Буквально сьогодні стало відомо про нову помилку браузера Safari на iOS і Mac. Суть проблеми полягає в наступному: коли Ви натискаєте на адресний рядок браузера, Вас моментально “викидає” з програми. 

Звідки з’явилася ця помилка і що за нею стоїть, поки з’ясовується. До того ж, так відбувається не у всіх користувачів iOS і Mac. Якщо ж Ви потрапили до списку “обраних” і Ваш браузер постійно “лається”, то я розповім про те, як це виправити. 

Одним з варіантів усунення проблеми буде відключення додатків. Зайдіть в розділ Налаштування на своєму пристрої, виберіть Safari і відключіть Пропозиції Safari. 

Ще один спосіб увійти в режим приватного перегляду: у режимі інкогніто, Ваш браузер не контактує із зайвими серверами, а помилка, відповідно, ніколи не виникне.

Нагадаю, що помилка торкнулася багатьох користувачів, але далеко не всіх. Багато в чому, це залежить від стану кеша Safari, точніше від того, наскільки він повний. Помилка, до речі, помічена на iOs 8, iOs9, а також OS X 10.11. 

Зазначу, що цей баг ніяк не пов’язаний з гучним сайтом Crash Safari, який створив 22-річний програміст з Сан-Франциско Метью Брайант (Matthew Bryant). Відвідання цього сайта призводить до збою в роботі пристроїв на базі iOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Watch можна активувати постукуванням по поверхні, на якій вони лежать

Нова операційна система для смарт-годинника Apple Watch під назвою watchOS 2 принесла з собою багато приємних дрібниць, які виявляються досить корисними в щоденному користуванні гаджетом. Серед них є одна із функцій, яка називається «Нічний режим» Apple Watch. Функція «Нічний режим» з’явилась в watchOS 2. Вона дозволяє перетворити ваш смарт-годинник в аналог будильника. В цьому режимі […]

iOS 7 установлена на 85% яблочных устройств

На этой неделе обновилась информация на сайте поддержки разработчиков компании Apple. По данным компании, iOS 7 установлена на 85 процентов iPad, iPhone и iPod Touch. С момента обновления операционной системы прошло всего шесть месяцев. На данный момент только на 12 процентах яблочных устройств установлена предыдущая версия операционной системы. Ещё три процента пользователей используются более старые […]

Google показала квантовий комп’ютер в дії

Google – дуже багатогранна корпорація, і мало хто здогадується чим вона займається крім веб-пошуку, карт і ОС Android. Виявляється, в її стінах відбувається розробка квантового комп'ютера, точніше, він уже створений і навіть працює. Проект цей запущений Google при співпраці з НАСА. Результати експериментів перевершили всі очікування, працює така машина в 100 млн разів швидше кремнієвого […]