Гарна новина для тих, кому набридло постійно розплутувати шнур від зарядки своїх мобільних пристроїв. Apple, розробляє нову технологію бездротової зарядки, яка може бути використана вже в наступному році. Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на виробничих партнерів компанії в США і Азії. 

Особливістю зарядки від Apple є відмова від пластини передавача, яка не дозволяє використовувати гаджети на відстані більше 4 см від заряджаючого пристрою. 

У компанії мають намір подолати технічні бар’єри, що перешкоджають індукційній зарядці на відстань більшій за 4 см. Зі збільшенням відстані між пластиною і пристроєм зростають втрати енергії, що призводить до збільшення часу і частоти зарядки. 

Найбільш поширений у світі стандарт бездротової зарядки Qi, використовувається конкурентами виробника iPhone. Він придатний для індукційної передачі енергії на відстань до 4 см. Його апаратура включає в себе пластину передавача і сумісний приймач у самому гаджеті. 

Стандарт Qi розроблений і поширюється консорціумом виробників електронних пристроїв бездротового енергетичного консорціуму (WPC), який є відкритим і об’єднує безліч виробників із США, ЄС та країн Азії. Мета консорціуму – це просування єдиного стандарту бездротової зарядки. 

Перші заявки на патенти, що описують технології бездротової зарядки, Apple подавала ще в 2010 році. Тоді компанія описувала в заявці концепцію використання комп’ютерів серії  iMac в якості інструменту для бездротової підзарядки на відстані до 1 метра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Завдяки iPhone «дзеркалки» у майбутньому будуть у минулому

У Кремнієвій долині є молода компанія, яка обіцяє революцію в світі мобільної фотографії. Стартап називається Light, і одна з його цілей – створити камеру з роздільною здатністю 52 мегапікселя для смартфонів, при чому не коли там небудь, а в наступному році. Хлопці там працюють доволі потайні, тому Light здебільшого зберігає мовчання щодо своїх технологій. Їх […]

Як iPhone 7 Plus знімає в умовах низької освітленості

У мережі вже з’являлися свідоцтва вражаючої якості знімків, зроблених на камеру нового смартфону iPhone 7 Plus. Однак деякі користувачі залишилися цими свідченнями незадоволені. Справа в тому, що опубліковані фотографії були зроблені при відмінній погоді і яскравому світлі, а в таких умовах всі камери сучасних преміум-смартфонів знімають відмінно. Прискіпливі користувачі хотіли б побачити знімки, зроблені на […]

Користувач Apple TV побачив частину нового Apple Music

Ми очікуємо змін в інтерфейсі Apple Music з приходом iOS 10, однак від Apple на даний момент немає ніяких підтверджень подібних намірів. Проте один з читачів 9to5Mac зауважив, що Apple Music на його Apple TV виглядає не так, як раніше, і відповідає деяким очікуванням, але зовсім не тому, до чого ми звикли. Його щастя тривало […]