Сьогодні прес-служба «ВКонтакте» спростувала інформацію про створення платного музичного сервісу.

«” ВКонтакте “не обмежуватиме доступ до свого основного музичного сервісу або не зробить його платним», – цитує ТАСС представників соцмережі.

Раніше «Російській службі новин» стало відомо, що «ВКонтакте» закуповуватиме аудіоконтент у «Першого музичного видавництва» (ПМІ), а наступним кроком стане введення платної підписки для користувачів ВК.

Про закупівлю музики у ПМІ – дійсно так, підтверджують «Ведомости». Однак мова йде не тільки про «ВКонтакте», а й про інші соціальні мережі, а саме Mail.ru Group, яка уклала з ПМІ угоду – «Однокласники» і «Мій світ». Mail.ru Group ця угода обійшлася приблизно в $ 2 млн.

«В Контакте» буде виплачувати ПМІ мінімальні гарантійні платежі за використання музичного каталогу, розповів глава компанії Максим Дмитрієв.

В даний час музика «ВКонтакте» доступна безкоштовно, але соціальну мережу нерідко звинувачують у піратстві. У минулому році, після того як Apple, за скаргами правовласників видалила з App Store додатки соцмережі, ВК обмежила в них можливість прослуховування музики.

Раніше джерело в одній з музичних компаній говорив «Відомостям», що поступово «ВКонтакте» введе в свій музичний сервіс платні елементи.

Повідомлялося, що на мобільних пристроях музика стане доступна за передплатою, в десктопній версії залишиться умовно безкоштовною (лише за перегляд реклами).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple забороняють продавати iPhone 6 в Китаї

Компанії Apple можуть заборонити продавати смартфони в Китаї через звинувачення в копіюванні дизайну продукції однієї з місцевих компаній, передає інтернет-видання Beijing Morning Post. Скаргу проти Apple направила компанія Baili Marketing Service, яка стверджує, що каліфорнійський гігант порушив патент, що описує дизайн телефону з ім'ям 100+ (див. фото вище). У Відомстві з охорони інтелектуальної власності Пекіну […]

Русская Siri скоро научиться посылать нах*й

  Русскоязычная Siri постепенно проникается народным духом, и учиться обходить вложенные правила хорошего тона. Ещё немного, и у нас появится полноценный собеседник и собутыльник в одном смартфоне : ) Давайте проверять. Если у Вас стоит iOS 8.3, откройте русскую Siri и скажите ей «Тук-тук». В большинстве случаев, она даст следующий ответ:   Ничего плохо – […]

Скоро для Apple выпустят сторонние клавиатуры для iOS 8

Компания  Apple приняла отчаянное решение: в ближайшем будущем привычная и почти неизменная клавиатура может быть заменена на клавиатуру, которую предлагают сторонние разработчики. Такая возможность является доступна в новой iOS 8 . Уже сейчас разработчики создают «лучших и быстропишущие» клавиатуры специально под iOS 8. Так, на прошлой неделе первой свое творение представила компания Fleksy – это […]