Частка Китаю в міжнародній електронній комерції сягнула до кінця 2016 року 39,2%. Обсяг транзакцій в країні піднявся в порівнянні з попереднім роком на 19,8% і склав 26,1 трильйонів юанів, повідомляє Міністерство торгівлі КНР.

Ринок послуг, які обслуговують електронну комерцію, також виріс на 23,7% і досяг 2,45 трильйона юанів. Також в доповіді наголошується упевнене зростання числа користувачів інтернет-магазинів, вартості транзакцій і кількості співробітників, зайнятих в секторі онлайн-торгівлі, що стався за минулий рік.

Число користувачів інтернету в Китаї досягло в 2016 році 731 мільйони, це 53,2% всього населення країни. 63,8% з них, або 467 млн ​​користувачів роблять покупки онлайн. У порівнянні з 2015 їх стало більше на 12,9%.

Вибухове зростання електронної комерції Китаю за останні пару років став результатом експансії ринкових майданчиків Taobao і Tmall, що належать компанії Alibaba, і JD.com, яку підтримує Tencent.

Як говориться в звіті, найбільш ходовими товарами в інтернет-магазинах Китаю є одяг, товари для будинку, електронні прилади, мобільні телефони, цифрова продукція, їжа, напої та товари для дітей, повідомляє ZDNet.

Глава Alibaba Джек Ма дивиться в майбутнє без оптимізму. Він переконаний, що інтернет-технології принесуть більше болю, ніж радості, і суспільству слід підготуватися до перевороту в економіці. При цьому компанія збирається створити 112 млн робочих місць тільки в Китаї.

Коментарі закриті.

Поділитися

Android-версія Super Mario Run стала доступною для попереднього замовлення

Гучний мобільний раннер про вусатого водопровідника, раніше доступний тільки в Apple Store, з’явився в магазині Google Play. Правда, скачати і пограти в Android-версію Super Mario Run поки не представляється можливим. На сторінці гри в магазині доступне лише попереднє замовлення. Так як гра безкоштовна (базова версія), то і платити за передзамовлення не буде потрібно. Відразу після […]

З мережі витекли офіційні рендери iPhone 7: ультратонкий корпус, стереодинаміки, випукла камера

Новий смартфон iPhone 7 продовжує дивувати інформаційний простір. Сьогодні видання GSMArena з посиланням на «шановне і авторитетне джерело» опублікувало офіційні рендерні зображення новинки. Тривимірні ілюстрації iPhone 7 демонструють смартфон в схожому з iPhone 6s стилі. Всі клавіші, камера і інші елементи знаходяться на звичних місцях. При цьому можна помітити, що пластикові вставки в корпусі змістилися на нижні і […]

5 крутих фішок iOS 9.3, які варто спробувати вже зараз

Оновлення iOS 9.3 вже пару днів є для всіх сумісних пристроїв. Встановити прошивку можна через комп’ютер з iTunes або по повітрю в меню Налаштування – Основні – Оновлення ПО. З iOS 9.3 сумісні практично всі адекватні девайси Apple – айфони, айпеди і айподи, що вийшли за останні 5 років. Відразу після перезавантаження пристрою варто звернути […]