Аналітики видання Statista зібрали інформацію із загальнодоступної фінансової звітності про витрати великих компаній за 2015 рік, пов’язаних з просуванням своїх інтересів у державних структурах США. 

Зрозуміло, всі операції виконані з дотриманням законодавства. З рахунків покривалися витрати на судові процеси, експертизи та поточні витрати державних органів влади.

Лідером зі зростання витрат у цій сфері стала компанія Amazon. За минулий рік представникам корпорації довелося викласти в 10 разів більше коштів, ніж роком раніше.

Велика частина з витрат ($ 9 070 000) пішла на покриття витрат Федерального управління цивільної авіації. У цьому відомстві компанія Amazon домагається дозволу на використання дронів для поштової доставки. 

Існуючі норми не дозволяють застосовувати літальні апарати, пілотовані комп’ютером, для доставки вантажів. Amazon викладає кошти на збір міжвідомчої комісії, засідання, експерименти і підготовку нових нормативних документів. 

Компанія Facebook за минулий рік витратила трохи більшу суму на лобіювання своїх інтересів ($ 9 850 000.). Переможцем рейтингу з великим відривом від переслідувачів стала компанія Google. 

Рекордні $ 16 600 000 були витрачені на зміни законодавства в декількох сферах. Гроші пішли на підтримку робочих груп, що займаються нормами недоторканності приватної власності, кібербезпеки і автономного водіння. Серед інтересів Google ще помітили норми регулювання поновлюваних джерел енергії. 

П’ятірку рейтингу замикають Microsoft ($ 8 490 000) та Apple ($4 480 000).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Новий магазин Apple – новий дизайн і новий підхід до клієнтів

15 років тому Apple відкрила свої два перші роздрібні магазини. З тих пір вони поширилися по всьому світу, радуючи відвідувачів своїм фірмовим дизайном. Ця подія Apple вирішила відзначити не тільки відкриттям нового магазину на площі Юніон-сквер в Сан-Франциско, а й абсолютно новим дизайном роздрібних магазинів і новими принципами їх роботи. Поглянути в майбутнє можна вже зараз. […]

Суд схвалив запуск послуги перенесення номера в Україні

Як повідомила прес-служба групи компаній Softinvest holding, Київський апеляційний господарський суд задовольнив скаргу компанії “Ес Ай центр”, згідно з якою вона має право підписати домовленість з державним регулятором по запуску послуги перенесення номера. Тендер «Ес Ай Центр» виграла за участю Антимонопольного комітету і рішенням Українського Державного центру радіочастот компанію визнали правоспроможною на надання MNP в […]

Як включити Bluetooth на Mac без клавіатури і мишки

На комп’ютерах Apple (зокрема iMac) часом виникає потреба активувати Bluetooth, не маючи під рукою клавіатури або миші. Наприклад, при підключенні USB-клавіатури треба включити Bluetooth, щоб запрацювала Magic Mouse. Або ще ситуація: в наявності тільки бездротові аксесуари, Bluetooth на iMac вимкнений, і як їх підключити – незрозуміло. На щастя, і для першого і для другого випадку […]