Буквально сьогодні стало відомо про нову помилку браузера Safari на iOS і Mac. Суть проблеми полягає в наступному: коли Ви натискаєте на адресний рядок браузера, Вас моментально “викидає” з програми. 

Звідки з’явилася ця помилка і що за нею стоїть, поки з’ясовується. До того ж, так відбувається не у всіх користувачів iOS і Mac. Якщо ж Ви потрапили до списку “обраних” і Ваш браузер постійно “лається”, то я розповім про те, як це виправити. 

Одним з варіантів усунення проблеми буде відключення додатків. Зайдіть в розділ Налаштування на своєму пристрої, виберіть Safari і відключіть Пропозиції Safari. 

Ще один спосіб увійти в режим приватного перегляду: у режимі інкогніто, Ваш браузер не контактує із зайвими серверами, а помилка, відповідно, ніколи не виникне.

Нагадаю, що помилка торкнулася багатьох користувачів, але далеко не всіх. Багато в чому, це залежить від стану кеша Safari, точніше від того, наскільки він повний. Помилка, до речі, помічена на iOs 8, iOs9, а також OS X 10.11. 

Зазначу, що цей баг ніяк не пов’язаний з гучним сайтом Crash Safari, який створив 22-річний програміст з Сан-Франциско Метью Брайант (Matthew Bryant). Відвідання цього сайта призводить до збою в роботі пристроїв на базі iOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Super Mario Run вийде 15 грудня

Вереснева презентація Apple запам’яталася не тільки анонсом нових iPhone, але і презентацією легендарної гри Super Mario Bros, яка ось-ось стане доступною для iOS-пристроїв. У магазині App Store гра протягом певного часу буде ексклюзивом платформи, а пізніше добереться і до інших мобільних ОС. В рамках презентації легендарний дизайнер і автор ряду ігор Шігеру Міамото продемонстрував кілька […]

GAMES. Трейлер Samorost 3 від майстрів з Amanita Design

Amanita Design далеко не перший раз готує щось по-справжньому чарівне, вражаючи гравців силою уяви. Хто пам'ятає, за плечима цих чеських розробників такі імениті продукти, як Machinarium і Botanicula, а в недалекому майбутньому нас чекає ще й Samorost 3 – новий проект, над яким в даний момент працює команда Amanita Design. Samorost 3 – третя частина […]

Google показала квантовий комп’ютер в дії

Google – дуже багатогранна корпорація, і мало хто здогадується чим вона займається крім веб-пошуку, карт і ОС Android. Виявляється, в її стінах відбувається розробка квантового комп'ютера, точніше, він уже створений і навіть працює. Проект цей запущений Google при співпраці з НАСА. Результати експериментів перевершили всі очікування, працює така машина в 100 млн разів швидше кремнієвого […]