Буквально сьогодні стало відомо про нову помилку браузера Safari на iOS і Mac. Суть проблеми полягає в наступному: коли Ви натискаєте на адресний рядок браузера, Вас моментально “викидає” з програми. 

Звідки з’явилася ця помилка і що за нею стоїть, поки з’ясовується. До того ж, так відбувається не у всіх користувачів iOS і Mac. Якщо ж Ви потрапили до списку “обраних” і Ваш браузер постійно “лається”, то я розповім про те, як це виправити. 

Одним з варіантів усунення проблеми буде відключення додатків. Зайдіть в розділ Налаштування на своєму пристрої, виберіть Safari і відключіть Пропозиції Safari. 

Ще один спосіб увійти в режим приватного перегляду: у режимі інкогніто, Ваш браузер не контактує із зайвими серверами, а помилка, відповідно, ніколи не виникне.

Нагадаю, що помилка торкнулася багатьох користувачів, але далеко не всіх. Багато в чому, це залежить від стану кеша Safari, точніше від того, наскільки він повний. Помилка, до речі, помічена на iOs 8, iOs9, а також OS X 10.11. 

Зазначу, що цей баг ніяк не пов’язаний з гучним сайтом Crash Safari, який створив 22-річний програміст з Сан-Франциско Метью Брайант (Matthew Bryant). Відвідання цього сайта призводить до збою в роботі пристроїв на базі iOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Душещипательный фильм, снятый на iPhone 5S

Tangerine (Мандарин) – первый фильм, который был полностью снят при помощи iPhone 5S и обработан в приложении Filmic Pro, будет показан в кинотеатрах уже этим летом, правда ограниченным прокатом. Это не первый фильм снятый на смартфон, однако этот выделяет то, что им заинтересовались на кинофестивале Sundance. Фильм нам рассказывает про трансгендера легкого поведения, которую зовут […]

Що робити, якщо ваш пристрій не підтримує Night Shift

Функція Night Shift, яка з'явилася в iOS 9.3, доступна тільки для iPhone 5s і новіше, iPad Air і новіше, а також iPad mini 2 і новіше. Так, власники iPhone 4s, iPhone 5, iPad mini та інших пристроїв виявилися обділені. Втім, альтернатива, нехай і не найкраща, у них є. Night Shift змінює температуру екрану iOS-пристрою, щоб у […]

Proton – найнебезпечніший троян для Mac

Давно минули ті часи, коли вважалося, що Mac не страшні трояни, так як їх просто ніхто не пише. Експерти Sixgill виявили на російськомовному форумі в даркнеті і виставили на продаж найнебезпечніший «шкідник» для macOS, який отримав назву Proton. Автори розраховують продати його за 40 біткоінів, що за поточним курсом дорівнює приблизно $50 000. Для тих, […]