багів і поліпшення продуктивності – ось все, що обіцяє Apple. Випробувати beta-версію може […]

Apple також дотримується санкцій проти Росії

Російські розробники додатків для iOS і OS X почали отримувати листи від Apple з повідомленнями про те, що їх банки потрапили під санкції. Через це виплата винагороди за продажі ігор і додатків припинена. За інформацією Siliconrus, проблеми виникли у російських розробників, які користуються послугами «Ощадбанку» і «Газпромбанку». Однак «чорний список» банків набагато ширше, вказує джерело. […]