Що трапляється при блокуванні:

iPhone досить ревно оберігає дані власника. Досить просто включити пароль і смартфон відразу стає марним в чужих руках, хіба що на деталі розбирати. 

Екран блокування відразу обійти не вийде, він непогано захищений, в тому числі і від підбору пароля. Після п’яти невірних спроб, iPhone дасть перейти до шостої тільки через хвилину. До сьомої через 5 хвилин. До восьмої через 15. 

Навіть якщо господар отримав свій телефон назад, він просто не зможе ввести пароль.

Приклад. Одного разу мій iPhone побував у племінника в руках. Повернулась заблокована «цеглинка». Перезавантаження не вирішує проблему, а тільки трохи зменшує лічильник. Здавалося б, простіше відкласти смартфон до завтра. Але це не рішення, копаємо далі.

Три способи, які допоможуть оживити iPhone: 

Через iTunes Якщо функція «Знайти iPhone» відключена 
Підключаємо iPhone до iTunes і робимо резервну копію, якщо її немає;
Натискаємо «Відновити iPhone»;
Після відновлення прошивки накочується резервну копію. Потім iPhone сам попросить ввести новий пароль.

Через iCloud:
Заходимо на iCloud.com і вводимо свій Apple ID;
Вибираємо «Знайти iPhone»-  Всі пристрої – потрібний нам девайс; 
Натискаємо «Стерти iPhone», після чого підключений до Wi-Fi смартфон пройде процедуру відновлення;
Встановлюємо резервну копію через хмару (або через комп’ютер) і вводимо новий пароль. 

Через режим відновлення 
Підключаємо смартфон до iTunes і вводимо його в режим відновлення. Для цього потрібно затиснути кнопку блокування і кнопку «Додому» до тих пір, поки не з’явиться лого iTunes. 
На комп’ютері спливе вікно, в якому треба натиснути на кнопку «Відновити». 
Після закінчення відновлення накочуємо резервну копію і ставимо новий пароль. 

Зайвий головний біль. Правда, якщо смартфон потрібен терміново, діватися нікуди. Звичайно, коли він заблокований всього на 15 хвилин, простіше почекати.

Сенс пробувати один з перерахованих вище способів, тільки якщо блок стоїть на кілька годин.

P.S. Для тих, хто «знайшов» смартфон на вулиці: якщо не знаєте Apple ID навіть не намагайтеся скинути пароль з чужої трубки, все одно нічого не вийде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Скидки в App Store на 19 марта 2014 года

Лариса Ренар – Круг женской силы    Круг женской силы — официальное приложение Ларисы Ренар. Красочное, элегантное издание — прекрасный подарок для женщин. Откройте в себе источник безграничной женственности, создайте гармоничные отношения с мужчиной своей мечты, получайте удовольствие от жизни, будьте успешной и счастливой. Акция! Только три дня, с 19 по 21 марта, стоимость приложения […]

Оновився поштовий клієнт Mail.ru для iOS

Нещодавно російська компанія Mail.Ru Group випустила свій оновлений клієнт Mail.Ru для iOS, додавши в додаток розширення, за допомогою якого можна легко відправляти будь-який контент з iPhone та iPad на свою пошту. За словами розробників додатку, опція здатна зекономити користувачами десятки зайвих тапів. Функція з назвою «Лист собі» дуже допомагає, коли необхідно відправити собі листа або ж легкі файли. Для […]

За використання біткоінів в Росії будуть саджати на 7 років

Мінфін РФ готує законопроект про введення кримінальної відповідальності за випуск та збут криптовалюти. Найжорсткіше покарання передбачено для топ-менеджерів фінансових організацій. Міністерство фінансів запропонувало карати за випуск грошових сурогатів, до яких відносяться і криптовалюта, позбавленням волі на строк до чотирьох років, а топ-менеджерів банків і фінансових компаній – на термін до 7 років, повідомив в четвер […]