Буквально сьогодні стало відомо про нову помилку браузера Safari на iOS і Mac. Суть проблеми полягає в наступному: коли Ви натискаєте на адресний рядок браузера, Вас моментально “викидає” з програми. 

Звідки з’явилася ця помилка і що за нею стоїть, поки з’ясовується. До того ж, так відбувається не у всіх користувачів iOS і Mac. Якщо ж Ви потрапили до списку “обраних” і Ваш браузер постійно “лається”, то я розповім про те, як це виправити. 

Одним з варіантів усунення проблеми буде відключення додатків. Зайдіть в розділ Налаштування на своєму пристрої, виберіть Safari і відключіть Пропозиції Safari. 

Ще один спосіб увійти в режим приватного перегляду: у режимі інкогніто, Ваш браузер не контактує із зайвими серверами, а помилка, відповідно, ніколи не виникне.

Нагадаю, що помилка торкнулася багатьох користувачів, але далеко не всіх. Багато в чому, це залежить від стану кеша Safari, точніше від того, наскільки він повний. Помилка, до речі, помічена на iOs 8, iOs9, а також OS X 10.11. 

Зазначу, що цей баг ніяк не пов’язаний з гучним сайтом Crash Safari, який створив 22-річний програміст з Сан-Франциско Метью Брайант (Matthew Bryant). Відвідання цього сайта призводить до збою в роботі пристроїв на базі iOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вихід iPhone з OLED-екраном залежить від невеликої японської компанії

За численним чуткам, iPhone наступного покоління отримає дисплей на органічних світлодіодах (OLED). Вихід такого смартфона залежить від однієї невеликої компанії – Canon Tokki, що входить до складу японського виробника фототехніки Canon, передає Bloomberg. Інформагентство називає Canon Tokki майже монополістом на ринку обладнання для виробництва OLED-екранів (див. фото нижче). Вартість одного такого апарату може перевищувати 10 […]

Смартфоны от Apple смогут ориентироваться внутри зданий

Такой  функцией, как GPS в мобильных устройствах в настоящее время сложно кого-то  удивить.  Данную систему пользователи используют  для ориентирования на местности, а также  для многих прочих  функций, к примеру,  для  геопозиционирование в приложениях,   на веб-сайтах или для выполнения  автоматической подписи места съемки фотографий. Но в планах  компании Apple имеются более обширные идеи. Так, она решила […]

З’ясувалося, яким іграм надає перевагу Елон Маск

Знаменитий мільярдер Елон Маск, творець компанії SpaceX, ідеолог автомобілів Tesla, розповів про свої ігрові вподобання. Виявляється, він завзятий гравець і фанат студії Blizzard. Його дуже вразив шутер Overwatch, крім того, він часто запускає карткову Hearthstone: Heroes of Warcraft. Її також люблять його діти. Елону Маску запам’яталася перша Deus Ex і остання Deus Ex: Mankind Divided. Інтерв’ю […]