Навряд чи Джо Бельфіоре, розміщуючи в Twitter невинне фото з відпочинку в Японії, припускав, що воно викличе справжню бурю негативу серед його передплатників. 

І справа навіть не в новому кольорі волосся віце-президента Microsoft. Інтернет-аудиторію обурила невеличкий напис праворуч під фото, з якої випливає, що глава департаменту розробки Windows Phone користується смартфоном від Apple. 

Частина користувачів тут же звинуватила Бельфіоре в порушенні корпоративної етики, інші просто посміялися. 

Однак, у відповідь Бельфіоре запевнив передплатників, що знімок був зроблений на камеру Sony RX-100, а вже потім відправлений на iPhone через додаток Sony PlayMemories. 

Звинувачення ж він парирував тим, що “тестує пристрій успішних конкурентів”. А видання The Verge відзначило, що глава Windows Phone у відпустці і має право використовувати будь-який телефон, який забажає. 

Тим більше, що в Microsoft під керівництвом Сатьі Наделла немає необхідності користуватися iPhone з побоюванням, як було за часів Стіва Балмера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У наступному році Apple випустить Ferrari

Якщо, прочитавши заголовок, ви подумали, що мова йде знову про «проект Титан», – ви помилилися. Ferrari – це кодове ім’я одного з майбутніх iPhone. Китайські постачальники повідомили, що Apple працює відразу над трьома моделями iPhone з номерами D20, D21 і D22. Перші дві, вважається, будуть модифікованими iPhone 7s і 7s Plus. А остання під кодовою […]

Стаття читача. Огляд WeGame 3.0 (російською мовою) (фото)

Хочу напомнить, что в минувшие выходные в Киеве на базе “Арт-завода “Платформа” прошёл фестиваль игровой тематики WeGame. Честно сказать, лично я в игровой тематике сильно “плаваю”, на фестиваль сходить меня мотивировали дети, но я попробую составить объективную картину впечатлений. Итак, на входе всё как всегда – охрана, пропускной пункт. Сам цех бывшего химического завода, стилизованный под облупленную […]

GAMES. Возвращение в детство вместе с Братьями Пилотами

Сегодня детские воспоминания многих людей связны компьютерными играми. Наверняка у большей части была хотя бы одна серия игры "Братья Пилоты".  PIPE Studio вместе 1С создали отличные квесты, потому тем, кто помнит мультик от студии "Пилот", понимают, о чем идет речь. "Обратная сторона Земли" является третьей частью из серии, повествующей о гадком и мерзком злодее по […]