У той час, поки Apple прагне покращувати мобільну операційну систему iOS, кількість всіляких помилок, багів і недоліків не зменшується. Ряд користувачів стикаються з постійною необхідністю проходити верифікацію Apple ID або нескінченно вводити пароль до облікового запису. І найсумніше, що ненависне діалогове вікно з’являється по кілька разів на день без вагомих на те причин. 

Найчастіше помилка зустрічається або при перезавантаженні iOS-девайса, або щоразу при розблокуванні. Сказати, що це дошкуляє не сказати нічого, а у нас є рішення проблеми. 

Коли відкриється вікно з верифікацією Apple ID або запитом на введення пароля від облікового запису, не закривайте його. Виберіть пункт Параметри. 

Введіть актуальний пароль від Ввашого облікового запису у відповідному вікні. Потім натисніть Ввійти. 

Для того, щоб позбутися від спливаючих вікон, потрібно створити резервну копію. Підключіть iOS-девайс до зарядного пристрою (при стані зарядки <50%) і відкрийте пункт Настройки – iCloud – Резервна копія. 

Увімкніть повзунок Резервна копія в iCloud (якщо не включений) і натисніть на Створити резервну копію. 

Тривалість процесу копіювання даних в хмарне сховище iCloud залежить від актуальності останньої копії. Дочекайтеся закінчення перенесення даних. 

Відкрийте пункт Настройки Основні – Оновлення ПЗ і переконайтеся, що у вас встановлена остання версія iOS. У разі доступності нової версії прошивки, обов’язково оновіться. 

Примітка: На момент публікації матеріалу актуальна версія системи iOS 9.2.1 і 9.3 beta 1 для тестування. 

Перезавантажте пристрій (утримуйте Power – Вимкнути, а потім повторно ввімкніть). 

Відкрийте меню Настройки iCloud і, при появі відповідного запиту, введіть пароль від облікового запису. 

Після створення резервної копії iOS-девайс перестане постійно повідомляти про необхідність проходити авторизацію або верифікацію Apple ID. Швидше за все, розробники Apple виправлять цей баг в наступних оновленнях, а поки що це єдиний спосіб подолання проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Розробники WordPress по-тихому виправили небезпечну 0-day уразливість

Ще минулого тижня, 26 січня 2017 року, розробники однієї з найпопулярніших CMS в світі випустили WordPress 4.7.2, повідомивши, що в новій версії платформи був виправлений ряд проблем. При цьому розробники не попереджали про які-небудь страшних баги і писали, що оновлення усуває три уразливості: можливість реалізувати SQL-ін’єкцію, XSS-атаку, а також якусь проблему з обмеженням доступу. Як з’ясувалося тепер, […]

BMW забезпечить ще 2 моделі підтримкою CarPlay

Платформа розширюється. Трохи раніше ми розповідали вам про впровадження CarPlay в німецькі автомобілі BMW. А тепер список підтримуваних засобів пересування поповнився ще двома моделями: M3 і M4. Німецький концерн постійно миготів у стрічках чуток, нібито допомагаючи Apple розробляти власний електромобіль. Незважаючи на це, він не хотів інтегрувати в свої авто розважальну систему Apple. Проте, першопрохідцями […]

iPhone 7 обзаведеться роз’ємом Smart Connector як в iPad Pro

Японський блог Macotacara опублікував чергову порцію чуток про майбутнє флагмана Apple, заодно підтвердив, що потрапило в Мережу фото задньої панелі нібито iPhone 7 – справжнє. За запевненням японців, це корпус, який випускається партнером Apple, Catcher Technology. На основі фото японські журналісти зробили кілька висновків про характеристики iPhone 7. По-перше, три точки внизу задній панелі говорять про наявність Smart Connector […]