Частка Китаю в міжнародній електронній комерції сягнула до кінця 2016 року 39,2%. Обсяг транзакцій в країні піднявся в порівнянні з попереднім роком на 19,8% і склав 26,1 трильйонів юанів, повідомляє Міністерство торгівлі КНР.

Ринок послуг, які обслуговують електронну комерцію, також виріс на 23,7% і досяг 2,45 трильйона юанів. Також в доповіді наголошується упевнене зростання числа користувачів інтернет-магазинів, вартості транзакцій і кількості співробітників, зайнятих в секторі онлайн-торгівлі, що стався за минулий рік.

Число користувачів інтернету в Китаї досягло в 2016 році 731 мільйони, це 53,2% всього населення країни. 63,8% з них, або 467 млн ​​користувачів роблять покупки онлайн. У порівнянні з 2015 їх стало більше на 12,9%.

Вибухове зростання електронної комерції Китаю за останні пару років став результатом експансії ринкових майданчиків Taobao і Tmall, що належать компанії Alibaba, і JD.com, яку підтримує Tencent.

Як говориться в звіті, найбільш ходовими товарами в інтернет-магазинах Китаю є одяг, товари для будинку, електронні прилади, мобільні телефони, цифрова продукція, їжа, напої та товари для дітей, повідомляє ZDNet.

Глава Alibaba Джек Ма дивиться в майбутнє без оптимізму. Він переконаний, що інтернет-технології принесуть більше болю, ніж радості, і суспільству слід підготуватися до перевороту в економіці. При цьому компанія збирається створити 112 млн робочих місць тільки в Китаї.

Коментарі закрито.

Поділитися

Основний продукт Apple – смартфон iPhone

У цьому році компанія Apple випустила три абсолютно нових продукти: смарт-годинник Apple Watch, планшет iPad Pro та сервіс для стрімінгу музики Apple Music. Всі вони викликали досить неоднозначну реакцію користувачів. Мет Вайнбергер, який працює в компанії BusinessInsider, вважає, що головна мета виводу цих продуктів на ринок – підтримка iPhone. Якщо вірити результатам аналітичних досліджень, то […]

10 саундтреків Стіва Джобса

Стів Джобс був легендарною постаттю, не дарма про нього два фільми зняли. На честь сорокаріччя компанії ми зібрали музичні треки, які звучали в автобіографічних картинах Music. Steve Jobs 1.Peace Train – Cat Stevens 2.House of the Rising Sun – The Brymers 3. Rainy Day Women # 12 & 35 – Bob Dylan 4. Life’s Been […]

Эдди Кью занялся шоппингом с использованием Apple Pay [Видео]

Запуск Apple Pay перевернул представления многих пользователей о значении фразы “мобильные платежи”. Новоиспеченные владельцы iPhone 6 и iPhone 6 Plus получили доступ к универсальному инструменту контроля за финансами, и директор по развитию Apple Pay Эдди Кью решил на себе проверить работу с платежным сервисом.   Назвать опубликованное видео “интервью” язык у нас все-таки не повернулся, […]