З кожним днем “маленький” iPhone обростає новими чутками і починаєш мимоволі боятися, що Apple, дійсно випустить 5SE. Цього разу матеріал про пристрій випустив японський фінансовий журнал Nikkei. 

За інформацією видання, Apple вже запустила виробничі лінії і готується до весняної презентації пристрою, яка повинна додати конкуренції в сегменті дешевих смартфонів. Хоча ми вже бачили “дешевий” iPhone 5с, який не міг конкурувати з ринком, де вартість телефону рідко коли перевищує 300. 

Більш ймовірно, що новий смартфон призначений для ринків, що розвиваються, таких як Таїланд, Індія і Китай. У Піднебесній за останній квартал продажі збільшилися вдвічі, а в Індії компанія отримала серйозне зростання. Враховуючи, що там користуються популярністю бюджетні моделі, то можливо, що Apple, хоче зайняти нішу новою моделлю. 

Проте, яким буде новий iPhone поки ніхто не знає. Експерти розійшлися в думках хтось чекає 5s з новим залізом, хтось 6с. Але фізичних підтверджень існування смартфона поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

7 найочікуваніших функцій, які ми навряд чи побачимо в iPhone 7

Останнім часом вся увага громадськості прикута до смартфону «iPhone SE», який повинен стати ковтком свіжого повітря для любителів компактних моделей. Але набагато більший інтерес з технічної точки зору представляють флагманські смартфони iPhone 7 і iPhone 7 Plus, до виходу яких залишається близько півроку. Користувачі чекають від новинок різного роду інновацій, але вже зараз можна скласти […]

Вийшла iOS 11 beta 6 для розробників

Apple продовжує тестування своїх операційних систем. Тепер авторизовані розробники можуть завантажити iOS 11 beta 6. У списку нововведень значаться підвищення стабільності і усунення багів. А також нові іконки для додатків Карти і App Store. Розмір апдейту склав 200-450 МБ. Завантажити оновлення можна «по повітрю». Легкого апдейту!

Apple призналась в строительстве крупнейшего исследовательского центра в Японии

Представители Apple подтвердили слова премьер-министра Японии об открытии в стране Восходящего Солнца одного из самых больших исследовательских центров в Азии.  О новом амбициозном проекте почти ничего не известно, но даже имеющиеся крупицы информации вызывают восхищение. Будущий исследовательский центр будет построен в Иокогаме, на месте выкупленного завода компании Panasonic. Общая площадь комплекса составит 25 тыс. квадратных […]