Частка Китаю в міжнародній електронній комерції сягнула до кінця 2016 року 39,2%. Обсяг транзакцій в країні піднявся в порівнянні з попереднім роком на 19,8% і склав 26,1 трильйонів юанів, повідомляє Міністерство торгівлі КНР.

Ринок послуг, які обслуговують електронну комерцію, також виріс на 23,7% і досяг 2,45 трильйона юанів. Також в доповіді наголошується упевнене зростання числа користувачів інтернет-магазинів, вартості транзакцій і кількості співробітників, зайнятих в секторі онлайн-торгівлі, що стався за минулий рік.

Число користувачів інтернету в Китаї досягло в 2016 році 731 мільйони, це 53,2% всього населення країни. 63,8% з них, або 467 млн ​​користувачів роблять покупки онлайн. У порівнянні з 2015 їх стало більше на 12,9%.

Вибухове зростання електронної комерції Китаю за останні пару років став результатом експансії ринкових майданчиків Taobao і Tmall, що належать компанії Alibaba, і JD.com, яку підтримує Tencent.

Як говориться в звіті, найбільш ходовими товарами в інтернет-магазинах Китаю є одяг, товари для будинку, електронні прилади, мобільні телефони, цифрова продукція, їжа, напої та товари для дітей, повідомляє ZDNet.

Глава Alibaba Джек Ма дивиться в майбутнє без оптимізму. Він переконаний, що інтернет-технології принесуть більше болю, ніж радості, і суспільству слід підготуватися до перевороту в економіці. При цьому компанія збирається створити 112 млн робочих місць тільки в Китаї.

Коментарі закрито.

Поділитися

Facebook в анонимной сети Tor

Социальный ресурс Facebook открыл собственный адрес в популярной анонимной сети Tor – facebookcorewwwi.onion. У пользователей социальной сети появилась возможность анонимно работать с полноценной версией Facebook. Чтобы начать пользоваться анонимной версией, пользователю необходимо предварительно инсталлировать браузер, поддерживающий работу в сети Tor (обычный браузер ссылку не откроет). В компании рассказали, что при открытии ссылки браузер напрямую соединяется […]

Чохли для iPad Air 3 розкрили секрети планшета

Раніше в мережі «спливли» креслення конструкції майбутнього планшета від Apple – iPad Air 3 – на яких можна розгледіти деякі відмінності порівняно з попереднім поколінням пристрою. Такими є наявність цілих чотирьох динаміків, а також світлодіодного спалаху. Схоже, сторонні виробники аксесуарів для «яблучної» продукції володіють деякою інформацією, яка дозволяє їм вже зараз поставити на конвеєр чохли, […]

Едвард Сноуден створив чохол для iPhone із захистом від злому

На заході, що проводиться в Массачусетському технологічному інституті, був представлений міні-чохол для «айфона», що стежить за безпекою даних користувачів. Його розробкою займаються Едвард Сноуден і Ендрю Хуанг, відомий дослідженнями безпеки консолей Xbox і карт microSD. Едвард Сноуден впевнений, що уряди і корпорації збирають надто багато даних з усіх користувачів. Саме з цієї причини він розробив […]