Навряд чи Джо Бельфіоре, розміщуючи в Twitter невинне фото з відпочинку в Японії, припускав, що воно викличе справжню бурю негативу серед його передплатників. 

І справа навіть не в новому кольорі волосся віце-президента Microsoft. Інтернет-аудиторію обурила невеличкий напис праворуч під фото, з якої випливає, що глава департаменту розробки Windows Phone користується смартфоном від Apple. 

Частина користувачів тут же звинуватила Бельфіоре в порушенні корпоративної етики, інші просто посміялися. 

Однак, у відповідь Бельфіоре запевнив передплатників, що знімок був зроблений на камеру Sony RX-100, а вже потім відправлений на iPhone через додаток Sony PlayMemories. 

Звинувачення ж він парирував тим, що “тестує пристрій успішних конкурентів”. А видання The Verge відзначило, що глава Windows Phone у відпустці і має право використовувати будь-який телефон, який забажає. 

Тим більше, що в Microsoft під керівництвом Сатьі Наделла немає необхідності користуватися iPhone з побоюванням, як було за часів Стіва Балмера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Google платить Apple за право бути пошуковою системою в iOS

Як повідомляє Bloomberg, в 2014 році компанія Google заплатила більше 1 $ млрд. За право залишитися пошуковиком за замовчуванням в стандартному браузері для iOS. Джерело зазначає, що ця інформація спливла в ході одного з судових розглядів. Однак, незважаючи на те, що дані про це не були опубліковані в жодній з компаній, подібні чутки ходять в Мережі […]

Беспроводная зарядка Apple Watch от Mophie

Всемирно известная компания по производству гаджетов Mophie представил нашему вниманию свою док-станцию для зарядки Apple Watch, продажи которой начнутся одновременно с началом продаж смарт-часов – 24 апреля. Зарядная станция Mophie обладает прочной алюминиевой конструкцией и кожаные вставочки у основания. На верхней части дока находится магнитное зарядное устройство под Apple Watch. Габариты этого устройства довольно компактные […]

Microsoft вновь высмеяла Apple. Точнее, попыталась высмеять

Голосовой помощник девайсов от Microsoft – девушка Cortana – стал одним из главных «инновационных» решений последнего времени. Учитывая, что аналогичный сервис у Apple существует уже третий год, то сарказм и резкость в отношении конкурента воспринимается и вправду с улыбкой на лице. Сегодня корпорация представила очередной рекламный видеоролик Cortana с высмеиванием голосового помощника Siri. Суть его […]