Влада Каліфорнії обговорюють законопроект про заборону продажів смартфонів з необоротним (недоступним третім особам) шифруванням даних. 

У випадку, якщо ініціатива конгресмена Джима Купера буде схвалена законодавцями, це призведе до обмеження продажів ряду популярних смартфонів в самому технологічному штаті США. 

Особливо іронічний новий законопроект щодо iPhone, який, як відомо, розробляється в Купертіно (штат Каліфорнія). 

У відповідності з основними положень білля, всі продані в Каліфорнії смартфони, випущені починаючи з 1 січня 2017 року, «повинні бути доступні для дешифрування і розблокування виробником або провайдером операційної системи». 

В іншому випадку постачальнику загрожує штраф у розмірі $ 2500. 
Варто зазначити, що законопроект був висунутий через деякий час після того, як схожий стали обговорювати в Нью-Йорку. 

Нагадаємо, що раніше Apple заявляла про те, що не може без відома користувача отримати доступ до даних, що зберігаються під користувальницькbv паролем на iPhone і iPad. 

У Google можливість віддаленого скидання пароля за запитом правоохоронців при наявності ордера, але тільки на смартфонах з ОС Android старих версій. Після Lollipop 5.0 Google також використовувала необоротне шифрування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple випустила публічну OS X 10.11.4 Beta 1

Слідом за публічною версією iOS 9.3 Beta 1 послідкувала перша бета-версія OS X 10.11.4 для публічного тестування. Оновлення доступно для завантаження стандартним способом в App Store на Mac всім учасникам програми бета-тестування Apple. Сертифікат для установки тестових збірок можна отримати на спеціальній сторінці сайту Apple. Оновлення OS X 10.11.4 Beta 1 призначено для поліпшення безпеки, оптимізації продуктивності системи та виправлення помилок, присутніх в OS X 10.11.3. Як […]

СЕО Apple Тим Кук высказался резко против законопроектов

В ряде штатов США (Иллинойс, Арканзас и другие) принят закон, открыто поощряющий население к дискриминации инакомыслящих. Тим Кук высказал в Твиттере всё своё возмущение принятым постановлением и призвал власти ветировать подобные законодательные инициативы. 29 марта, газета Washington Post опубликовала письмо СЕО Apple о этой теме.  В письме говорится о том, что Тим Кук выступает против […]

Фішери обіцяють користувачам World of Warcraft безкоштовних тварин

Фахівці Malwarebytes Labs виявили нову фішингову кампанію, спрямовану на гравців World of Warcraft. На даний момент дослідники знайшли два варіанти шкідливих листів, але їх точно набагато більше. У листах шахраї заманюють користувачів World of Warcraft обіцянкою безкоштовних внутрішньоігрових тварин та іншого контенту. Повідомлення, нібито написані Blizzard, свідчать, що хтось із друзів прислав жертві подарунок – […]