У той час, поки Apple прагне покращувати мобільну операційну систему iOS, кількість всіляких помилок, багів і недоліків не зменшується. Ряд користувачів стикаються з постійною необхідністю проходити верифікацію Apple ID або нескінченно вводити пароль до облікового запису. І найсумніше, що ненависне діалогове вікно з’являється по кілька разів на день без вагомих на те причин. 

Найчастіше помилка зустрічається або при перезавантаженні iOS-девайса, або щоразу при розблокуванні. Сказати, що це дошкуляє не сказати нічого, а у нас є рішення проблеми. 

Коли відкриється вікно з верифікацією Apple ID або запитом на введення пароля від облікового запису, не закривайте його. Виберіть пункт Параметри. 

Введіть актуальний пароль від Ввашого облікового запису у відповідному вікні. Потім натисніть Ввійти. 

Для того, щоб позбутися від спливаючих вікон, потрібно створити резервну копію. Підключіть iOS-девайс до зарядного пристрою (при стані зарядки <50%) і відкрийте пункт Настройки – iCloud – Резервна копія. 

Увімкніть повзунок Резервна копія в iCloud (якщо не включений) і натисніть на Створити резервну копію. 

Тривалість процесу копіювання даних в хмарне сховище iCloud залежить від актуальності останньої копії. Дочекайтеся закінчення перенесення даних. 

Відкрийте пункт Настройки Основні – Оновлення ПЗ і переконайтеся, що у вас встановлена остання версія iOS. У разі доступності нової версії прошивки, обов’язково оновіться. 

Примітка: На момент публікації матеріалу актуальна версія системи iOS 9.2.1 і 9.3 beta 1 для тестування. 

Перезавантажте пристрій (утримуйте Power – Вимкнути, а потім повторно ввімкніть). 

Відкрийте меню Настройки iCloud і, при появі відповідного запиту, введіть пароль від облікового запису. 

Після створення резервної копії iOS-девайс перестане постійно повідомляти про необхідність проходити авторизацію або верифікацію Apple ID. Швидше за все, розробники Apple виправлять цей баг в наступних оновленнях, а поки що це єдиний спосіб подолання проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Змагання iOS9 та iOS 9.2 beta 2

Кожного разу, коли випускається чергове оновлення iOS Apple, яблучні заявляють про збільшення продуктивності та більш стабільну роботу системи і в більшості випадків це підтверджують різні тести. Так само вчинили і з останнім адейтом iOS 9.2, який знаходиться в стадії відкритого тестування. Ці оптимізації дуже допомагають власникам старших поколінь моделей смартфонів, які, можна припустити, не зможуть […]

Apple заборонила виробнику іграшок Plush Apple використовувати схожий логотип

Керівництво Apple неодноразово підкреслювало, що компанія категорично проти використання співзвучних з її брендом імен в якості торгової марки будь-якої сторонньої фірми або підприємства. А тих, хто цю вимогу проігнорував, рано чи пізно чекає зустріч з юристами американського виробника електроніки. Черговим брендом, який упав під натиском авторитету Apple, став виробник м’яких іграшок Plush Apple. Юристам з […]

Інтерв’ю з командою фестивалю WEGAME

Інтерв'ю з командою фестивалю WEGAME – першого в Україні фестивалю, присвяченого відеоігор, косплею і новим технологіям, який пройшов в квітні цього року в Києві. Хлопці розповіли про підготовку до фестивалю WEGAME, розвитку комп'ютерних ігор і планах на майбутнє. – Катерино, як куратор, розкажіть про вашу команду, хто чим займається і хто за що відповідає?   […]