Apple TV 4 покоління – справжня перлина серед всіх пристроїв, випущених в 2015 році. Магазин додатків, інтеграція з девайсами, новий пульт – все підігнано під оптимальну роботу користувача з ТБ. Але, якщо Ви вперше зіткнувся з приставкою від Apple, то гайд по базовому налаштуванні Вам точно не завадить.

Почнемо з базового. Під’єднується Apple TV через HDMI і не вимагає додаткових проводів. Наявність USB-C не повинно обманювати – в більшості випадків він не використовується (хіба що потрібно записати скрінкасти). Якщо збираєтесь використовувати Wi-Fi, кабель Ethernet підключати не потрібно, приставка після запуску сама запросить з’єднання по повітрю.

Після запуску і настройки регіону (і мови) є два варіанти продовження – перенести дані на Apple TV за допомогою пристрою на iOS або зробити це вручну. За даними варто розуміти інформацію для входу в iTunes, iCloud, Game Center і пароль від Wi-Fi.

Якщо Ви вирішили використовувати пристрій для iOS, то Вам знадобиться iPhone або iPad (або iPod) на системі не нижче 9.1. Після цього розблокуйте девайс і перевірте налаштування Bluetooth (вони повинні бути включені). Тепер залишилося дочекатися появи активного меню настройки Apple TV і слідувати інструкціям, які з’являються на екрані телевізора. Як тільки Ви закінчите первинне налаштування, можна приступати до повноцінного використання приставки. Порадимо відразу ж зайти в App Store і завантажити базовий пакет програм для використання всіх можливостей Apple TV.

Якщо все ж таки вирішили налаштовувати приставку вручну, то беріть заспокійливе. Вся справа в Siri Remote і системі введення тексту. Реалізована вона, м’яко кажучи, жахливо. Все-таки вручну? Добре.

1. Підключіться до Wi-Fi і введіть пароль від мережі (якщо потрібний);

2. Після активації Apple TV введіть свій Apple ID. Зверніть увагу, приставка дає можливість використовувати різні профілі для входу в iTunes і iCloud. Зручно, якщо є окремий акаунт з додатками. Більш того, у Apple TV немає обмежень по кількості підв’язаних Apple ID.

Якщо власного облікового записуз якої-небудь причини поки немає, то цей крок можна пропустити. Але працювати з приставкою буде важко.

3. Виберіть пристрій, на який потрібно відправити код підтвердження і введіть його на Apple TV.

4. Тепер залишилося тільки налаштування служб геолокації, Siri, екранних заставок і статистики.

Після всього, можна приступати до використання Apple TV. Не забувайте про доступні ігри і набори різноманітних додатків. Адже Ви ж пам’ятаєте, що Netflix вже в Україні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Google запускає аналог «Сімейного доступу» в iOS для додатків в Google Play

Однією з ключових особливостей операційної системи iOS є «Сімейний доступ» – функція, що дозволяє об’єднувати покупки в App Store, iTunes Store і iBooks Store шести користувачам iPhone, iPad, iPod touch і Apple TV. Це можуть бути члени сім’ї, друзі і будь-які інші люди – колеги, родичі, сусіди. Компанія Google послідувала прикладу Apple і запустила так […]

Чому в iPhone SE немає 3D Touch

У понеділок Apple представила «стару-нову» модель iPhone з 4-дюймовим дисплеєм. Вона повинна задовольнити запити користувачів, які не в захваті від 4,7 / 5,5-дюймових так званих «лопат». І це цілком виправданий і логічний крок виробника. iPhone SE – компроміс в плані розміру при досить потужної, флагманської «начинці». Єдина особливість флагманів, якої немає в новинці – це […]

Трекери активності порвали смарт-годинники на шматки

Глобальна аналітична компанія Kantar Worldpanel ComTech відома тим, що регулярно проводить дослідження в різних сферах споживчого ринку в 60 країнах світу. На цей раз свіжі дані від неї допоможуть зрозуміти, як споживачі вибирають гаджети. Виявляється, в США найвищий попит саме на трекери активності. Їх купують в трьох випадках з чотирьох. При цьому ринок аксесуарів ще зовсім […]