Apple TV 4 покоління – справжня перлина серед всіх пристроїв, випущених в 2015 році. Магазин додатків, інтеграція з девайсами, новий пульт – все підігнано під оптимальну роботу користувача з ТБ. Але, якщо Ви вперше зіткнувся з приставкою від Apple, то гайд по базовому налаштуванні Вам точно не завадить.

Почнемо з базового. Під’єднується Apple TV через HDMI і не вимагає додаткових проводів. Наявність USB-C не повинно обманювати – в більшості випадків він не використовується (хіба що потрібно записати скрінкасти). Якщо збираєтесь використовувати Wi-Fi, кабель Ethernet підключати не потрібно, приставка після запуску сама запросить з’єднання по повітрю.

Після запуску і настройки регіону (і мови) є два варіанти продовження – перенести дані на Apple TV за допомогою пристрою на iOS або зробити це вручну. За даними варто розуміти інформацію для входу в iTunes, iCloud, Game Center і пароль від Wi-Fi.

Якщо Ви вирішили використовувати пристрій для iOS, то Вам знадобиться iPhone або iPad (або iPod) на системі не нижче 9.1. Після цього розблокуйте девайс і перевірте налаштування Bluetooth (вони повинні бути включені). Тепер залишилося дочекатися появи активного меню настройки Apple TV і слідувати інструкціям, які з’являються на екрані телевізора. Як тільки Ви закінчите первинне налаштування, можна приступати до повноцінного використання приставки. Порадимо відразу ж зайти в App Store і завантажити базовий пакет програм для використання всіх можливостей Apple TV.

Якщо все ж таки вирішили налаштовувати приставку вручну, то беріть заспокійливе. Вся справа в Siri Remote і системі введення тексту. Реалізована вона, м’яко кажучи, жахливо. Все-таки вручну? Добре.

1. Підключіться до Wi-Fi і введіть пароль від мережі (якщо потрібний);

2. Після активації Apple TV введіть свій Apple ID. Зверніть увагу, приставка дає можливість використовувати різні профілі для входу в iTunes і iCloud. Зручно, якщо є окремий акаунт з додатками. Більш того, у Apple TV немає обмежень по кількості підв’язаних Apple ID.

Якщо власного облікового записуз якої-небудь причини поки немає, то цей крок можна пропустити. Але працювати з приставкою буде важко.

3. Виберіть пристрій, на який потрібно відправити код підтвердження і введіть його на Apple TV.

4. Тепер залишилося тільки налаштування служб геолокації, Siri, екранних заставок і статистики.

Після всього, можна приступати до використання Apple TV. Не забувайте про доступні ігри і набори різноманітних додатків. Адже Ви ж пам’ятаєте, що Netflix вже в Україні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В iPhone впровадять доповнену реальність

Apple планує інтегрувати AR вже в наступній версії IOS. Компанія Apple працює над інтеграцією технології доповненої реальності в ПО камери iPhone. Серед цілей підприємства – зробити так, щоб камера була здатною розпізнавати об’єкти реального світу, а також впізнавати людей в обличчя. Про це повідомляє видання Business Insider з посиланням на джерело, близьке до ситуації. Для першої […]

Apple заблокувала утиліту Prometheus, що дозволяє зробити відкат на більш ранні версії iOS

Apple скоригувала роботу серверів для видачі цифрових підписів iOS, в результаті чого користувачі iPhone і iPad більше не можуть користуватися утилітою Prometheus, створеною хакером Tihmstar. Реліз додатку, що дозволяє зробити відкат на більш ранні версії iOS, відбувся в четвер, 30 грудня. Спочатку користувачі, які спробували витягти цифрові сертифікати для iOS, вирішили, що Apple повністю відключила TSS-сервери. […]

Apple знову знижує обсяги замовлень на виробництво iPhone через ослаблений попит

Компанія Apple скорочує закупівлі чіпів на тлі зниження продажів своїх мобільних пристроїв. Про це пише інформаційне видання Nikkei з посиланням на галузеві джерела. Ще в травні ЗМІ заявляли про те, що постачальники компонентів на Тайвані будуть отримувати від Apple менше замовлень в другій половині 2016 року. На цей раз тайванський виробник комплектуючих Advanced Semiconductor Engineering […]