Компанія Moon Express готується приступити до досить авантюрного видобутку ресурсів за межами Землі. Опублікований приватною космічною компанією проект включає в себе зведення на південному полюсі Місяця бази, на якій «поселяться» роботизовані механізми нового класу.

Згідно з планами керівництва Moon Express, в які поки що важко віриться, Місяць стане об’єктом видобутку цінних копалин і забезпечить людство достатньою кількістю дорогоцінних металів. Допоможе в цьому роботизована установка MX Robotic Explorers, посадковий модуль з якої здійснить посадку на поверхню природного супутника Землі до 2020 року.

На переконання авторів проекту, їх унікальні і не маючі аналогів MX Robotic Explorers стануть першими автоматизованими робочими на Місяці зі здатністю витягувати з її надр дорогоцінні метали в промислових масштабах. Розробники впевнені, що повноцінний штат з «роботів-шахтарів» зможе приємно здивувати інвесторів розміром прибутку в разі успішної доставки всього добутого на Землю.
Посадковий модуль з MX Robotic Explorers отримав назву MX-1E. До завдань апарату буде входити не тільки прибуття з обладнанням на Місяць, а й транспортування цінного видобутку в зворотному напрямку. Спочатку заявлена ​​вантажопідйомність MX-1E становить 30 кг, але при доопрацюванні MX-1E її можна буде збільшити.

Старт ракети-носія для відправки MX-1E до мети планується здійснити з космодрому в Новій Зеландії в наступні два роки. На жаль, технічних деталей своєї грандіозної місії представники Moon Express розкривати не стали.

Коментарі закрито.

Поділитися

Что нового в iOS 7.1

   Только что вышла финальная, общедоступная версия горячо ожидаемой прошивки для мобильных устройств Apple. iOS 7.1 доступна для немедленной загрузки и установки на все совместимые устройства. Что нового ждёт нас в этой версии? Ныряем под кат и спешим обновляться.     Что нового в iOS 7.1:    CarPlay: Все преимущества дизайна iOS теперь можно оценить в […]

Proton – найнебезпечніший троян для Mac

Давно минули ті часи, коли вважалося, що Mac не страшні трояни, так як їх просто ніхто не пише. Експерти Sixgill виявили на російськомовному форумі в даркнеті і виставили на продаж найнебезпечніший «шкідник» для macOS, який отримав назву Proton. Автори розраховують продати його за 40 біткоінів, що за поточним курсом дорівнює приблизно $50 000. Для тих, […]

Автомобіль Apple знову помічений на американських дорогах

Днями жителі Сан-Франциско помітили на вулицях свого міста незвичайний автомобіль, на даху якого розміщувалася велика кількість різноманітного обладнання. За чутками, авто належить компанії Apple. На даний момент достовірно невідомо, чим саме займався «екіпаж» автомобіля. Деякі вважають, що активна оптична система для формування тривимірної картини навколишнього світу, датчики LiDAR і дископодібні антени допомагають авто орієнтуватися в […]