Буквально сьогодні стало відомо про нову помилку браузера Safari на iOS і Mac. Суть проблеми полягає в наступному: коли Ви натискаєте на адресний рядок браузера, Вас моментально “викидає” з програми. 

Звідки з’явилася ця помилка і що за нею стоїть, поки з’ясовується. До того ж, так відбувається не у всіх користувачів iOS і Mac. Якщо ж Ви потрапили до списку “обраних” і Ваш браузер постійно “лається”, то я розповім про те, як це виправити. 

Одним з варіантів усунення проблеми буде відключення додатків. Зайдіть в розділ Налаштування на своєму пристрої, виберіть Safari і відключіть Пропозиції Safari. 

Ще один спосіб увійти в режим приватного перегляду: у режимі інкогніто, Ваш браузер не контактує із зайвими серверами, а помилка, відповідно, ніколи не виникне.

Нагадаю, що помилка торкнулася багатьох користувачів, але далеко не всіх. Багато в чому, це залежить від стану кеша Safari, точніше від того, наскільки він повний. Помилка, до речі, помічена на iOs 8, iOs9, а також OS X 10.11. 

Зазначу, що цей баг ніяк не пов’язаний з гучним сайтом Crash Safari, який створив 22-річний програміст з Сан-Франциско Метью Брайант (Matthew Bryant). Відвідання цього сайта призводить до збою в роботі пристроїв на базі iOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшла iOS 10.3 beta 5 для розробників

Минуло рівно два тижні з випуску четвертої бета-версії iOS 10.3 для розробників, як Apple викотила п’яту ревізію операційної системи. Серед нововведень, як зазвичай, немає нічого цікавого – оптимізація системи і усунення помилок. Зараз сили купертінівців спрямовані на підвищення стабільності ОС. Оновлення займає 400-600 МБ на диску. Оновитися можна «по повітрю» або через iTunes. А ви […]

Apple запатентувала гнучкий iPhone

Apple не перестає штампувати патенти. І цього разу він торкнувся складного корпусу iPhone. Правда, каліфорнійський гігант не виявився інноватором в цій області, його вже встигли випередити Samsung і Xiaomi із зігнутими корпусами та екранами. Судячи з патенту, в корпус смартфону будуть інтегровані нанотрубки. “Нанотрубки можуть бути інтегровані в гнучкі кабелі друкованої схеми, тверді друковані плати, друковані схеми, що […]

У грудні кількість брутфорс-атак проти сайтів на WordPress зросла вдвічі

Фахівці компанії WordFence попередили, що в останні три тижні почастішали брутфорс-атаки проти сайтів, що працюють під управлінням WordPress. Дослідники пишуть, що з 24 листопада 2016 року WordPress-сайти піддаються так званим «словниковим атакам», тобто атакуючі намагаються підібрати можливі комбінації логінів і паролів за списком найбільш поширених, наприклад, «123456» і «password». За даними WordFence, щодня в атаках […]