Частка Китаю в міжнародній електронній комерції сягнула до кінця 2016 року 39,2%. Обсяг транзакцій в країні піднявся в порівнянні з попереднім роком на 19,8% і склав 26,1 трильйонів юанів, повідомляє Міністерство торгівлі КНР.

Ринок послуг, які обслуговують електронну комерцію, також виріс на 23,7% і досяг 2,45 трильйона юанів. Також в доповіді наголошується упевнене зростання числа користувачів інтернет-магазинів, вартості транзакцій і кількості співробітників, зайнятих в секторі онлайн-торгівлі, що стався за минулий рік.

Число користувачів інтернету в Китаї досягло в 2016 році 731 мільйони, це 53,2% всього населення країни. 63,8% з них, або 467 млн ​​користувачів роблять покупки онлайн. У порівнянні з 2015 їх стало більше на 12,9%.

Вибухове зростання електронної комерції Китаю за останні пару років став результатом експансії ринкових майданчиків Taobao і Tmall, що належать компанії Alibaba, і JD.com, яку підтримує Tencent.

Як говориться в звіті, найбільш ходовими товарами в інтернет-магазинах Китаю є одяг, товари для будинку, електронні прилади, мобільні телефони, цифрова продукція, їжа, напої та товари для дітей, повідомляє ZDNet.

Глава Alibaba Джек Ма дивиться в майбутнє без оптимізму. Він переконаний, що інтернет-технології принесуть більше болю, ніж радості, і суспільству слід підготуватися до перевороту в економіці. При цьому компанія збирається створити 112 млн робочих місць тільки в Китаї.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple похвалилася турботою про екологію в новому рекламному ролику

Так як 22 квітня відзначають день Землі, Apple вирішила нагадати про те, що вона намагається бути самої «екологічно-френдлі» корпорацією. На березневій конференції Apple приділила дуже багато часу інформації про роботу з поновлюваними джерелами енергії і про програму утилізації, яка навіть приносить компанії деякі гроші. Спеціально до дня Землі корпорація випустила ролик, в якому розповіла про […]

У Норвегії побудують гігантські плаваючі тунелі для автомобілів

Гористий ландшафт Норвегії і величезна кількість фіордів роблять життя місцевих автомобілістів дуже складним. Щоб дістатися з пункту А в пункт Б їм доводиться проїхати через десяток інших пунктів, при цьому минувши кілька мостів і поромів. Клімат країни не дозволяє широко використовувати для подолання фіордів підвісні і понтонні мости, а спорудження підводних тунелів утруднено великою глибиною […]

Tech Insider підкаже, як зберігти аккумулятор

Експерти з Tech Insider повідали нам, як розтягнути термін служби акумулятора. iPhone, iPad і більшість інших сучасних пристроїв живляться від літієво-іонних акумуляторів. На жаль, у таких батарей обмежена кількість циклів розряду і вони з віком втрачають колишню ємність, яка була у них після покупки в магазині. Циклом розряду вважається один проміжок від повної зарядки батареї […]