Ще п’ять років тому агентство прогнозувало, що цей показник зможе вирости до 15% тільки до 2035 року, однак частка відновлюваної енергетики в загальному обсязі генерації вже в перші три місяці цього року досягла майже одну п’яту, пише видання CleanTechnica.

За даними доповіді EIA, в першому кварталі 2017 року відновлювані джерела, включаючи гідро- і сонячно-термальні електростанції, виробили понад 183 ГВт⋅ч електроенергії – приблизно на 9% більше, ніж в першому кварталі 2016 року, – а загальний обсяг вироблення за цей період склав приблизно 947,5 ГВт⋅ч.

При цьому на частку гідроелектростанцій довелося 8,67% від цього обсягу, вітряні електростанції виробили приблизно 7,1% всієї електрики, а сонячні – 1,47%. Найбільше енергії в США продовжують виробляти вугільні (30,8%), газові (27,7%) і атомні (21,3%) електростанції.

Незважаючи на те, що відновлюваній енергетиці поки що не вдається повністю витіснити традиційну, – не тільки в США, але і у всьому світі – інвестиції в цю сферу зростають дуже швидкими темпами. За прогнозом аналітичної компанії Frost & Sullivan, в 2017 році інвестиції в ВДЕ досягнуть $ 243,1 млрд, причому $ 141,6 млрд буде вкладено тільки в сонячну енергетику.

Інвестиції в вугілля і газ, навпаки, уповільнюються. Крім того, прагнення знизити обсяг викидів вуглекислого газу в атмосферу вже призвело до закриття всіх вугільних підприємств в ряді країн, включаючи Канаду, Францію, Великобританію і Нідерланди. Деякі також повністю відмовляються від ядерної енергетики – рішення про заборону всіх ядерних електростанцій вже прийняли, наприклад, уряду Швейцарії та Тайваню.

Коментарі закриті.

Поділитися

На поновлювану енергетику в США припадає майже 20% всього вироблення

Ще п’ять років тому агентство прогнозувало, що цей показник зможе вирости до 15% тільки до 2035 року, однак частка відновлюваної енергетики в загальному обсязі генерації вже в перші три місяці цього року досягла майже одну п’яту, пише видання CleanTechnica. За даними доповіді EIA, в першому кварталі 2017 року відновлювані джерела, включаючи гідро- і сонячно-термальні електростанції, […]

Чекаємо на оновлення для iPod Touch

Американський технолідер на деякий час забув про один свій продук і протягом тривалого періоду часу не оновлював його. Ви правильно зрозуміли – йдеться про iPod Touch, глобальне оновлення якого останній раз було в жовтні 2012 року. Тоді медіаплеєр отримав ультра-тонкий і яскравий дизайн, процесор А5 і роз'єм Lightning. Зарубіжне видання AppleInsider, посилаючись на власні джерела, […]

Фото со съёмок «Стива Джобса»: в главной роли – Майкл Фассбендер, Стива Возняка играет Сэт Роган

  В сети появились первые снимки со съёмок биографического фильма «Стив Джобс». Пока что можно посмотреть на воплотившихся Майкла Фассбендера в главной роли и Сет Рогана в роли Стива Возняка. Фотографии были опубликованы в понедельник в великобританском таблоиде Daily Mail. Это первые свидетельсва воплощения актёров в свои роли. Фото видимо показывает Стива Джобса в двубортном […]