За підсумками 2015 року, показник утримання працівників роздрібної торгівлі в колективі склав 81%. Це найвища відмітка за всю історію існування компанії, за словами самої Анжели Арендтс. На її думку, вся справа в унікальному почутті єдності колективу, характерному для Apple. 

Та й ставлення до працівників магазинів у глави роздробу відповідне. Вони повинні відчувати себе не просто обслуговуючим персоналом в Apple Store, а справжніми провідниками культури Apple. 

Я сприймаю їх не як простих продавців. Я вважаю їх управлінцями в середовищі, де вони безпосередньо спілкуються з покупцями і дають їм продукти, над якими сам Джоні Айв і команда трудилися роками. Хтось адже повинен правильно доносити це до споживачів. –
Анжела Арендтс в інтерв’ю для Fast Company.

За перші півроку своєї роботи в Apple Арендтс відвідала магазини компанії в 40 країнах. Так вона змогла краще зрозуміти, чому компанія з Купертіно одна з найуспішніших у світі. Працівники Apple мислять широко, поза категорій продукту і бренду. Тут справа в культурі, яка формує гордість, почуття захищеності і цінності колективу. 

Компанія створювалася, щоб міняти життя людей. Саме це і ментальність співробітників, основа їх системи цінностей. Та й Тім Кук підтверджує це. Він упевнений, що в нашій відповідальності залишити після себе ще кращу компанію, ніж та, що ми отримали від попередників. Ось два основних елемента, на яких будується наша культура. – Анжела Арендтс в інтерв’ю для Fast Company.

Само собою, людям поза компанії всі ці цінності менш очевидні. Сама Анжела усвідомила суть культури Apple, лише, коли детально вивчила роботу компанії. За її словами, культура ця набагато глибша, ніж хтось може собі уявити. Вона надихає не тільки працівників офісів в Купертіно, але і команди Apple Store по всьому світу. 

Нагадаю, що Арендтс особисто спілкується з підлеглими по електронній пошті. Така практика не характерна для інших великих компаній. Але, на думку глави роздробників Apple, дуже важливо зберігати організацію горизонтальною, це одна із запорук успіху роботи бізнесу й задоволеності співробітників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

31 жовтня iPhone 4 і MacBook Air 2010 року стануть історією

Щорічно Apple відмовляється від підтримки застарілих пристроїв, випущених близько 5-6 років тому. Черговим поповненням в списку продуктів, на які не поширюється офіційна сервісна підтримка Apple, стали: iPhone 4 MacBook Air 13″2010 AirPort Time Capsule 2009 Згідно з публікацією японського ресурсу Mac Otakara, вищевказані моделі офіційно не будуть обслуговуватися з 31 жовтня 2016 року. До числа […]

Apple объединяется для борьбы с АНБ

Крупнейшие технологические компании США объединяются с целью давления на Сенат Соединенных Штатов для продвижения закона, ограничивающего шпионскую активность Агенства Национальной Безопасности (АНБ). Среди прочих в эту коалицию входят такие гиганты, как Apple, Google и Microsoft.  Гэри Шапиро, CEO Ассоциации Потребительской Электроники, которая представляет интересы компаний отметил, что члены коалиции «уже потеряли многомиллионные контракты с зарубежными […]

Популярний iOS-додаток Prisma офіційно вийшов на Android

Популярний додаток Prisma для iOS став доступний користувачам Android-пристроїв. Про це повідомив на свій сторінці в Facebook співзасновник проекту Олексій Моісеєнков. Додаток Prisma дебютував в App Store 11 червня. За допомогою нейронних мереж він вміє стилізувати фотографії на смартфонах під картини відомих художників. Над створенням продукту працювали вихідці з Mail.ru і «Яндекса». Майже відразу Mail.ru […]