Влада Каліфорнії обговорюють законопроект про заборону продажів смартфонів з необоротним (недоступним третім особам) шифруванням даних. 

У випадку, якщо ініціатива конгресмена Джима Купера буде схвалена законодавцями, це призведе до обмеження продажів ряду популярних смартфонів в самому технологічному штаті США. 

Особливо іронічний новий законопроект щодо iPhone, який, як відомо, розробляється в Купертіно (штат Каліфорнія). 

У відповідності з основними положень білля, всі продані в Каліфорнії смартфони, випущені починаючи з 1 січня 2017 року, «повинні бути доступні для дешифрування і розблокування виробником або провайдером операційної системи». 

В іншому випадку постачальнику загрожує штраф у розмірі $ 2500. 
Варто зазначити, що законопроект був висунутий через деякий час після того, як схожий стали обговорювати в Нью-Йорку. 

Нагадаємо, що раніше Apple заявляла про те, що не може без відома користувача отримати доступ до даних, що зберігаються під користувальницькbv паролем на iPhone і iPad. 

У Google можливість віддаленого скидання пароля за запитом правоохоронців при наявності ордера, але тільки на смартфонах з ОС Android старих версій. Після Lollipop 5.0 Google також використовувала необоротне шифрування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GeoOrbital за 60 секунд перетворить будь-який велосипед в електричний

Зручне переоснащення з лякаючим цінником. Електротранспорт впевнено входить в наше повсякденне життя. Скейтборди, гіроборди, самокати, сігвеї – всі ці персональні засоби пересування отримали друге народження. Замість фізичної сили тепер використовується електрична. Особливу популярність отримали електровелосипеди. Ідея мотор-колеса відома вже давно. Практично будь-який звичайний велосипед можна перетворити в електричний, встановивши спеціальне колесо з електромотором і акумулятором. […]

Red Ball 4 — весела гра за смішною ціною

Студія FDG Mobile Games встигла випустити дуже багато успішних продуктів, деякі з яких навіть зайняли лідируючі позиції в топі безкоштовних. Для прикладу можна взяти Banana Kong або Bloody Harry. Все це, розуміється, простенькі аркади, але тим не менше факт залишається фактом. Серед своїх проектів розробники явно виділяють «Red Ball». Зараз в App Store доступна 4-та […]

Фонд Berkshire Hathaway купив понад 9 мільйонів акцій Apple

Після публікації фінансових результатів за другий квартал 2016 фінансового року, деякі великі інвестори яблучної компанії вирішили продати свої акції. Однак залишилися і ті, хто ще вірить в Apple. До числа останніх відноситься мільярдер Уоррен Баффет. Як стало відомо виданню Bloomberg, інвест-фонд Berkshire Hathaway, який очолює Уоррен Баффет, придбав 9,81 мільйонів акцій виробника iPhone. Якщо враховувати, […]