Ще п’ять років тому агентство прогнозувало, що цей показник зможе вирости до 15% тільки до 2035 року, однак частка відновлюваної енергетики в загальному обсязі генерації вже в перші три місяці цього року досягла майже одну п’яту, пише видання CleanTechnica.

За даними доповіді EIA, в першому кварталі 2017 року відновлювані джерела, включаючи гідро- і сонячно-термальні електростанції, виробили понад 183 ГВт⋅ч електроенергії – приблизно на 9% більше, ніж в першому кварталі 2016 року, – а загальний обсяг вироблення за цей період склав приблизно 947,5 ГВт⋅ч.

При цьому на частку гідроелектростанцій довелося 8,67% від цього обсягу, вітряні електростанції виробили приблизно 7,1% всієї електрики, а сонячні – 1,47%. Найбільше енергії в США продовжують виробляти вугільні (30,8%), газові (27,7%) і атомні (21,3%) електростанції.

Незважаючи на те, що відновлюваній енергетиці поки що не вдається повністю витіснити традиційну, – не тільки в США, але і у всьому світі – інвестиції в цю сферу зростають дуже швидкими темпами. За прогнозом аналітичної компанії Frost & Sullivan, в 2017 році інвестиції в ВДЕ досягнуть $ 243,1 млрд, причому $ 141,6 млрд буде вкладено тільки в сонячну енергетику.

Інвестиції в вугілля і газ, навпаки, уповільнюються. Крім того, прагнення знизити обсяг викидів вуглекислого газу в атмосферу вже призвело до закриття всіх вугільних підприємств в ряді країн, включаючи Канаду, Францію, Великобританію і Нідерланди. Деякі також повністю відмовляються від ядерної енергетики – рішення про заборону всіх ядерних електростанцій вже прийняли, наприклад, уряду Швейцарії та Тайваню.

Коментарі закриті.

Поділитися

Apple не покажет ни Apple TV, ни iWatch в ходе WWDC 2014

Недавно стало известно, что Apple планирует презентовать на WWDC 2014. Ожидалось, что публике будут показаны не только OS X 10.10 с iOS 8, но также новое поколение Apple TV. Но как оказалось, этому не бывать. Помимо нового Apple TV закоренелые оптимисты еще хотели узнать подробности проекта смартчасов, над которым яблочная компания уже трудится долгое время. […]

Створена хвильова зарядка для гаджетів

Radient Micro-Tech запускає патент на зовсім-зовсім бездротову хвильову зарядку. Всі звикли, що бездротова зарядка – це відсутність дроту як такого, але при цьому наявність якого б не було каналу повідомлення, наприклад тандем, роз’єм чи штекер. Як повідомляє компанія, дроти не знадобляться зовсім. Смартфон можна буде заряджати навіть носячи його з собою в кишені і такий спосіб зможе […]

Суперкомп’ютер IBM Watson назвав смарт-годинник Apple Watch найбажанішим подарунком на Новий рік

Подарунки на Новий рік – дуже метушливе і не завжди приємне заняття, адже перед тим як піти до магазину, необхідно ще придумати варіанти подарунків, кількість яких прямо пропорційна кількості родичів та друзів. Визначитися з вибором вам допоможе суперкомп’ютер IBM Watson. Додаток IBM Watson Trend, що може бути запущений лише на вищезгаданому суперкомп'ютері, використовує набір спеціальних […]