Навряд чи Джо Бельфіоре, розміщуючи в Twitter невинне фото з відпочинку в Японії, припускав, що воно викличе справжню бурю негативу серед його передплатників. 

І справа навіть не в новому кольорі волосся віце-президента Microsoft. Інтернет-аудиторію обурила невеличкий напис праворуч під фото, з якої випливає, що глава департаменту розробки Windows Phone користується смартфоном від Apple. 

Частина користувачів тут же звинуватила Бельфіоре в порушенні корпоративної етики, інші просто посміялися. 

Однак, у відповідь Бельфіоре запевнив передплатників, що знімок був зроблений на камеру Sony RX-100, а вже потім відправлений на iPhone через додаток Sony PlayMemories. 

Звинувачення ж він парирував тим, що “тестує пристрій успішних конкурентів”. А видання The Verge відзначило, що глава Windows Phone у відпустці і має право використовувати будь-який телефон, який забажає. 

Тим більше, що в Microsoft під керівництвом Сатьі Наделла немає необхідності користуватися iPhone з побоюванням, як було за часів Стіва Балмера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В iPhone терориста з Сан-Бернардіно «немає нічого цікавого»

Кілька тижнів тому ФБР з натхненням підкреслювала, що їй вдалося зламати iPhone терориста з Сан-Бернардіно. Вчора стало відомо, що над зломом працювала організована група хакерів, не прив'язана ні до якої з відомих компаній. Сьогодні ж вранці ресурс CBS News заявив, що взлом смартфона iPhone 5c, який належав одному з терористів, зовсім не дав ФБР нічого. Корисної […]

Facebook готовий платити користувачам за унікальні пости

Керівництво Facebook розглядає можливість введення системи заохочення користувачів, що створюють унікальний контент.  Експерти вже давно говорять про те, що по-справжньому унікального вмісту в соціальній мережі практично немає, а користувачі по колу обмінюються картинками і постами річної давності і навіть старше. Унікальний контент переміщається на сторонні сервіси, а слідом за ним йде і найбільш активна аудиторія […]

Следим за Instagram с Grids

Для миллионов людей сегодня Instagram является очень популярным фотоблогом. Невероятное число поклонников им пользуется с помощью версии для мобильных устройств. Нужно сказать, что все попытки, которые были направлены на создание приложения для Mac и PC оказались не удачными. Однако совсем недавно в Mac App Store появился Grids, который стал идеальным десктопным решением. По большой части […]