У той час, поки Apple прагне покращувати мобільну операційну систему iOS, кількість всіляких помилок, багів і недоліків не зменшується. Ряд користувачів стикаються з постійною необхідністю проходити верифікацію Apple ID або нескінченно вводити пароль до облікового запису. І найсумніше, що ненависне діалогове вікно з’являється по кілька разів на день без вагомих на те причин. 

Найчастіше помилка зустрічається або при перезавантаженні iOS-девайса, або щоразу при розблокуванні. Сказати, що це дошкуляє не сказати нічого, а у нас є рішення проблеми. 

Коли відкриється вікно з верифікацією Apple ID або запитом на введення пароля від облікового запису, не закривайте його. Виберіть пункт Параметри. 

Введіть актуальний пароль від Ввашого облікового запису у відповідному вікні. Потім натисніть Ввійти. 

Для того, щоб позбутися від спливаючих вікон, потрібно створити резервну копію. Підключіть iOS-девайс до зарядного пристрою (при стані зарядки <50%) і відкрийте пункт Настройки – iCloud – Резервна копія. 

Увімкніть повзунок Резервна копія в iCloud (якщо не включений) і натисніть на Створити резервну копію. 

Тривалість процесу копіювання даних в хмарне сховище iCloud залежить від актуальності останньої копії. Дочекайтеся закінчення перенесення даних. 

Відкрийте пункт Настройки Основні – Оновлення ПЗ і переконайтеся, що у вас встановлена остання версія iOS. У разі доступності нової версії прошивки, обов’язково оновіться. 

Примітка: На момент публікації матеріалу актуальна версія системи iOS 9.2.1 і 9.3 beta 1 для тестування. 

Перезавантажте пристрій (утримуйте Power – Вимкнути, а потім повторно ввімкніть). 

Відкрийте меню Настройки iCloud і, при появі відповідного запиту, введіть пароль від облікового запису. 

Після створення резервної копії iOS-девайс перестане постійно повідомляти про необхідність проходити авторизацію або верифікацію Apple ID. Швидше за все, розробники Apple виправлять цей баг в наступних оновленнях, а поки що це єдиний спосіб подолання проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як створюється один з головних компонентів iPhone 5

За що ми любимо iPhone? У кожного, мабуть, свою відповідь на це питання. Але ніхто не стане сперечатися, що смартфон від Apple – результат злагодженої роботи десятків підрозділів, які розробляють унікальні комплектуючі. Всі ми знаємо Джоні Айва, Крейга Федеріго – ці топ-менеджери Apple відповідають за дизайн і операційні системи відповідно. Але про одну важливу фігуру […]

Вийшла публічна iOS 10.2.1 beta 1

Позавчора Apple, за традицією, випустила чергову бета-прошивку iOS 10.2.1 для розробників. Тепер же вона вже доступна для всіх бажаючих. Візуальних відмінностей в прошивках немає, вони відрізняються дрібними фіксами. Список нововведень: виправлення помилок підвищення стабільності системи Накопичувальне оновлення займає 1,8 ГБ на iPhone. Оновитися можна через iTunes або «по повітрю». Приємного оновлення! Дізнайтеся також, що робити або не робити, […]

Додаток Apple Event є для Apple TV 4

За чотири дні до одного з ключових заходів в житті компанії, в версії магазину tvOS App Store для Apple TV 4gen з’явився додаток Apple Events. Для завантаження програми скористайтеся пошуком. Відразу після початку презентації, в режимі реального часу можна буде дивитися, що відбувається на сцені за допомогою приставки. Старт заходу в понеділок 21 березня в […]