Частка Китаю в міжнародній електронній комерції сягнула до кінця 2016 року 39,2%. Обсяг транзакцій в країні піднявся в порівнянні з попереднім роком на 19,8% і склав 26,1 трильйонів юанів, повідомляє Міністерство торгівлі КНР.

Ринок послуг, які обслуговують електронну комерцію, також виріс на 23,7% і досяг 2,45 трильйона юанів. Також в доповіді наголошується упевнене зростання числа користувачів інтернет-магазинів, вартості транзакцій і кількості співробітників, зайнятих в секторі онлайн-торгівлі, що стався за минулий рік.

Число користувачів інтернету в Китаї досягло в 2016 році 731 мільйони, це 53,2% всього населення країни. 63,8% з них, або 467 млн ​​користувачів роблять покупки онлайн. У порівнянні з 2015 їх стало більше на 12,9%.

Вибухове зростання електронної комерції Китаю за останні пару років став результатом експансії ринкових майданчиків Taobao і Tmall, що належать компанії Alibaba, і JD.com, яку підтримує Tencent.

Як говориться в звіті, найбільш ходовими товарами в інтернет-магазинах Китаю є одяг, товари для будинку, електронні прилади, мобільні телефони, цифрова продукція, їжа, напої та товари для дітей, повідомляє ZDNet.

Глава Alibaba Джек Ма дивиться в майбутнє без оптимізму. Він переконаний, що інтернет-технології принесуть більше болю, ніж радості, і суспільству слід підготуватися до перевороту в економіці. При цьому компанія збирається створити 112 млн робочих місць тільки в Китаї.

Коментарі закриті.

Поділитися

Apple выпустила руководство по языку программирования Swift

В июне текущего года Apple представила кое-что действительно интересное для разработчиков, а именно язык программирования Swift. Изучать его можно уже сегодня, ведь компания предоставила общественности официальное руководство по написанию программ на языке Swift, а также существует специальные блог, в котором публикуются статьи, мануалы и новости, которые могут заинтересовать разработчиков. Однако, сейчас возможность изучать данный язык […]

На WWDC представлять тонкі Apple Watch.

Цього року аналітики не сумують. Перше їх шалене пророкування виявилося правдивим (це ми про SE) і вони з подвоєною силою почали передбачати. Цього разу щодо Apple Watch. За прогнозами Брайана Уайта, аналітика з Уолл-стріт, ми побачимо нові смартгодинники не восени (разом з iPhone 7), а вже в найближчі 2-3 місяці. З огляду на, що найближча презентація […]

Apple безкоштовно ремонтує MacBook 12″ і Pro з бракованими дисплеями Retina

Якщо ви купили 12-дюймовий MacBook або MacBook Pro з дисплеєм Retina, але у нього виникли проблеми з покриттям антивідблиску, то компанія його безкоштовно відремонтує. Про це повідомляє ресурс Macrumors, посилаючись на представників Apple. Програма заміни торкнулася всіх власників, які придбали свої ноутбуки в період з червня 2012 по 16 жовтня 2016 року. Або протягом трьох років […]